01 02 015 Аудио Кабел За Поврзување, Лесен Лесен За Фиксирање Аукс Аудио Кабел Црно Побрзо Брзина На Пренос За Микрофон На Мобилен Телефон Жица

01 02 015 Аудио Кабел За Поврзување, Лесен Лесен За Фиксирање Аукс Аудио Кабел Црно Побрзо Брзина На Пренос За Микрофон На Мобилен Телефон

DEN 2.33

Достапност

Побрза Брзина На Пренос : внатрешното јадро е изработено од висококвалитетна легура, а брзината на пренос е побрза, обезбедува подобро чувство на употреба Должина на Жица од 30 см : должината на жицата е 30 см/11,8 инчи, доволна должина на жицата е погодна за фиксирање, попогодна за употреба. Материјал : Изработен од висококвалитетна легура и пластичен материјал, цврст и издржлив, обезбедува подолг век на траење. Апликација : Може да се користи за и видео снимање со микрофон поврзан со паметен телефон. Поврзување со три И Четири Пола : трите столбови се поврзуваат со микрофони и четирите столбови се поврзуваат со паметни телефони. Побрза Брзина На Пренос : внатрешното јадро е изработено од висококвалитетна легура, а брзината на пренос е побрза, обезбедува подобро чувство на употреба. Должина на Жица од 30 см : должината на жицата е 30 см/11,8 инчи, доволна должина на жицата е погодна за фиксирање, попогодна за употреба. Материјал : Изработен од висококвалитетна легура и пластичен материјал, цврст и издржлив, обезбедува подолг век на траење. Апликација : Може да се користи за и видео снимање со микрофон поврзан со паметен телефон. Поврзување со три И Четири Пола : трите столбови се поврзуваат со микрофони и четирите столбови се поврзуваат со паметни телефони. Тоа може да се користи за и видео снимање со микрофон поврзан со паметен телефон.


За производот

Item Type:
3.5mm Cable
Material:
Plastic+Alloy
Size:
Wire Length
Weight:
Approx. 9g/0.3oz
Color:
Black
Interface:
3.5mm TRS-TRRS
Package List:
1 x Audio Cable :

Избор на клиент

Сактопдеко Злато Лакови Налепници Симпатична Лак Подарок Етикета Налепници За Покана Картичка Торба За Колачиња Плик Торба Печати Украси
 • Новак

Сактопдеко Злато Лакови Налепници Симпатична Лак Подарок Етикета Налепници За Покана Картичка Торба За Колачиња Плик Торба Печати Украси

DEN 0.33

ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : налепници со етикета од 20 листови со прекрасни модели на златни лакови, вкупно налепници

Орнаменти на новогодишни елки 2023 година - Орнамент Галиполис Охајо, роден град, градска држава - идеи за подароци за чување галиполис
 • Новак

Орнаменти на новогодишни елки 2023 година - Орнамент Галиполис Охајо, роден град, градска држава - идеи за подароци за чување галиполис

DEN 196.80

Покажете ја својата loveубов кон семејството со симпатичен дизајн Овој украс, исто така, е прекрасна и вни

БУДАЈ Силиконски Часовник За Гармин Феникс Феникс 7Х Феникс 7 Часовник Брзо Ослободување Лесно Вклопување Лента за Зглоб 26 22мм Ремен
 • Новак

БУДАЈ Силиконски Часовник За Гармин Феникс Феникс 7Х Феникс 7 Часовник Брзо Ослободување Лесно Вклопување Лента за Зглоб 26 22мм Ремен

DEN 431.52

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

Појасна лента за напојување на кула за заштита на кула, кабел за продолжување со 10 метри со повеќе места, хафино 8 продажни места со 4 USB
 • Новак

Појасна лента за напојување на кула за заштита на кула, кабел за продолжување со 10 метри со повеќе места, хафино 8 продажни места со 4 USB

DEN 0.67

Кула за напојување со повеќе места за напојување : Нашата кула за напојување со електрична енергија за з

Клапланте 18 Мл Чаши За Пиење Сок Од Вода Со Сламки, Комплет од 8 Висококвалитетни Чаши, Издржливи Чаши За Пиење За Коктели, Сок, Пиво, Вино,
 • Новак

Клапланте 18 Мл Чаши За Пиење Сок Од Вода Со Сламки, Комплет од 8 Висококвалитетни Чаши, Издржливи Чаши За Пиење За Коктели, Сок, Пиво, Вино,

DEN 2.33

Голем Капацитеткомплетот за проѕирна стаклена чаша од 8 доаѓа со полн капацитет од 18 мл И овој голем сет

Ризифер Универзална маса за масажа за масажа, капаци за лежење изработени од истегнување ткаенина што може да се одвои целото тело на телото Шиатсу,
 • Новак

Ризифер Универзална маса за масажа за масажа, капаци за лежење изработени од истегнување ткаенина што може да се одвои целото тело на телото Шиатсу,

DEN 1378.72

Дизајн концепт : Овој производ е домашна покривка за дома и домашно милениче, специјално дизајниран за с

Дизајн на главни случаи официјално лиценцирана Ен Стоукс Змеј убавина фантазија уметнички дела Винил налепница на кожата на кожата, компатибилен
 • Новак

Дизајн на главни случаи официјално лиценцирана Ен Стоукс Змеј убавина фантазија уметнички дела Винил налепница на кожата на кожата, компатибилен

DEN 463.20

Дизајн на главни случаи официјално лиценциран производ на Ен Стоукс Ултратенка и супер лесна Отпорност

Бесплатни лавици за чевли за чевли Tyewmiy, кабинети за чевли, столче за промена на чевли, кабинет за чевли за чевли од дома, решетката
 • Новак

Бесплатни лавици за чевли за чевли Tyewmiy, кабинети за чевли, столче за промена на чевли, кабинет за чевли за чевли од дома, решетката

DEN 1.00

Задебелен дизајн на оптоварување со оптоварување со силен практичен материјал за зајакнување на оптов�

Стаклена желка резервоар за желки Хабитат халоген УВБ топлинска светлина филтер пумпа за био -сунѓер додатоци за базинг платформа за водни
 • Новак

Стаклена желка резервоар за желки Хабитат халоген УВБ топлинска светлина филтер пумпа за био -сунѓер додатоци за базинг платформа за водни

DEN 1119.84

【Вклучен топлински светло】 Овој комплет за резервоарот за желка е специјално опремена со надградена в

Куки за конектор за закачалка за облека, повеќеслојни кабинети за облекување облека за обработка на облека за складирање на облека за складирање
 • Новак

Куки за конектор за закачалка за облека, повеќеслојни кабинети за облекување облека за обработка на облека за складирање на облека за складирање

DEN 2.33

Дебела и издржлива : Направена од густ PP материјал, рунда за изработка, издржлива, лесна и долготрајна Ши

Jjjzs wallидна полица во форма на срце , лебдечки wallидни полици рустикална wallидна полица за дневна соба бања спална соба кујна канцеларија
 • Новак

Jjjzs wallидна полица во форма на срце , лебдечки wallидни полици рустикална wallидна полица за дневна соба бања спална соба кујна канцеларија

DEN 2.33

Големина : 50*19*50см Испорачани со фиксирање не вклучувајте ништо друго освен полиците Апликација : wallид,

Персонализирајте Ја Облогата Од Нерѓосувачки Челик Чаши За Пиво Изолирана Термос Кригла, Кригла Танкард, Гроздобер 550мл Дрвена Канџа 304
 • Новак

Персонализирајте Ја Облогата Од Нерѓосувачки Челик Чаши За Пиво Изолирана Термос Кригла, Кригла Танкард, Гроздобер 550мл Дрвена Канџа 304

DEN 3.33

[600мл голем капацитет] Оваа Кригла Од Танкард е многу погодна за пиво и кафе Се разбира, ова е добра чаша м

Куќиште За Паричник ванаваги За Iphone 13 Pro,Кожен Магнетски Затворач Flip Folio Капак На Мобилен Телефон Отпорен На Удари[Вклучен Заштитник
 • Новак

Куќиште За Паричник ванаваги За Iphone 13 Pro,Кожен Магнетски Затворач Flip Folio Капак На Мобилен Телефон Отпорен На Удари[Вклучен Заштитник

DEN 1.67

€Модел и Карактеристики : iphone 13 Про паричник Кожен флип случај има 4 слотови картичка која може да се одр

заштитен Филм Од Пластично Стакло атфоликс Компатибилен Со Заштитник Од Стакло Бош Нион, 9Ч Хибридно Стакло ДЕВИЗЕН Стаклен Екран Заштитник На
 • Новак

заштитен Филм Од Пластично Стакло атфоликс Компатибилен Со Заштитник Од Стакло Бош Нион, 9Ч Хибридно Стакло ДЕВИЗЕН Стаклен Екран Заштитник На

DEN 219.04

Подобро од стакло : за разлика од вистинското стакло или калено стакло, Овој ЗАШТИТНИК на стакло ОД стак�

Прекрасна Урна За Кремирање За Човечка Пепел, Урни Со Големи Средни Спомени За Возрасна Пепел, Украсна Урна Направена Од Врвна Дрвена
 • Новак

Прекрасна Урна За Кремирање За Човечка Пепел, Урни Со Големи Средни Спомени За Возрасна Пепел, Украсна Урна Направена Од Врвна Дрвена

DEN 1919.84

Нашето Најискрено Сочувство Ви благодариме за довербата и привилегијата да ви служиме во ова емотивно �