ДВТЕЛ ПРИЛАГОДЕНО ВИНО БАР ПРЕДВОДЕНА Неонски Знак, USB Затемнување Осветлени 3D Дисплеј Неонски Светла За Паб Ѕид Декорација Ноќни Светла, 30x20cm Хотел Ресторан Бар Ка

ДВТЕЛ ПРИЛАГОДЕНО ВИНО БАР ПРЕДВОДЕНА Неонски Знак, USB Затемнување Осветлени 3D Дисплеј Неонски Светла За Паб Ѕид Декорација Ноќни Светла,

DEN 1785.76

Достапност

● Прилагодени 3д резбани неонски светла за знаци, долг работен век, побезбедни и потрајни Може да се користи и како ноќно светло, за напојување на влијанието и емоционалната атмосфера за вашата соба, осветлување на вашиот живот во секое време, насекаде. ● Едноставна работа и удобна инсталација. Новата 3д технологија за резба неонските светла се изработени од проѕирна акрилна табла. Пакетот содржи синџири и завртки, две претходно дупчат дупки на висококвалитетната јасна задна плоча за лесно виси. ● 5 V USB напојуван и затемнет. Лер неонскиот знак се напојува преку USB влез ОД 5 V И е погоден за украсување на кое било место. Доаѓа со прекинувач за затемнување и можете да ја прилагодите осветленоста на неонските знаци. ● Еколошки и заштеда на енергија. Овој осветлен неонски знак врежан од 3д, технологии ЗА гравирање на површината и линијата, привлечен во сите правци. Опремени СО НАЈКВАЛИТЕТНИ ЛЕД светла за заштеда на енергија, светлата можат да траат 10. Извонредните неонски светла емитуваат силна светлина, додавајќи романтична и магична атмосфера во боја во вашата соба. Неонските знаци се многу погодни за украсување домови, дневни соби, спални соби, игротеки, ресторани, барови, продавници, канцеларии, роденденски забави итн. ● Прилагодени 3д резбани неонски светла за знаци, долг работен век, побезбедни и потрајни. Може да се користи и како ноќно светло, за напојување на влијанието и емоционалната атмосфера за вашата соба, осветлување на вашиот живот во секое време, насекаде. ● Едноставна работа и удобна инсталација. Новата 3д технологија за резба неонските светла се изработени од проѕирна акрилна табла. Пакетот содржи синџири и завртки, две претходно дупчат дупки на висококвалитетната јасна задна плоча за лесно виси.


За производот

Избор на клиент

Бебе Автомобил Седиште Опфаќа Геометриски Розова Ананас Црна Нега Покритие Доење Шамија Шетач Покритие За Бебиња Повеќекратна
  • Новак

Бебе Автомобил Седиште Опфаќа Геометриски Розова Ананас Црна Нега Покритие Доење Шамија Шетач Покритие За Бебиња Повеќекратна

DEN 270.24

Полиестер+Спандекс КАПАЦИ ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : Може да се користи Како Капак За Седишта За Бебешк�

Играчка игра со голема големина играчка играчка игра, игра со шаховски табли со виножито, играчки сензорни играчки за време на родители-дете,
  • Новак

Играчка игра со голема големина играчка играчка игра, игра со шаховски табли со виножито, играчки сензорни играчки за време на родители-дете,

DEN 1.67

Ајде да се бориме голема големина 12,8 "x75" играчка играчка игра за играње за разлика од Unicolor, прилично дос�

Фер Документ Писмо Фиока Организатор Кожа 3-Ниво Биро Организатор Поднесување Хартија Држач За Фиоки За Датотеки,Папка,Канцелариски
  • Новак

Фер Документ Писмо Фиока Организатор Кожа 3-Ниво Биро Организатор Поднесување Хартија Држач За Фиоки За Датотеки,Папка,Канцелариски

DEN 5028.00

Лесно склопување и расклопување, фиксна навртка од нерѓосувачки челик, силна и издржлива, задебелена др

Siig Firewire 2-порта PCIe
  • Новак

Siig Firewire 2-порта PCIe

DEN 1258.88

Пристаништа за Firewire 2 Поддршка за Fire Wire IEEE1394 A Тип на автобус PCI Express X1 Тип на порта две 6 пински надвореш�

Stobok 2 парчиња за наставници по рака, челични водичи сина класа не'рѓосувачки презентација со инч деца што може да се прошират во училницата,
  • Новак

Stobok 2 парчиња за наставници по рака, челични водичи сина класа не'рѓосувачки презентација со инч деца што може да се прошират во училницата,

DEN 3.33

Покажувач на табла : Совршен за наставници, упатства, кауч, презентер, професор, доцент, лидер, персонал з

CMNIM Пајакот Филм Инспириран Шминка Торба Пајакот Љубовник Подарок Пајакот Е Мојот Дух Животно Патент Торбичка Торба За Навивачите
  • Новак

CMNIM Пајакот Филм Инспириран Шминка Торба Пајакот Љубовник Подарок Пајакот Е Мојот Дух Животно Патент Торбичка Торба За Навивачите

DEN 3.33

●МАТЕРИЈАЛ● : Козметичка КесаИзработена од Полиестерски влакнаВисококвалитетен Памук И Лен.Силен пат

Ainex HDM-34 2.5 SSD/HDD Convertion Mount
  • Новак

Ainex HDM-34 2.5 SSD/HDD Convertion Mount

DEN 1.67

Монтирачите можат да бидат опремени со 2,5инчен HDD или SSD во ултрабезобразен 3,5инчен залив, како што се тен