Милвоки 2755-22 М18 гориво 1/2-инчен компактен клуч за удар со комплет за притвор

Милвоки 2755-22 М18 гориво 1/2-инчен компактен клуч за удар со комплет за притвор

DEN 6864.00

Достапност

Моторот без четка за напојување испорачува 220 метри-lbs на вртежен момент на прицврстување. Интелигенцијата Red Link Plus спречува оштетување на алатката и батеријата поради преоптоварување или прегревање. Батериите на Redlithium испорачуваат повеќе работа по полнење и повеќе работа во текот на животот на батеријата. Контролата на погонот со 4 режими обезбедува поголема контрола врз брзината и моќноста на излезот. Користете дизајн на притвор за максимално задржување на штекерот. Моторот без четка за напојување испорачува 220 метри-lbs. на вртежен момент на прицврстување. Интелигенцијата Red Link Plus спречува оштетување на алатката и батеријата поради преоптоварување или прегревање. Батериите на Redlithium испорачуваат повеќе работа по полнење и повеќе работа во текот на животот на батеријата. Контролата на погонот со 4 режими обезбедува поголема контрола врз брзината и моќноста на излезот. Користете дизајн на притвор за максимално задржување на штекерот. Притворот за компактен удар M18 Fuel 1/2 ”w/ pin entent е најмоќната алатка во својата класа со испорака на вртежен момент до 220 ft-lbs на вртежен момент во компактен дизајн. Моторот без четкички Power State не само што обезбедува неспоредлива моќност, туку обезбедува и поголема ефикасност, испорачувајќи до 25% повеќе време на траење од водечките конкуренти. Интелигенцијата Red Link Plus е најнапредниот електронски систем на пазарот, спречувајќи оштетување на алатката и батеријата предизвикана од преоптоварување или прегревање.


За производот

Избор на клиент

Обичај 1-12 Дрвено знак на име на семејство Ние сме зависни на тато риболов плакета за риболов рамка за татковци за дома, за дома, дедо
 • Новак

Обичај 1-12 Дрвено знак на име на семејство Ние сме зависни на тато риболов плакета за риболов рамка за татковци за дома, за дома, дедо

DEN 3.33

? Големина : 12*8 инчи ? Дали барате совршен подарок за тато или дедо? Овој прекрасен знак за риболов може да

SFX 3PCS Влакна Ласерски Заштитни леќи за рачни влакна Ласерски почист Дијаметар 43mm дебелина 2mm кварц материјал Со Двојна големина слој
 • Новак

SFX 3PCS Влакна Ласерски Заштитни леќи за рачни влакна Ласерски почист Дијаметар 43mm дебелина 2mm кварц материјал Со Двојна големина слој

DEN 1.00

памучна рамка Заштитна леќа специјална За Машина За Ласерско Чистење; Дијаметар 43мм, Дебелина 2мм.Вклуч�

Maxell 60 мин. Мини ДВ
 • Новак

Maxell 60 мин. Мини ДВ

DEN 1.67

ДВ мини тип : нормално Големина на пакетот : 1 Должина на играње во минути : 60 Квалитет на лента : Дигитално

Добредојдовте знак за влезна врата - Добредојдовте Весни за украси за рустикална куќа - закачалки од дрво од влезна врата декор предни украси
 • Новак

Добредојдовте знак за влезна врата - Добредојдовте Весни за украси за рустикална куќа - закачалки од дрво од влезна врата декор предни украси

DEN 191.84

Дизајн : Овој знак на влезната врата го содржи зборот : „Добредојдовте“, кој не е обичен принт, има 3Д еф�

XBSLJ Преклопливи Машини За Веслање Машина За Веслање За Домашна Употреба Преклоплива, Клупа За Веслање Внатрешна Машина За Вежбање Веслачи,
 • Новак

XBSLJ Преклопливи Машини За Веслање Машина За Веслање За Домашна Употреба Преклоплива, Клупа За Веслање Внатрешна Машина За Вежбање Веслачи,

DEN 627.20

Функција на машината за веслање : Нашата машина за веслање се користи за сила и абдоминална обука, што мо

Ајлахло 48 Парчиња Кратка Квадратна Форма Притиснете На Ноктите Со Розова Портокалова Боја Цвет Градиент француски Дизајни Лажни Лажни
 • Новак

Ајлахло 48 Парчиња Кратка Квадратна Форма Притиснете На Ноктите Со Розова Портокалова Боја Цвет Градиент француски Дизајни Лажни Лажни

DEN 1.33

Пакет : ќе добиете 2 комплети притиснете на ноктите се дизајнирани со кратка квадратна форма (секој диза�

Куандарм Бебе Плејматс Индексирање Мат Со Фитнес Решетката Другар Играчки Новороденчиња Кат Спортски Сали Ќебе Погоден За Доенчиња,
 • Новак

Куандарм Бебе Плејматс Индексирање Мат Со Фитнес Решетката Другар Играчки Новороденчиња Кат Спортски Сали Ќебе Погоден За Доенчиња,

DEN 1.67

[Повеќенаменски] : Плејмат не само што може да се користи како центар за играње бебиња и фитнес рамка, тук

12 ПАРЧИЊА Брановидни Огледални Ѕидни Налепници, Целосна Должина 3д Огледало Уметност САМ Дома Декоративен Акрилен Огледало Ѕиден Лим Пластични
 • Новак

12 ПАРЧИЊА Брановидни Огледални Ѕидни Налепници, Целосна Должина 3д Огледало Уметност САМ Дома Декоративен Акрилен Огледало Ѕиден Лим Пластични

DEN 255.84

Известување : Пластичните огледални плочки се изработени од врвен пвц материјал со мазна површинаПосто

Дизајнирајте Ја Хајди Мајката Херојот Легендата, Бела Патна Кригла 14оз Изолирана Гимнастика Од Нерѓосувачки Челик, Подароци За Роденденска
 • Новак

Дизајнирајте Ја Хајди Мајката Херојот Легендата, Бела Патна Кригла 14оз Изолирана Гимнастика Од Нерѓосувачки Челик, Подароци За Роденденска

DEN 1395.20

ТАМБЛЕР од нерѓосувачки ЧЕЛИК : оваа кригла за патување од 14 мл е изработена од нерѓосувачки челик за из�

Bavokon 3 компјутери за проширување на дишењето на топката играчка играчка, проширување на играчки за дишење на стрес за дишење, погодни
 • Новак

Bavokon 3 компјутери за проширување на дишењето на топката играчка играчка, проширување на играчки за дишење на стрес за дишење, погодни

DEN 463.84

❣ ❣ ❣ Еколошки материјал : Топката за дишење е изработена од заштитен материјал, кој е безбеден и безоп�

Мега Свеќи 7 парчиња Чакра Со Мирис Директно Заострена Свеќа, Рачно Истури Врвни Восочни Свеќи 5 инчи х 3/4 Инчи, Памучен Фитил, Промовира
 • Новак

Мега Свеќи 7 парчиња Чакра Со Мирис Директно Заострена Свеќа, Рачно Истури Врвни Восочни Свеќи 5 инчи х 3/4 Инчи, Памучен Фитил, Промовира

DEN 143.84

ОТКЛУЧЕТЕ ГИ ЧАКРИТЕ : Идеален За медитација и пронаоѓање на вашиот центар, нашата прекрасна свеќа од ви

3 Нивоа Десерт Штанд Cupcake Овошје Плоча Пластични Служат Држач За Прикажување За Свадба Роденден Бебе Туш Чај Партија Украси Круг,
 • Новак

3 Нивоа Десерт Штанд Cupcake Овошје Плоча Пластични Служат Држач За Прикажување За Свадба Роденден Бебе Туш Чај Партија Украси Круг,

DEN 591.84

Прекрасни Штандови од 3 Нивоа : плочата за сервирање со Нивоа има кружен дизајн со прекрасна шема на осно