Fluke Norma 6003 Преносен анализатор на електрична енергија без брзина и вртежен момент, три канали

Fluke Norma 6003 Преносен анализатор на електрична енергија без брзина и вртежен момент, три канали

DEN 190.40

Достапност

Континуирано работат до 6 часа без надворешно напојување со помош на внатрешната батерија од 5000m Ah Li-јон Мерка безбедно - Безбедност оценета за околини CAT III 1000 V, CAT IV 600 V. Измерете три фази на AC и DC моќност. Измерете ја моќноста на фазата на Thress и DC излезната моќност во исто време со модели од 3 или 4 канали, со напон и струја влезови на секој канал. Континуирано работат до 6 часа без надворешно напојување со помош на внатрешната батерија од 5000m Ah Li-јон. Мерка безбедно - Безбедност оценета за околини CAT III 1000 V, CAT IV 600 V. Измерете три фази на AC и DC моќност. Измерете ја моќноста на фазата на Thress и DC излезната моќност во исто време со модели од 3 или 4 канали, со напон и струја влезови на секој канал. Преносни анализи на моќност на широкопојасните прецизни серии Fluke 6000 ви даваат поголема слобода од кога било досега за да направите мерења на моќност со голема точност каде и да е потребно - без разлика дали е во лабораторија, или во полето. Наменето за преносливост, лесната, батеријата со сила на батерии Флук 6000 серија ја елиминира потребата да се носат големи, кревки, скапи анализатори во околини што не им одговараат, дозволувајќи ви да одите директно на товарот и да направите мерења во скоро секоја околина.


За производот

Избор на клиент

Знак на дрво за декор за домови, знак за соба за момчиња, знак за понуда за песочник, знак на страница за книги, знак за соба за момчиња,
  • Новак

Знак на дрво за декор за домови, знак за соба за момчиња, знак за понуда за песочник, знак на страница за книги, знак за соба за момчиња,

DEN 2846.88

Овие производи се убави Ако ви се допаѓаат, тие се убавата декорација за вас Овие производи можат да се п

Врвовите за врвови за жени, испреплетени Dailyloose модни модни атлетски кошули со кратки ракави женски летни врвови лабаво вклопување
  • Новак

Врвовите за врвови за жени, испреплетени Dailyloose модни модни атлетски кошули со кратки ракави женски летни врвови лабаво вклопување

DEN 995.20

100% полиестер Околу големината : Бидејќи нашата големина е азиска големина, работи мала, затоа ви препора

Кутија За Ручек Од Нерѓосувачки Челик Бенто 5-Оддел За Деца Возрасни Отпорни На ПРОТЕКУВАЊЕ Бпа-Бесплатно + Кутија За Ручек За Деца
  • Новак

Кутија За Ручек Од Нерѓосувачки Челик Бенто 5-Оддел За Деца Возрасни Отпорни На ПРОТЕКУВАЊЕ Бпа-Бесплатно + Кутија За Ручек За Деца

DEN 2.67

Кутија За Ручек Од Нерѓосувачки Челик Бенто За Деца Возрасни Отпорни На ИСТЕКУВАЊЕ БпаБесплатни Дакул �

АБОФАН Божиќ Џингл Ѕвона Орнаменти Елка Виси Ѕвонче Божиќ Декоративни Ѕвона За Занаети Венец Ѕид Прозорец Празник Партија Фаворизира
  • Новак

АБОФАН Божиќ Џингл Ѕвона Орнаменти Елка Виси Ѕвонче Божиќ Декоративни Ѕвона За Занаети Венец Ѕид Прозорец Празник Партија Фаворизира

DEN 1.33

Божиќното ѕвоно виси декор е направен добар материјал, не е лесен или деформиран На Божиќ, ѕвоното ќе ст�

Фантазија розово цвеќе дијамантски сликарство 80x120cm, 5Д дијамантски комплети за сликање за возрасни/деца целосна вежба дијамантски комплети
  • Новак

Фантазија розово цвеќе дијамантски сликарство 80x120cm, 5Д дијамантски комплети за сликање за возрасни/деца целосна вежба дијамантски комплети

DEN 2.33

1 Дневна соба, спална соба, канцеларија, ресторан, бар или каде и да сакате да одговарате на различен стил

Wiper на ретровизори за ретровизори, автоматско стакло, чистач на вода со телескопска долга шипка, преносна алатка за чистење за сите возила,
  • Новак

Wiper на ретровизори за ретровизори, автоматско стакло, чистач на вода со телескопска долга шипка, преносна алатка за чистење за сите возила,

DEN 159.84

【Висококвалитетен материјал】 : Главата на четката е изработена од премија P природен гумен материјал к

Луксузен прибор за луксузни прибор за луксуз, кралски 20 парчиња мат бела рачка 18/10 сетови за јадење од не'рѓосувачки челик за 4, вклучително
  • Новак

Луксузен прибор за луксузни прибор за луксуз, кралски 20 парчиња мат бела рачка 18/10 сетови за јадење од не'рѓосувачки челик за 4, вклучително

DEN 719.84

Висок квалитет : Прибор за патувања во стилот на домот е изработен од премиум 304 не'рѓосувачки челик, кој

Касети со мастило балуу касети Со Мастило Касети со Мастило 500 парчиња заклучување шприц капачиња со врв На шприц Капаче Со врв На игла Издавање
  • Новак

Касети со мастило балуу касети Со Мастило Касети со Мастило 500 парчиња заклучување шприц капачиња со врв На шприц Капаче Со врв На игла Издавање

DEN 1398.40

Пластични Капачиња За Врвот На Шприцот капачињата на врвот на шприцот се изработени од пластика во црна