Заштитник на екранот за приватност Ваксон, компатибилен со Samsung Galaxy Tab A7 Lite Kids Edition 8.7 инчи таблета Анти -шпионски заштитници налепници [не калено стакло], црно

Заштитник на екранот за приватност Ваксон, компатибилен со Samsung Galaxy Tab A7 Lite Kids Edition 8.7 инчи таблета Анти -шпионски

DEN 1.00

Достапност

Забележете дека овој заштитен филм е изработен од флексибилна пластика АНТИ-СПИ : Екранот е видлив само за лицата директно пред екранот, ги чува вашите лични, приватни и чувствителни информации скриени од странци. 4 H тврдоста го штити вашиот екран од дневни гребнатини, гребење и нормални знаци на абење. Технологијата за само-лекување му овозможува на филмот да се опорави од мали гребнатини за 48 часа. Без меурчиња, отпорни на отпечатоци, отпорни на прашина. Без леплив остаток кога е отстранет. Забележете дека овој заштитен филм е изработен од флексибилна пластика. АНТИ-СПИ : Екранот е видлив само за лицата директно пред екранот, ги чува вашите лични, приватни и чувствителни информации скриени од странци. 4 H тврдоста го штити вашиот екран од дневни гребнатини, гребење и нормални знаци на абење. Технологијата за само-лекување му овозможува на филмот да се опорави од мали гребнатини за 48 часа. Без меурчиња, отпорни на отпечатоци, отпорни на прашина. Без леплив остаток кога е отстранет. Зошто да изберете анти -шпионски заштитник на екранот : Со овој филм, вашиот екран ќе биде видлив само за лицата директно пред екранот, ги чува вашите лични, приватни и чувствителни информации скриени од странци.


За производот

Избор на клиент

Левало Рака Навивачи За Жени Преклопување, Рака Вентилатор, Хартија Виткање Навивачи Јапонски Кинески Шармантен Елегантен Гроздобер Стил
  • Новак

Левало Рака Навивачи За Жени Преклопување, Рака Вентилатор, Хартија Виткање Навивачи Јапонски Кинески Шармантен Елегантен Гроздобер Стил

DEN 1075.20

Изработена од увезена хартија со врвен квалитет и има мека и издржлива пластична рачка за лесна употреб

Диск за мелење, мултифункционални дијаманти на тркалото за мелење Диск за мелење на тркалото 52мм/2in дијаметар Емери за мелење Абразивна
  • Новак

Диск за мелење, мултифункционални дијаманти на тркалото за мелење Диск за мелење на тркалото 52мм/2in дијаметар Емери за мелење Абразивна

DEN 1212.80

Тркалото за мелење усвојува електропланирана технологија за подобрување на отпорноста на абење и остр�

Ософтер За Ништо Телефон 1 Случај Јасно Транспарентен со 2 парчиња Заштитник На Екранот Засилени Агли TPU Амортизација Флексибилен Капак На Мобилен
  • Новак

Ософтер За Ништо Телефон 1 Случај Јасно Транспарентен со 2 парчиња Заштитник На Екранот Засилени Агли TPU Амортизација Флексибилен Капак На Мобилен

DEN 0.33

Важно : Компатибилен Со Ништо Телефон 1 Тенок и тенок дизајн, Изработен од апсорпција на удари, премиум т�

Ффксив Астрологија Кригла Дрвени Танкард. Подарок За Гејмерите. Пиво Штајн. Персонализирана Дрвена Кригла За Пиво. Прилагоден Подарок За Него,
  • Новак

Ффксив Астрологија Кригла Дрвени Танкард. Подарок За Гејмерите. Пиво Штајн. Персонализирана Дрвена Кригла За Пиво. Прилагоден Подарок За Него,

DEN 3.00

? Материјал : природно дабово дрво Вметнувањето на кригла нерѓосувачки челик Етикетата е направена од б

ИРДФВХ Пренослива Кутија За Накит Предвремена Размавта Лесна За Носење Мала Кутија за Накит Корејска Верзија Кутија За Складирање Прстенести
  • Новак

ИРДФВХ Пренослива Кутија За Накит Предвремена Размавта Лесна За Носење Мала Кутија за Накит Корејска Верзија Кутија За Складирање Прстенести

DEN 1577.12

Употреба на текстура кожа и внатрешен кадифе, ткаенина што се протега рамно без брчки Исклучителна кути

Комплет за додатоци за акциони камера од 50-во-1-чаша за вшмукување, лебдечка рачка, лента за зафат, 360 ротација клип, ленти за врзување,
  • Новак

Комплет за додатоци за акциони камера од 50-во-1-чаша за вшмукување, лебдечка рачка, лента за зафат, 360 ротација клип, ленти за врзување,

DEN 303.84

Комплетот вклучува : Овој комплет вклучува многу монтирања, ленти и прицврстувачи Вашата камера ќе биде

Афароф Ултразвучен деминерализиран елемент на филтерот за навлажнувач, филтрирање на минерални наоѓалишта, прочистување на вода, елиминирање
  • Новак

Афароф Ултразвучен деминерализиран елемент на филтерот за навлажнувач, филтрирање на минерални наоѓалишта, прочистување на вода, елиминирање

DEN 223.84

Содржи 12 ултразвучни деминерализирани касети за замена на овлажнител Погодно е за повеќето испарувачк