3Д заграда за маска - Вметнување на маска за маска за ткаенини - заштитник на устата за повеќе простор за дишење - Кула внатрешна рамка за поддршка за удобно носење | П

3Д заграда за маска - Вметнување на маска за маска за ткаенини - заштитник на устата за повеќе простор за дишење - Кула внатрешна рамка

DEN 1.33

Достапност

Аламеда потекнува од патувањето, така што ќе ви помогне да направите подобро во патувањето Врз основа на филозофијата на „Чувајте ред, чувајте засекогаш“, производите на Аламеда се направени со лесни и издржливи материјали. Наша цел е да го осветлиме вашето патување за патување и да ви помогнеме подобро да го користите секој сантиметар простор. Имаме своја фабрика за производство на торби, која може да им обезбеди на големо и трговците на мало висококвалитетни услуги на големо. Ги бараме партнерите. Нашата 3Д заграда за маска ќе помогне многу да се подобри со создавање на повеќе простор за дишење затоа што заградата може да ја задржи ткаенината за маска околу устата. Feelе се чувствувате кул и лесно да дишете иако со маска на лицето. Покрај тоа, рамката за поддршка може да ја намали и фреквенцијата на триење помеѓу маската и лицето за да се заштити поставата на маската од да се обои. Маската не е вклучена. Заградата за маски е погодна за повеќето редовни маски за ткаенини. Заградата за маски ја држи ткаенината за маска околу устата за да создаде повеќе простор за дишење кога маска се става на лицето. Особено применливо за маски за ткаенини, но не и за маски за еднократна употреба, што треба да се забележи. Заградата за 3Д маска за лице ја намалува фреквенцијата на триење помеѓу маската и лицето за да се заштити поставата од да се обои. Заштитник на кармин под маска ја прави маската да не залепи кармин, заштитувајќи ја вашата совршена шминка од мешање. Вметнување на лесна маска направен од материјал од одделение за храна е безбеден, засаден и еднократно. Гаранција за доживотно време. Ве молиме, само контактирајте не за какви било прашања или проблеми, ќе сториме се што можеме да направиме за да помогнеме.


За производот

Избор на клиент

Саксиголски дуксери за мажи поштеди, преголема здрава видливост на качулка, врвови со долги ракави, тенок патент, палто за влечење, јакни за надворешни
  • Новак

Саксиголски дуксери за мажи поштеди, преголема здрава видливост на качулка, врвови со долги ракави, тенок патент, палто за влечење, јакни за надворешни

DEN 1.33

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Материјал : Памук и полиестер, ❤ Го

Тест за тест Favomoto 40 PCS Дигитален мултиметар осцилоскоп сонда на сондата на автомобилот Тест за мерачи на пенкало Игли Изолација
  • Новак

Тест за тест Favomoto 40 PCS Дигитален мултиметар осцилоскоп сонда на сондата на автомобилот Тест за мерачи на пенкало Игли Изолација

DEN 280.32

Сонда на мерач : Лесен пристап и нејзино производство на професионална опрема и може да биде да се замен�

3Д 3Д грда Божиќна печатена фустан со качулка лабава качулка Врвни фустани Обичен пулвер миди фустан плус големина краток фустан
  • Новак

3Д 3Д грда Божиќна печатена фустан со качулка лабава качулка Врвни фустани Обичен пулвер миди фустан плус големина краток фустан

DEN 175.68

Божиќен фустан плус големина Направени во САД или увезени ❤ Внимание на кралицата : Ве молиме, погледне�

Е-извонреден Комплет За Инсталирање На Шарки Од Алуминиумски Профил, 2 парчиња 3030 Шарки Од Легура На Цинк со 8 парчиња Пз-3030 Серии Т-Ореви
  • Новак

Е-извонреден Комплет За Инсталирање На Шарки Од Алуминиумски Профил, 2 парчиња 3030 Шарки Од Легура На Цинк со 8 парчиња Пз-3030 Серии Т-Ореви

DEN 239.84

Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи Јаглероден челик полукружен ролери лизгачки тсл�

Исцелена Кутија Држач За Таблети Организатор На Апчиња За Патување Контејнер За Складирање На Лекови Квадратна Пилула Дробилка За Пилули
  • Новак

Исцелена Кутија Држач За Таблети Организатор На Апчиња За Патување Контејнер За Складирање На Лекови Квадратна Пилула Дробилка За Пилули

DEN 3.33

Неделен Организатор На Пилули : совршен дизајн со големина што можете да го внесете во џебовите, парични

РАХИШ АЛАТКИ Струг Вртливата 2 Начин Вертикална Слајд 4 Х 5 инчи Мелење прилог со 88мм самоцентрирање Менгеме Заменик За Инстант Мелење Решение
  • Новак

РАХИШ АЛАТКИ Струг Вртливата 2 Начин Вертикална Слајд 4 Х 5 инчи Мелење прилог со 88мм самоцентрирање Менгеме Заменик За Инстант Мелење Решение

DEN 3359.84

Совршена комбинација На Вртлив Вертикален слајд со 88мм самоцентричен менгеме 4 X 5 (125mm X 100mm) Вртлив Верти�

Загатка за цвеќе од нехомер 300Д Оксфорд Пвц Водоотпорна Облека Ја Попречува Големата Корпа За Перење За Ќебиња Играчки За Облека Во Спалната
  • Новак

Загатка за цвеќе од нехомер 300Д Оксфорд Пвц Водоотпорна Облека Ја Попречува Големата Корпа За Перење За Ќебиња Играчки За Облека Во Спалната

DEN 687.68

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

Клиспид Подарок Кегел Постпартална Алатка За Бодибилдинг Нога И Теретана Жени Тренер За Слабеење Мајстор За Домаќинство Губење На Задникот
  • Новак

Клиспид Подарок Кегел Постпартална Алатка За Бодибилдинг Нога И Теретана Жени Тренер За Слабеење Мајстор За Домаќинство Губење На Задникот

DEN 395.52

ПП, ТПЕ Фитнес Бодибилдинг Нога Потенок : Може да биде да се прават вежби за самостојно тренирање, кои мо�

ЕПОМЕЈКЕР Игри Тастатура И Намотани Кабел Комбо, MIACat 64 Топла Заменливи Жичен ПРЕКУ Програмабилни Тастатура, Издувам Авијатичар Намотани USB
  • Новак

ЕПОМЕЈКЕР Игри Тастатура И Намотани Кабел Комбо, MIACat 64 Топла Заменливи Жичен ПРЕКУ Програмабилни Тастатура, Издувам Авијатичар Намотани USB

DEN 1727.84

60% Hotswappable Механичка Тастатура Иновативен Дизајн Во Форма На Мачка ПРЕКУ / QMK Програмабилни Наредени Акр

Брзо Менување На Здодевната Алатка, Вртење и Свртување На Држачот За Столб Со Висока Цврстина Издржлив Висок Јаглероден Челик Цпу
  • Новак

Брзо Менување На Здодевната Алатка, Вртење и Свртување На Држачот За Столб Со Висока Цврстина Издржлив Висок Јаглероден Челик Цпу

DEN 344.64

Применлив модел : Алатката За Брзо Менување На Здодевноста е означена со применливиот модел на држачот �