Новиот LON0167 JGX-80DA опфатен реле за цврста состојба на модулот DC 3-32V на AC 24-480V (über das jgx-80da abedecktes Halbleitermodul-relais DC 3-32 ν Bis AC 24-480 ν

Новиот LON0167 JGX-80DA опфатен реле за цврста состојба на модулот DC 3-32V на AC 24-480V (über das jgx-80da abedecktes Halbleitermodul-relais

DEN 2.67

Достапност

Име на производот : Реле за цврста состојба; Тип : JGX-80 DA; материјал : метал, пластика Оценета струја на оптоварување : 80 A; влез : DC 3-32 V. Излез : AC 24-480 V; Големина на дупката за монтирање : мала диа : 4,5мм/0,2 ", голема големина : 6 x 4,3мм/0,24" x 0. Вкупна големина (приближно) : 5,8 x 4,4 x x 4,4 x 3cm / 2.3 "x 1,7" x 1,2 "(l * w * h); боја : црн, чист, сребрен тон (gesamtgröße (ungefähr) : 5,8 x 4,4 x 3 cm / 2,3 'x 1, 7 'x 1,2' (l * b * h); farbe : Schwarz, Klar, Silberton. Тежина : 94g; Содржина на пакет : 1 x реле за модул на цврста состојба (Gewicht : 94 g; packungsinhalt : 1 x Halbleitermodul-relais. Име на производот : реле со цврста состојба; тип : jgx-80da; материјал : метал, пластика. Оценето оптоварување струја : 80 A; влез : DC 3-32 V. Излез : AC 24-480 V; Големина на дупката за монтирање : мала диа : 4,5мм/0,2 ", Голема големина : 6 x 4,3мм / 0,24" x 0,2 "(L * W). Вкупна големина (приближно) : 5,8 x 4,4 x 3cm / 2.2" (l * w * h); Боја : црн, чист, сребрен тон (Gesamtgröße (ungefähr) : 5,8 x 4,4 x 3 cm / 2,3 'x 1,7' x 1,2 '(l * b * h); farbe : schwarz , Klar, Silberton.


За производот

Избор на клиент

ЈОК Диспензерот За Завиткување, Проѕирна Акрилна Фолија, Организатор На Восок Со Секач За Слајдови, Погоден За Монтирање На Ѕид или Кујнска
 • Новак

ЈОК Диспензерот За Завиткување, Проѕирна Акрилна Фолија, Организатор На Восок Со Секач За Слајдови, Погоден За Монтирање На Ѕид или Кујнска

DEN 0.33

[2 Слотови] е диспензерот има 2 слотови каде што можете да поставите пластична фолија, алуминиумска фолиј

Solustre Diffusers Flash Diffuser Flash Diffuser рефлектор за светло рефлектор: додатоци за снимање за осветлување во студиото фотографија и осветлување
 • Новак

Solustre Diffusers Flash Diffuser Flash Diffuser рефлектор за светло рефлектор: додатоци за снимање за осветлување во студиото фотографија и осветлување

DEN 1.00

Овозможувајќи ви да го користите со само рака, да обезбедите подобро искуство од традиционалниот рефле�

67-Парче Светла Табела За Работа Во Училница Поставена Со Ознаки За Имиња Огласна Табла, Украси Од Табла За Материјали За Наставници,
 • Новак

67-Парче Светла Табела За Работа Во Училница Поставена Со Ознаки За Имиња Огласна Табла, Украси Од Табла За Материјали За Наставници,

DEN 1.33

Комплет Огласна Табла За работни места Во училница : Користете ја оваа табела за работа за помошници во �

Сет за сунѓери за шминка - 3 парчиња повеќебојни и мултишип, супер апсорбирачки, се прошируваат поголеми и рамномерно кога се влажни.
 • Новак

Сет за сунѓери за шминка - 3 парчиња повеќебојни и мултишип, супер апсорбирачки, се прошируваат поголеми и рамномерно кога се влажни.

DEN 1.33

Како да се користи : влажен сунѓер со вода Нежно исцедете ја вишокот на течност нежно Отскокнување буква

Хомојојо Карпести Орнаменти Рептил Декор Животински Декор Статуа Декор 3 Парчиња Украси За Аквариумски Планински Украси Влекачи Скривалиште
 • Новак

Хомојојо Карпести Орнаменти Рептил Декор Животински Декор Статуа Декор 3 Парчиња Украси За Аквариумски Планински Украси Влекачи Скривалиште

DEN 159.84

Пејзажна Планинска Фигурина : со живописна форма и дизајн на карпи, уникатна и привлечна Аквариумски Пе�

Нов Лон0167 Црни Двојни Редови 100 Пина 3.175 мм Теренот Пхб Штекер Заглавија (Шварце Допелрајхен 100 Пинови Лајтерплатен-Сокел-Сокел мит
 • Новак

Нов Лон0167 Црни Двојни Редови 100 Пина 3.175 мм Теренот Пхб Штекер Заглавија (Шварце Допелрајхен 100 Пинови Лајтерплатен-Сокел-Сокел мит

DEN 115.68

Име На Производот : Пин Заглавие; Позиција : 50;Ред : 2 Количина на игла : 100;Агол На Монтирање : Директно;Виси

Вакауто Додатоци За Вежбање Рачки За Вежбање Надолу Бар Кабелска Машина За Прицврстување Ленти За Отпор Бар Опрема За Домашна Теретана
 • Новак

Вакауто Додатоци За Вежбање Рачки За Вежбање Надолу Бар Кабелска Машина За Прицврстување Ленти За Отпор Бар Опрема За Домашна Теретана

DEN 2.33

Подебелата рачка може да ја подобри вашата способност за стимулација на мускулите, што се претвора во п�

Iphone 6s/6 Случај, Jaorty Класичен Стп Кожа Паричник Случај Тенок Фолио Книга Покритие Со Кредитна Картичка Слотови, Пари Џеб, Држач, Магнет
 • Новак

Iphone 6s/6 Случај, Jaorty Класичен Стп Кожа Паричник Случај Тенок Фолио Книга Покритие Со Кредитна Картичка Слотови, Пари Џеб, Држач, Магнет

DEN 2.00

Најтенкиот Iphone 6s & i Phone 6 Флип Кожа Случај : Совршена Форма Со Стп Кожа, Одлична Заштита со Флип Затвори Фо�

Китови Розови Цвеќиња Пластична Табла со Исечоци 9x12, 5 Акрилни Табли Со Исечоци Со Клип Со Низок Профил А4 Големина На Букви Тешка
 • Новак

Китови Розови Цвеќиња Пластична Табла со Исечоци 9x12, 5 Акрилни Табли Со Исечоци Со Клип Со Низок Профил А4 Големина На Букви Тешка

DEN 0.67

●Висококвалитетен Материјал●нашата таблата со исечоци е изработена од пластика од поливинил хлорид (�

Expensationенски преголема јакна Шерпа: женски модни дами зимско топло копче со долг ракав нагоре, палто со џемпер со аспиратор со кардиган
 • Новак

Expensationенски преголема јакна Шерпа: женски модни дами зимско топло копче со долг ракав нагоре, палто со џемпер со аспиратор со кардиган

DEN 3.00

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот ??? 2022 зделки Голема дозвола? Купете

Преносни Електронски Торбички За Организатори Геометриски Птици Шема За Патување Торба За Складирање Кабли За Хард Дискови, УСБ, СД
 • Новак

Преносни Електронски Торбички За Организатори Геометриски Птици Шема За Патување Торба За Складирање Кабли За Хард Дискови, УСБ, СД

DEN 3.00

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�