СТАДИОНОТ ЈБЛ 962С 6 х 9 Компонентен Систем

СТАДИОНОТ ЈБЛ 962С 6 х 9 Компонентен Систем

DEN 7679.20

Достапност

6 " x9 " Плус еден+ стаклени влакна вуфер конус со hi-ролна гума опкружувачки 3/4" работ управувано алуминиум купола високотонец. рачки до 145 ВАТИ РМС (435 вати врвна моќност). 6 " x9 " Плус еден+ стаклени влакна вуфер конус со hi-ролна гума опкружувачки. 3/4" работ управувано алуминиум купола високотонец. рачки до 145 ВАТИ РМС (435 вати врвна моќност). Новиот звук Се збогува со вашите стари, парталави фабрички звучници и доживува моментален скок во квалитетот на звукот со звучниците Од Серијата СТАДИОНИ НА ЈБЛ. Стадионот 962с 6"х9" компонентен систем за звучници спортува голем вуфер магнет и преголем глас серпентина за одлично влијание што го срами вашиот стар хардвер. И со дизајнот СО висока чувствителност НА JBL, ќе можете максимално да ја искористите секоја моќ што ќе им ја дадете на овие звучници. Одделни високотонци на куполи управувани ОД рабови JBL го создадоа овој систем за да биде здраво решение за оние кои сакаат подобар звук во своето возило. Ќе најдете дизајн управуван од работ во нивните посебни високотонци од алуминиумска купола за помазен, поотворен одговор и минимално изобличување на високи нивоа на јачина на звук. Плус еден+ вуфер технологија вуферот од стаклени влакна НА JBL ќе ја задржи својата форма кога моќта ќе се крене нагоре, така што сепак ќе добиете ударен и дефиниран бас. Стаклените влакна тежат помалку од традиционалните материјали, така што не ви треба ниту еден тон енергија за да го возите овој вуфер. Џбл плус еден+ вуфер технологијата го проширува конусот до работ на корпата, давајќи ви многу површина-а поголем конус значи повеќе бас за да го надополни супериорниот одговор со висока фреквенција.


За производот

Избор на клиент

Lcepcy женски високи половини капри панталони обични лабави вклопувани јога панталони удобно дневно вежбање каприци џемпери со џебови
  • Новак

Lcepcy женски високи половини капри панталони обични лабави вклопувани јога панталони удобно дневно вежбање каприци џемпери со џебови

DEN 814.08

Договори за премиер ден Еластично затворање 90% полиестер, 10% спандекс Еластично затворање Лесна, истегн�

Електрична корпа за компост, машина за компост за паметни отпад Внатрешна/отворена, електричен компотер за кујна, автоматски и кујнски компотер,
  • Новак

Електрична корпа за компост, машина за компост за паметни отпад Внатрешна/отворена, електричен компотер за кујна, автоматски и кујнски компотер,

DEN 763.20

【Намалете го отпадот од јаглерод】 Намалете ја количината на отпад за најмалку 90% со електричен компоне

N / A Syl-Baby 1 Транспарентен молив случај Кактус канцеларија Студентски молив Снимки Отворено снабдување со молив за молив со голем
  • Новак

N / A Syl-Baby 1 Транспарентен молив случај Кактус канцеларија Студентски молив Снимки Отворено снабдување со молив за молив со голем

DEN 624.00

Категорија : кутија со моливи Употреби : Училишта и канцеларии Материјал : пластика Не само за моливи, ту�

Пакет на врвот Плаза - 2 артикли: Роуз кварц лековити кристали жица завиткана на природен агат парчиња основни камења дрво и природно заздравување
  • Новак

Пакет на врвот Плаза - 2 артикли: Роуз кварц лековити кристали жица завиткана на природен агат парчиња основни камења дрво и природно заздравување

DEN 105.44

Природно заздравување кристал роза кварц срце heartубов, загриженост камења постави најголемиот дел поли

Jydqm гроздобер фонтана на натопи за пишување мастило 5 грицки восочен печат за печат Подарок кутија Калиграфија за канцелариски материјал
  • Новак

Jydqm гроздобер фонтана на натопи за пишување мастило 5 грицки восочен печат за печат Подарок кутија Калиграфија за канцелариски материјал

DEN 1.33

Ова е поставено пенкало поставено со 5 натопи пенкало, задоволете ја вашата повеќекратна намена за пишу�

Картички за вино и грозје место - стил на шатор - табела за поставување Име на табела за седишта за канцелариски материјали за секоја
  • Новак

Картички за вино и грозје место - стил на шатор - табела за поставување Име на табела за седишта за канцелариски материјали за секоја

DEN 0.67

Картички во стил на шатор украсени со шише со вино, чаша вино и грозје пред картичката Картите се постиг�

Студија за заби
  • Новак

Студија за заби

DEN 1.00

За да ја илустрирате важноста на правилното здравје на забите, извадете ги искривените заби што е можно

МОПЗ Нерѓосувачки Челик 26мм 22мм Часовник За Брзо Ослободување Рачен Зглоб за Гармин Феникс 6 6Х Про 5Х 5 плус 3 ЧАСОВНИК За Часовници
  • Новак

МОПЗ Нерѓосувачки Челик 26мм 22мм Часовник За Брзо Ослободување Рачен Зглоб за Гармин Феникс 6 6Х Про 5Х 5 плус 3 ЧАСОВНИК За Часовници

DEN 394.88

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

Абразивен појас на ременот 5PCS 915 * 100мм БЕСПЛАТНИ РЕМИ П40 - P1000 Абразивен екран за пескарење 4 * 36 За мекиот метал метал меленица Полиција
  • Новак

Абразивен појас на ременот 5PCS 915 * 100мм БЕСПЛАТНИ РЕМИ П40 - P1000 Абразивен екран за пескарење 4 * 36 За мекиот метал метал меленица Полиција

DEN 2.67

Исполнување на вашите барања за различни апликации Висока стапка на отстранување, добра отпорност на а�

Сунѓер во прав, суво и влажно користете алатка за шминка за шминка за ромби, 3 парчиња за течен крем крем во прав коректор лабав прав
  • Новак

Сунѓер во прав, суво и влажно користете алатка за шминка за шминка за ромби, 3 парчиња за течен крем крем во прав коректор лабав прав

DEN 1.33

【Пакет вклучуваат】】 】е добиете 3 парчиња во прав Оваа пуфта во прав е неопходност за професионален са�