Наскоро, дијаметар од 25мм со дијаметар C25 CNC, држач за мелење на шипка за мелење директно

Наскоро, дијаметар од 25мм со дијаметар C25 CNC, држач за мелење на шипка за мелење директно

DEN 1.33

Достапност

Производот е изработен од метал со висок квалитет и има голема цврстина Тој е погоден за долгорочна употреба и нема да влијае на точноста на работата. Продолжена рачка од типот на права, со подолга рачка на телото. Погодно за обработка на длабоки дупки, за решавање на потребата од длабочина на обработка. За намалување на користењето на проширена алатка за сечење, намалете ги трошоците за обработка, зголемете ја ефикасноста. Различни детали за производот внимателно се постапуваат за да се обезбеди стабилност и точност на производот. Производот е изработен од метал со висок квалитет и има голема цврстина. Тој е погоден за долгорочна употреба и нема да влијае на точноста на работата. Продолжена рачка од типот на права, со подолга рачка на телото. Погодно за обработка на длабоки дупки, за решавање на потребата од длабочина на обработка. За намалување на користењето на проширена алатка за сечење, намалете ги трошоците за обработка, зголемете ја ефикасноста. Различни детали за производот внимателно се постапуваат за да се обезбеди стабилност и точност на производот. Список на пакети : 1 * држач за чак.


За производот

Избор на клиент

Табела за множење со суво Бришење табела за множење 9 х 12 табела за Множење л Двострани Времиња Табела Математички Манипулативи Бела Табла
 • Новак

Табела за множење со суво Бришење табела за множење 9 х 12 табела за Множење л Двострани Времиња Табела Математички Манипулативи Бела Табла

DEN 2.67

● ИЗДРЖЛИВ И ДОЛГОТРАЕН : чкртаницата 9" Х 12" мала табла за суво бришење за практика на множење е изработе

Лагери Тркалезни Копчиња Очи Кристални Копчиња Рачно Изработени Црни Копчиња 4 парчиња Копчиња За Врата За Бања Спална Соба Кујна 1.38€1.10 ВО
 • Новак

Лагери Тркалезни Копчиња Очи Кристални Копчиња Рачно Изработени Црни Копчиња 4 парчиња Копчиња За Врата За Бања Спална Соба Кујна 1.38€1.10 ВО

DEN 0.67

РАЧНО ИЗРАБОТЕНИМАТ : има 4 копчиња, од кои сите се рачно изработени и изработката е многу деликатна Тие �

SKM Нови 22 26mm Силиконски Брзо Се Вклопуваат Часовник За Феникс 6X 6 Про 5X 5 плус 3HR D2 Тактика Делта Wrуро Зглоб Бендови Брзо Ослободување
 • Новак

SKM Нови 22 26mm Силиконски Брзо Се Вклопуваат Часовник За Феникс 6X 6 Про 5X 5 плус 3HR D2 Тактика Делта Wrуро Зглоб Бендови Брзо Ослободување

DEN 2.00

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

Компанија за покривање на телефонски куќиште компатибилен со iPhone 12 Pro Max кожа паричник Телефонски куќиште Стенд на зглобот Стран
 • Новак

Компанија за покривање на телефонски куќиште компатибилен со iPhone 12 Pro Max кожа паричник Телефонски куќиште Стенд на зглобот Стран

DEN 0.33

1 100% сосема нов и висок квалитет Направено од висококвалитетен кожен материјал PU за да ви даде удобна се�

Андонгнивел Долга Брановидна Кадрава Црна Перика Бранови Перики Природен Изглед Отпорна На Топлина Перика Од Синтетички Влакна За
 • Новак

Андонгнивел Долга Брановидна Кадрава Црна Перика Бранови Перики Природен Изглед Отпорна На Топлина Перика Од Синтетички Влакна За

DEN 1.33

КАРАКТЕРИСТИКА : Долга Кадрава меки Перика, Синтетичка,Со Удирања, Природен Изглед Отпорни На Топлина В�

Аниме Хнарутонг И Нборутом Сасуке Какаши Итачи ПС4 ИЛИ ПС5 Налепница За Кожа За PlayStation 4 или 5 Конзола и 2 Контролори Налепница Винил
 • Новак

Аниме Хнарутонг И Нборутом Сасуке Какаши Итачи ПС4 ИЛИ ПС5 Налепница За Кожа За PlayStation 4 или 5 Конзола и 2 Контролори Налепница Винил

DEN 2.33

Употреба : Донесете нов моден стил во Вашата Плејстејшн Прави многу добар подарок во големи прилики Как�

ГЕНИГВ Сферично Стакло Контејнер За Складирање Храна Со Капаци Од Плута Запечатени Стаклени Шишиња Со Голем Капацитет Тегла За Тенџере
 • Новак

ГЕНИГВ Сферично Стакло Контејнер За Складирање Храна Со Капаци Од Плута Запечатени Стаклени Шишиња Со Голем Капацитет Тегла За Тенџере

DEN 0.33

Материјал : боросиликатна стаклена плута Спецификации : Мали Големи Параметри : Мал : 8*7см Капацитет : 240м�

Крвави M90 TWS Активни Бучава Поништување Bluetooth Игри Слушалки, Хибридни Јаглерод Дијафрагма, Бас Музика &засилувач; Ниска Латентност Игри
 • Новак

Крвави M90 TWS Активни Бучава Поништување Bluetooth Игри Слушалки, Хибридни Јаглерод Дијафрагма, Бас Музика &засилувач; Ниска Латентност Игри

DEN 959.84

Тековни 30 години иновации во креирањето на периферни Уреди за компјутерски перформанси, поминавме пове

Cabilock 4pcs Мини Ткаени Корпи Со Рачки За Забава Фаворизира Бонбони Рачно Ткаени Дрво Чип Кошница За Свадба Роденден Велигден Корист
 • Новак

Cabilock 4pcs Мини Ткаени Корпи Со Рачки За Забава Фаворизира Бонбони Рачно Ткаени Дрво Чип Кошница За Свадба Роденден Велигден Корист

DEN 148.80

Може да складира и свежо цвеќе и сушено цвеќе и некои други предмети, многу погодни и практични Повеќекр

Цврста Сребрена Алуминиумска Метална Подлога за Глувци 9, 45Х7, 9 ВО XL, Канцеларија И Игри Тенка Хороскопска Соѕвездие Мат За Глувци Двострана
 • Новак

Цврста Сребрена Алуминиумска Метална Подлога за Глувци 9, 45Х7, 9 ВО XL, Канцеларија И Игри Тенка Хороскопска Соѕвездие Мат За Глувци Двострана

DEN 2.00

®Двостран дизајн со големи димензии ● Едната страна со метал од алуминиумска легура и другата страна с�

Коофул преклопувајќи преносно кампување за пешачење столче, лесен склопувачки преклопен стол за патувања за собирање BBQ метрото ранец на
 • Новак

Коофул преклопувајќи преносно кампување за пешачење столче, лесен склопувачки преклопен стол за патувања за собирање BBQ метрото ранец на

DEN 143.84

[Ultralight Portable, исклучително лесен за носење] Со нашиот неверојатен начин да се склопи, ние ја создаваме уме