Алаза Дејзи зајак зајаче цвет од сунѓер за миење садови за чистење кујна не-гребење 3 чистење сунѓери

Алаза Дејзи зајак зајаче цвет од сунѓер за миење садови за чистење кујна не-гребење 3 чистење сунѓери

DEN 851.20

Достапност

Големина : 3,54 x 2,56 инчи (9 см x 6,5 см), експанзија откако ќе се стави во вода Материјал : памук од пулпа од дрво + сунѓер, чистење сунѓер силен апсорбитник. Карактеристики : Мекиот памучен горен слој и долниот слој Тери крпа можат да ја олеснат чувствителноста на кожата и да имаат супер апсорпција на вода. Функција : Лесно е да се измиете остатоци од масло и храна, направена чинија чиста, чувајте ги уредите за кујната и домаќинството сјајни и уредни по секоја употреба. Апликација : Идеално за чистење на кујната за домаќинства, исто така достапно за бања, стакло за туширање, плочка, прозорец, огледало, подот и какви било тврди површини. Сад сунѓерматеријал : сунѓер и памук.Пефектна големина : 3,54 x 2,56 инчи. Тоа е изработено од памучен материјал од дрво пулпа, лесен за проширување со апсорпција на вода и има силна сила на адсорпција. Лесно може да ги отстрани дамките од нафта и да ги прави чистачи и чаши чистач.Овој сунѓер за чистење го прави секој дом комплетен со стил и елеганција.Секо што треба да се користи на различни површини, вклучувајќи стакло, не'рѓосувачки челик, леано железо, и нелепливи облоги.


За производот

Избор на клиент

Grizzly 14 ″ Водич блокови
 • Новак

Grizzly 14 ″ Водич блокови

DEN 284.80

Создадете помалку триење Обезбедете ладилник, подолготрајно сечило Исечен сечило за следење на сечило�

Форпро Професионална Колекција Високи Депресори За Јазик, Големи Стапчиња За Апликатор За Восок, 6 Високи Димензии, Нестерилни, 500-Брои
 • Новак

Форпро Професионална Колекција Високи Депресори За Јазик, Големи Стапчиња За Апликатор За Восок, 6 Високи Димензии, Нестерилни, 500-Брои

DEN 399.84

Високи Депресори За Јазик : Депресорите На Јазикот Форпро се направени од тврдо дрво Од Одделение А со п�

Yuanflq Ashtray за плевел пепелник со четири жлебови преносен стакло за печење материјал за задебелување погоден за десктоп складирање во спална
 • Новак

Yuanflq Ashtray за плевел пепелник со четири жлебови преносен стакло за печење материјал за задебелување погоден за десктоп складирање во спална

DEN 654.56

1 Пеперката во форма на кристал е лесен за чистење и грижа за, спречува пепел да го разнесе мирисот и прел

Полнење Приклучок Компатибилен со Nintendo Прекинувач &засилувач; Прекинувач Oled Модел Joycons, Прекинувач Контролер Полнач Приклучете Станица
 • Новак

Полнење Приклучок Компатибилен со Nintendo Прекинувач &засилувач; Прекинувач Oled Модел Joycons, Прекинувач Контролер Полнач Приклучете Станица

DEN 239.84

Приклучок За полнење за Nintendo Switch & OLED Модел Joycons : Овој полнач се совпаѓа со оригиналниот приклучок за пре

Филм за блокирање на ТВ -екранот на Aizyr - Филтер за блокирање на сина светлина анти -гребење/анти -прстински отпечаток Филм Ослободете
 • Новак

Филм за блокирање на ТВ -екранот на Aizyr - Филтер за блокирање на сина светлина анти -гребење/анти -прстински отпечаток Филм Ослободете

DEN 1332.80

Мат антисјај : Нашиот антисино светло заштитник на екранот што доаѓа со мат облога против сјајот, ефикас

блинки 3 во 1 Пакет Осветли Црвен Бакнеж Самовила Цвет Лента, Црвено Застрелан Стакло На Црвени Монистра Ѓердани И Роза Тело Светлина Игла
 • Новак

блинки 3 во 1 Пакет Осветли Црвен Бакнеж Самовила Цвет Лента, Црвено Застрелан Стакло На Црвени Монистра Ѓердани И Роза Тело Светлина Игла

DEN 0.33

ЗАБАВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : една големина одговара на сите супер црвени цветни ленти за глава и 1,5 мл Светн�

Героткр Организатор На Електроника, Технолошки Организатор, Случај За Патување На Електронски Организатор, Организатор На Полнач За
 • Новак

Героткр Организатор На Електроника, Технолошки Организатор, Случај За Патување На Електронски Организатор, Организатор На Полнач За

DEN 2.67

€ Патување Електронски Организатор Големина : 5 9х9, 44х3, 14 во / 15х24х8 см ● Материјал За Организатор на елек

200 парчиња санитарна слушалка за слушалки, црно-бело за еднократна употреба, неткаени капаци на слушалките за слушалки за повеќето на слушалките
 • Новак

200 парчиња санитарна слушалка за слушалки, црно-бело за еднократна употреба, неткаени капаци на слушалките за слушалки за повеќето на слушалките

DEN 287.84

Обвивки за слушалки за еднократна употреба : Секоја подлога за уво е со дијаметар од 11 см / 4,3 инчи, со доб

Водоотпорни нараквици angангв, течни азотни нараквици Индустриски нараквици, ладни топли нараквици, најлонски нараквици на нараквици
 • Новак

Водоотпорни нараквици angангв, течни азотни нараквици Индустриски нараквици, ладни топли нараквици, најлонски нараквици на нараквици

DEN 167.84

Нараквиците се вклопуваат добро, лесно е да ги почувствувате краевите на прстите, да обезбедите одлично

Mxbaoheng MPL-20 Дигитален Орбитален Шејкер Лабораториски Осцилатор Прилагодлива Променлива Брзина на Ротаторска Платформа од 50-250 ВРТЕЖИ
 • Новак

Mxbaoheng MPL-20 Дигитален Орбитален Шејкер Лабораториски Осцилатор Прилагодлива Променлива Брзина на Ротаторска Платформа од 50-250 ВРТЕЖИ

DEN 4639.84

1ЛЦД прикажува време и брзина на тресење.Лесен за ракување со копче со еден допир.Топол корен и разновид�

Декорациите за декорации на Денот на Марсуи Св Патрикс вклучуваат виси среќен Денот на Денот на Свети Патрик, дрвен wallиден декор и 5 чаршафи,
 • Новак

Декорациите за декорации на Денот на Марсуи Св Патрикс вклучуваат виси среќен Денот на Денот на Свети Патрик, дрвен wallиден декор и 5 чаршафи,

DEN 1.67

Прославете го вашиот ден на Свети Патрик : знаците на Денот на Свети Патрикс се формираат од 3 дела, како �

АТРИПАК Тактички Носење На Патент Торбичка, Тоалет Торба Пакување Вреќа Козметички Комплет Шминка Дигитална Торба Алатка За Мажи Жени Деца,
 • Новак

АТРИПАК Тактички Носење На Патент Торбичка, Тоалет Торба Пакување Вреќа Козметички Комплет Шминка Дигитална Торба Алатка За Мажи Жени Деца,

DEN 0.33

РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ ЗА ИЗБОР 3 големини што одговараат на целото складирање Димензии на торба : Големи 14 �