Boxwave Кабел Компатибилен Со Fujitsu LifeBook E5511-USB-C До Портчангер, USB Тип-C OTG USB Пренослив Приврзок За Клучеви За Fujitsu LifeBook E5511-Чеша Црна

Boxwave Кабел Компатибилен Со Fujitsu LifeBook E5511-USB-C До Портчангер, USB Тип-C OTG USB Пренослив Приврзок За Клучеви За Fujitsu LifeBook

DEN 207.20

Достапност

? [КОМПАТИБИЛЕН] Кабел За Боксови Компатибилен Со Life Book Fujitsu Е5511 Користејќи Го Универзалниот И стандардниот USB-Type-C OTG Протокол, Портчангер ЈА ТРАНСФОРМИРА вашата USB-порта Тип-C во традиционална USB-порта. Сега тоа?компатибилен со глувчето, тастатурата, УСБ-клучот за Складирање или кој било друг стандарден УСБ-уред. Можностите се бесконечни!. ? [КОМПАКТЕН] овие мали Портери се долги само 1,25 инчи, совршени за ПАТУВАЊЕ и лесно складирање!. ? [ПРЕНОСЛИВ] Портчангер?е компактна големина во комбинација со универзална USB порта и додаток НА РЕМЕНОТ (вклучен) направете го вашиот совршен придружник за патување!. TWO [ДВА Е ПОДОБАР од еден] знаеме колку може да биде фрустрирачки да изгубите важен додаток за вашите уреди! Тоа?зошто овој производ доаѓа ВО ПАКУВАЊА ОД ДВЕ, за да се осигурате дека никогаш не го пропуштате кога ви треба најмногу. Споделете еден со вашиот пријател или чувајте го на дождлив ден. ? ? [ПРЕНОС НА ПОДАТОЦИ] со едноставен приклучок, МОЖЕТЕ ДА ПРЕНЕСУВАТЕ ПОДАТОЦИ од флеш-уред, компјутер или кој било УСБ-компатибилен уред на Вашиот Животен Книшка Е5511!. Boxwave Кабел Компатибилен Со Fujitsu Life Book Е5511.Овој паметен мал производ е дизајниран со единствена цел да ви го олесни животот. Користете Го Портчангерот за поставување, преземање и споделување податоци помеѓу уредите. Можете дури и да додадете УСБ - тастатура или глушец! Брз, лесен и пренослив, Портчаргерот е задолжителен за Вашиот Животен Книшка Е5511!Користејќи Го Универзалниот И стандардниот USB-Type-C OTG Протокол, Портчангер ЈА ТРАНСФОРМИРА вашата USB-порта Тип-C во традиционална USB-порта.


За производот

Избор на клиент

Magewell Eco Capture Quad SDI M.2
  • Новак

Magewell Eco Capture Quad SDI M.2

DEN 1430.40

Четири картички за фаќање на Канал 2К SD / HD / 3 G / 2 K SDI X 4 + Вграден аудио.2 2280 Тип М (PCIe Gen2 X4) Четири картички за

Кабилок Торба Џеб Црна За Пелени Голем Држач Стер Играчки Шишиња Млеко Бебе Чаша И Виси Организатор Шетач Складирање Шетач Чување Торба
  • Новак

Кабилок Торба Џеб Црна За Пелени Голем Држач Стер Играчки Шишиња Млеко Бебе Чаша И Виси Организатор Шетач Складирање Шетач Чување Торба

DEN 1.00

Најлон Чувајте ги потребите на бебето уредни и уредни и обезбедете доволен простор за складирање...

Полици За Домаќинство НА JYXCOSHELF, Единици За Полици Дневна Соба Бања Кујна Багажник За Намирници 4-Слојна Подна Завршна Полица, Лавици
  • Новак

Полици За Домаќинство НА JYXCOSHELF, Единици За Полици Дневна Соба Бања Кујна Багажник За Намирници 4-Слојна Подна Завршна Полица, Лавици

DEN 3.00

● Пп здравје и заштита на животната средина, лесна нега, носивост на компресија и издржливост ● Моден с�

Држач за далечински управувач на Патикил, акрилична кутија за складирање на медиуми, монтирана 2 слот Кади организатор за домашна канцеларија,
  • Новак

Држач за далечински управувач на Патикил, акрилична кутија за складирање на медиуми, монтирана 2 слот Кади организатор за домашна канцеларија,

DEN 231.84

Материјал : акрилик; Боја : чиста; Севкупна големина : 9 / 6,5 x 4,1 x 14cm / 35 x 1,6 x 5,5инчи (L*W*H) Предности : Тој е лесе�

Ксунион I92w8a Печат Тип Вакуум Компресија Торба Патување-Слободен Пумпање Складирање Задебелени Три-Димензионални Облека Завршувањето Пакување
  • Новак

Ксунион I92w8a Печат Тип Вакуум Компресија Торба Патување-Слободен Пумпање Складирање Задебелени Три-Димензионални Облека Завршувањето Пакување

DEN 79.84

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Охаус Дефанзивец 304 Не'рѓосувачки челик NTEP Сертифицирана правоаголна скала со низок профил, 60000g x 10g, 355мм должина x 305mm ширина платформа
  • Новак

Охаус Дефанзивец 304 Не'рѓосувачки челик NTEP Сертифицирана правоаголна скала со низок профил, 60000g x 10g, 355мм должина x 305mm ширина платформа

DEN 1422.40

RS232 со излез на податоци за GMP / GLP со датум, ID на корисникот за време, идентификација на проект и лична кар�

Обсорт Кујна Силиконски Ракавици За Рерна Отпорни На Топлина Памучна Постава Водоотпорни Дебели Белезници За Готвење Со Прсти 2 Пакување За
  • Новак

Обсорт Кујна Силиконски Ракавици За Рерна Отпорни На Топлина Памучна Постава Водоотпорни Дебели Белезници За Готвење Со Прсти 2 Пакување За

DEN 400.00

ДВОЈНА ЗАШТИТА : белезниците за Печка отпорни на Топлина се состојат од внатрешна мека памучна обвивка �

Пингвин Завеси За Деца, Антарктикот Животински Прозорец Третмани Цртан Филм Пингвини Прозорец Завеси За Момчиња Девојки Тинејџери Возрасни
  • Новак

Пингвин Завеси За Деца, Антарктикот Животински Прозорец Третмани Цртан Филм Пингвини Прозорец Завеси За Момчиња Девојки Тинејџери Возрасни

DEN 0.33

Висококвалитетна Кадифена Ткаенина €Завеса Сет Q : Сет вклучува 2 панели од 38 W x 45 L Инчи секој.Машина за п

Црна Кадифе Редење 24 Мрежа Накит Послужавник Изложба Организаторот Држач Разделувачи За Тинејџерски Обетка Капка Обетка, Часовник,
  • Новак

Црна Кадифе Редење 24 Мрежа Накит Послужавник Изложба Организаторот Држач Разделувачи За Тинејџерски Обетка Капка Обетка, Часовник,

DEN 191.20

Кадифе Изградена со цврста композитна табла од цврсто дрво завиткана во врвна кадифена ткаенина со раз�

Choomomo деца момчиња сјајни sequine sequins долги ракави лапчиња кошула латински џез хип хоп -палто палто за палто салона за танцување облека
  • Новак

Choomomo деца момчиња сјајни sequine sequins долги ракави лапчиња кошула латински џез хип хоп -палто палто за палто салона за танцување облека

DEN 3.00

Полиестер, sequins Затворање на копчињата Само миење на рацете Кошулата е изработена од полиестерски матер