uxcell 5мм до 8мм Создаден Цврста Спојка Сет Завртка L22XD14 Нерѓосувачки Челик, Вратило Спојка Конектор ЗА 3D Печатачи, Моторни Додатоци, 2 парчиња

uxcell 5мм до 8мм Создаден Цврста Спојка Сет Завртка L22XD14 Нерѓосувачки Челик, Вратило Спојка Конектор ЗА 3D Печатачи, Моторни Додатоци,

DEN 167.84

Достапност

Дијаметар на врската : 5мм до 8мм, Вкупна Должина : 22мм /0,87 инчи, Надворешен Дијаметар : 14мм/ 0,55 инчи Широко се користи во дувалки,3Д печатач,САМОСТОЈНИ роботи,цпу машина,степер мотори итн. Слично на цврстите спојки на стегачот, спојките на вратилото се користат за цврсто држење на лежиштата и запчаниците на вратилото и се користат во склоповите на моторот и менувачот. Цврста спојка од горниот тесен тип со 2/4 завртки за цврсто држење на вратилото; висок вртежен момент со цврстина, мала инерција и одлична чувствителност. ЗАБЕЛЕШКА : крутиот тип во основа не дозволува ексцентричност и мора целосно да се прилагоди за време на употребата. Дизајнот на едноделна завртка за завртки го олеснува поставувањето на предметите на вратилото и контролирањето на капацитетот за држење на спојката. Дијаметар на врската : 5мм до 8мм, Вкупна Должина : 22мм /0,87 инчи, Надворешен Дијаметар : 14мм/ 0,55 инчи. Широко се користи во дувалки,3Д печатач,САМОСТОЈНИ роботи,цпу машина,степер мотори итн. Слично на цврстите спојки на стегачот, спојките на вратилото се користат за цврсто држење на лежиштата и запчаниците на вратилото и се користат во склоповите на моторот и менувачот. Цврста спојка од горниот тесен тип со 2/4 завртки за цврсто држење на вратилото; висок вртежен момент со цврстина, мала инерција и одлична чувствителност. ЗАБЕЛЕШКА : крутиот тип во основа не дозволува ексцентричност и мора целосно да се прилагоди за време на употребата. Дизајнот на едноделна завртка за завртки го олеснува поставувањето на предметите на вратилото и контролирањето на капацитетот за држење на спојката.


За производот

Избор на клиент

WTAIS компресија брава за заклучување на бравата за заклучување на кабинетот за заклучување на цинк легура RV рачка за заклучување на вратата рачна
  • Новак

WTAIS компресија брава за заклучување на бравата за заклучување на кабинетот за заклучување на цинк легура RV рачка за заклучување на вратата рачна

DEN 860.16

Брзо заклучување Брзо заклучување Материјал за брзо заклучување на долниот материјалбравата на компре

Iphone XR Случај, Сончоглед Роза Шема Органско Стакло Iphone XR Случаи За Девојки [Анти-Нула] [Анти Fall] Елегантен И Луксузен Дизајн Покритие
  • Новак

Iphone XR Случај, Сончоглед Роза Шема Органско Стакло Iphone XR Случаи За Девојки [Анти-Нула] [Анти Fall] Елегантен И Луксузен Дизајн Покритие

DEN 1.67

& Една година за враќање на средствата или замена ако било какво прашање за квалитет & Ова куќиште за тел�

Чајнп чадор модерен едноставен штанд за чадори, метал квадрат за исечоци на чадорот, за домашен канцелариски хотел мал простор/црно
  • Новак

Чајнп чадор модерен едноставен штанд за чадори, метал квадрат за исечоци на чадорот, за домашен канцелариски хотел мал простор/црно

DEN 1.33

Материјал : Металниот материјал го прави држачот на чадорот и издржлив, не е лесен за паѓање, корозија и �

Исцелиран бел кревет бел кревет ширење 100 парчиња за еднократна употреба на лицето за лакови за лакови за масажа за масажа на главата
  • Новак

Исцелиран бел кревет бел кревет ширење 100 парчиња за еднократна употреба на лицето за лакови за лакови за масажа за масажа на главата

DEN 2.33

? Неткаена ткаенина : Покривот за масажа на лицето е изработен од високо квалитетен неткаен ткаенина мат

Маици за жени лабава се вклопуваат кратки ракави против вратот Туника врвови модни цвеќиња со цвеќиња од цвеќиња 2023 летна лесна блуза
  • Новак

Маици за жени лабава се вклопуваат кратки ракави против вратот Туника врвови модни цвеќиња со цвеќиња од цвеќиња 2023 летна лесна блуза

DEN 310.40

Секси врвови за женски забавни клубови ноќ Туника или врвови за носење со хеланки увоз ❤❤ Со големина :

4 пакувања лажна безбедносна камера без знаци за прекршување, насмевнувајте се на знаци за предупредување и завртки за камера, глупости камери
  • Новак

4 пакувања лажна безбедносна камера без знаци за прекршување, насмевнувајте се на знаци за предупредување и завртки за камера, глупости камери

DEN 279.84

Што има во кутијата : 4 лажни безбедносни камери (без батерии); 4 знаци за предупредување од алуминиум (доп

Тикви се појавуваат наметки за перење алишта со капаче за преклопување на капакот за складирање на капакот за соби за перење во домови
  • Новак

Тикви се појавуваат наметки за перење алишта со капаче за преклопување на капакот за складирање на капакот за соби за перење во домови

DEN 1.33

【Променлива големина】 : Попрска за перење алишта е 15,7x155 во кога е исправен и 15,7x15.7x2 во кога се намалува..

Прилагодено Антички Животни Змеј Акварел Кошница За Перење За Облека Корпа За Чување Облека За Ќебе Во Дневна Соба Кошница За Играчки
  • Новак

Прилагодено Антички Животни Змеј Акварел Кошница За Перење За Облека Корпа За Чување Облека За Ќебе Во Дневна Соба Кошница За Играчки

DEN 771.20

Димензии : Големината на кантите за складирање е 19,7"(Ж) х 15,7"(Г) Тие обезбедуваат решение за многу потреби

Алипис 5 парчиња тешки без кошула крпи со кошула мултифункционална закачалка сива лизгање не-панталони пластични кло-тампони хотел
  • Новак

Алипис 5 парчиња тешки без кошула крпи со кошула мултифункционална закачалка сива лизгање не-панталони пластични кло-тампони хотел

DEN 968.00

Пластична облека што виси решетката решетката за облека дизајнирана со дизајн на нелип, практична и, мо�