Подлоги Пијалоци Апсорбирачка Маса Шумски Животни Шема Тркалезна Керамичка Плута База Кафе Чаша Стаклени Чаши Бар Фарма Куќа Дома Декор Сет на 2

Подлоги Пијалоци Апсорбирачка Маса Шумски Животни Шема Тркалезна Керамичка Плута База Кафе Чаша Стаклени Чаши Бар Фарма Куќа Дома

DEN 2.00

Достапност

Ние нудиме три избори : 1 пакет/2 пакувања/4 пакувања, ги задоволуваат вашите различни потреби Направено од специјален абсорбентен керамички камен кој може да апсорбира истурање вода што се поти од чаша,го штити вашиот мебел од вишок течности од пијалоци,виски,коктел ,пиво итн. Плута на задниот дел од подлогата не само што може да ја заштити масата од гребење, туку и да ја натера подлогата цврсто да ја сфати мазната маса. Прифатете водоотпорен дизајн, само измијте со вода, а потоа исушете го. Многу е погоден за вашето семејство, кујна, дневна соба, бар, чајна маса или универзитетски дом, уживајќи во прекрасниот и уникатен дизајн и омилениот пијалок. Ние нудиме три избори : 1 пакет/2 пакувања/4 пакувања, ги задоволуваат вашите различни потреби. Направено од специјален абсорбентен керамички камен кој може да апсорбира истурање вода што се поти од чаша,го штити вашиот мебел од вишок течности од пијалоци,виски,коктел ,пиво итн. Плута на задниот дел од подлогата не само што може да ја заштити масата од гребење, туку и да ја натера подлогата цврсто да ја сфати мазната маса. Прифатете водоотпорен дизајн, само измијте со вода, а потоа исушете го. Многу е погоден за вашето семејство, кујна, дневна соба, бар, чајна маса или универзитетски дом, уживајќи во прекрасниот и уникатен дизајн и омилениот пијалок. Големина : 0, 3х3, 9инч Материјал : Керамички+Плута Приклучок Карактеристики : дизајнот е живописен и убав; работната површина може да се задебели и заштити; водоотпорен е и може да се избрише со крпа; Сценарио За Употреба : може да се користи во дневна соба, канцеларија, трпезарија, бар, масичка, универзитетски дом, простор за живеење на отворено итн.


За производот

Избор на клиент

ZCX квадрат чадор стојат креативно писмо чадор стојат чадор стојат за чување на влез во домаќинството во ходникот црно/бело чадори
 • Новак

ZCX квадрат чадор стојат креативно писмо чадор стојат чадор стојат за чување на влез во домаќинството во ходникот црно/бело чадори

DEN 2818.88

Материјал : Овој држач за чадор што е изграден со цврста метална мрежа што ќе трае со наредните години Ме

ВИСТИНСКИ ЧЕЛИК 0508 Гумени Зафат Фалсификувани Јакна Графит Дупчење Санка Чекан За Впечатлива 3 фунти &засилувач; Estwing Е-5 5 Фунти Сигурно
 • Новак

ВИСТИНСКИ ЧЕЛИК 0508 Гумени Зафат Фалсификувани Јакна Графит Дупчење Санка Чекан За Впечатлива 3 фунти &засилувач; Estwing Е-5 5 Фунти Сигурно

DEN 2.33

Производ 1 : Иновативна технологија за фалсификување со комерцијална шема Производ 1 : моќ впечатлива гл�

Вефос Мали Златни Лебдечки Полици За Ѕиден Декор 7,7 Инчи, 2 Комплети Полици За Бања Организатор На Монтирање На Ѕид, Цврста Метална Ѕидна
 • Новак

Вефос Мали Златни Лебдечки Полици За Ѕиден Декор 7,7 Инчи, 2 Комплети Полици За Бања Организатор На Монтирање На Ѕид, Цврста Метална Ѕидна

DEN 2.67

€Мали Декоративни Полици●овие мали ѕидни полици се совршени за мали површини Едноставен, елегантен из

Статуи на Буда, статуа на Буда Буда, Медитација на Медитација Буда, Зен Гарден Будах во кристал оргон пирамидално-заздравување кристал
 • Новак

Статуи на Буда, статуа на Буда Буда, Медитација на Медитација Буда, Зен Гарден Будах во кристал оргон пирамидално-заздравување кристал

DEN 319.84

1 Статуи набуда, статуа на Буда Буда, Медитација на Медитација Буда, Зен Гарден Будах во кристал оргон пи�

Ксиаокеис Ракавица За Пеглање, Ракавици За Пароброд, Водоотпорни И Отпорни На Пареа Ракавици Со Петелки За Прсти, Додатоци За Пароброд За
 • Новак

Ксиаокеис Ракавица За Пеглање, Ракавици За Пароброд, Водоотпорни И Отпорни На Пареа Ракавици Со Петелки За Прсти, Додатоци За Пароброд За

DEN 3.33

● Изолирани ракавици : графити, полиестер, бисерна памучна боја : држач за табла за пеглање : небесно син�

TDS метар, TDS метар дигитален тестер за квалитет на водата, дигитален LCD за тестирање на квалитетот на водата за тестирање на пенкало за
 • Новак

TDS метар, TDS метар дигитален тестер за квалитет на водата, дигитален LCD за тестирање на квалитетот на водата за тестирање на пенкало за

DEN 324.80

【Широк апликација】 Тестер за мерачи на TDS може да се користи во прочистувачи на вода и филтри, храна (зе�

Анголии 24 парчиња винил куки метална облека закачалка за надворешни садови за време на садови, закачалка за закачалки за куки за странични
 • Новак

Анголии 24 парчиња винил куки метална облека закачалка за надворешни садови за време на садови, закачалка за закачалки за куки за странични

DEN 288.32

Закачалки со тешки работи куката е, монтирање на wallидот Theидните половини се изработени од не'рѓосувачк�

ФАВОМОТО 2 Ролни Декорација На Ноќта На Вештерките Лента Рачен Декор Сегашна Лента Подарок Лента Ноќта На Вештерките Завиткување
 • Новак

ФАВОМОТО 2 Ролни Декорација На Ноќта На Вештерките Лента Рачен Декор Сегашна Лента Подарок Лента Ноќта На Вештерките Завиткување

DEN 1545.60

Лента за денот на благодарноста : со дизајн на моделот На Ноќта на Вештерките, едноставен и лесен за упот

Оем Феникс Контакт 1770953,
 • Новак

Оем Феникс Контакт 1770953,

DEN 1026.08

1770953, пхб терминален блокноминална струја : 6 аноминален напон (III / 2) : 160 V номинален пресек : 0,5 mm2чекор : 2,5

Случај За Поттикне 6, Тенок И Лесен Паметен Заштитен Издржлив Премиум Стп Кожен Капак Со Функција За Автоматско Будење При Спиење,Сликарство
 • Новак

Случај За Поттикне 6, Тенок И Лесен Паметен Заштитен Издржлив Премиум Стп Кожен Капак Со Функција За Автоматско Будење При Спиење,Сликарство

DEN 420.80

1 Поттикне материјал за покривање : Капакот е изработен од мек силикон, кој може целосно да го заштити п

Оојами 9 Инчен &засилувач; 7 Инчен Хартија Плочи Идеален За Роденден, Партија, Пензионирање, Пол Открие За Еднократна Употреба Вечера И Десерт
 • Новак

Оојами 9 Инчен &засилувач; 7 Инчен Хартија Плочи Идеален За Роденден, Партија, Пензионирање, Пол Открие За Еднократна Употреба Вечера И Десерт

DEN 0.67

9 Инчи И 7 Инчни Хартиени Плочи Идеални За Роденден, Забава, Пензионирање, Пол Откриваат Чинии за Вечера и

Завртки за палецот за прицврстување на копчињата за завртки за завртки starвездени копчиња M5 x 50 mm Бакелит во форма на рака, затегнување
 • Новак

Завртки за палецот за прицврстување на копчињата за завртки за завртки starвездени копчиња M5 x 50 mm Бакелит во форма на рака, затегнување

DEN 167.84

Копчињата за машка нишка се изработени од бакелит, со добра цврстина и силна способност против стареење