Вметнување на електрично огниште на Youbtq, прилагодлив пламен од 18 инчи бело дрво стил 1400W единечна боја/лажна дрво/жица за греење/со мало движење за далечински управ?

Вметнување на електрично огниште на Youbtq, прилагодлив пламен од 18 инчи бело дрво стил 1400W единечна боја/лажна дрво/жица за греење/со

DEN 1.67

Достапност

Дрвен кабинет : Флејтирани пиластери и безвременски детали за занаетчиство го комплетираат класичното однесување на традиционалниот стил; Овој камин мантил е убаво направен во модерен дизајн кој го надополнува буквално секој декор на домот Прилагодлива топлина Оваа камин мантил е убаво направена во модерен дизајн кој го надополнува буквално секој декор на домот. Прилагодлива топлина и двоен режим : Температурен опсег : 62 ~ 82 ° F (17 ~ 27 ° C). Нивото на топлина може да се прилагоди според вашата потреба, обезбедува добро дистрибуирана топлина без да влијае на влажноста на воздухот, вашата кожа ќе го дише топол и удобен воздух. Функцијата со двоен режим му овозможува на каминот да работи без топлина или пламен што го прави соодветна употреба во сите сезони. Три ниво на пламен : Високо (L3)? Среден (L2)? Ниско (L1). Едноставна инсталација и далечински управувач : Лесна инсталација Поради детални упатства, Вклучен е издржлив заграда и хардвер за монтирање на квалитетот. Бидејќи е далечински управуван, можете да го поставите тајмерот, да го прилагодите нивото на пламенот. и управувајте со топлината низ собата. (Вклучени батерии). Безбедна и заштеда на енергија : Прилагодлив термостат (0,5 часа до 6 часа) и безбедносен термички отсечен уред спречуваат прегревање, секогаш нудејќи интимна заштита за децата. Стартувајте на електрична енергија, помалку трошоци и одржување од традиционалното греење.


За производот

Избор на клиент

Празник Подарок Лебед Лажица Медитеранот И Европски стил Егзотични Високо-крајот Светлина Луксузни Салата Кафе/Еспресо/Десерт Мини Лажица Прибор
  • Новак

Празник Подарок Лебед Лажица Медитеранот И Европски стил Егзотични Високо-крајот Светлина Луксузни Салата Кафе/Еспресо/Десерт Мини Лажица Прибор

DEN 2.67

Површина врежана со дезени, тврда текстура, отпорна на абење и отпорна на висока температура Опремен со

Сребрени Садови За Сервирање Берглендер Поставете 10 Парчиња Со Рачка На Површината На Месечината И Сјаен Лак За Огледало, Модерен Комплет
  • Новак

Сребрени Садови За Сервирање Берглендер Поставете 10 Парчиња Со Рачка На Површината На Месечината И Сјаен Лак За Огледало, Модерен Комплет

DEN 2.67

10 Парче Месечина Површина Рачка Сјајна Виножито Глава Рамен Сет Сервирање Вклучувајќи : 1 Порција Лажиц�

Корпа ЗА Отпадоци ФААНАС Со горниот Капак На Печатот,Пластична Тесна Корпа За Отпадоци Од 7 Литри Отпадна Корпа За Отпадоци Од 2,1
  • Новак

Корпа ЗА Отпадоци ФААНАС Со горниот Капак На Печатот,Пластична Тесна Корпа За Отпадоци Од 7 Литри Отпадна Корпа За Отпадоци Од 2,1

DEN 1119.84

Висококвалитетна кујнска корпа за отпадоци : верувам дека ќе додаде убавина на работата и животот каде �

Х-ДРИ 70мм Дупчење Диа Карбид Врв Женски Навој Ѕид Дупка Видов Машина Алатка (Агујеро роскадо хембра кон пунта де карбуро кон пунта де карбуро
  • Новак

Х-ДРИ 70мм Дупчење Диа Карбид Врв Женски Навој Ѕид Дупка Видов Машина Алатка (Агујеро роскадо хембра кон пунта де карбуро кон пунта де карбуро

DEN 859.20

Име На Производот : Ѕид Дупка Видов; Главен Материјал : Метал Боја : Како Што Е Прикажано На Сликата; Дијам

МААР Преклопна Решетка За Сушење На Крилјата На Балконот, Телескопски Решетки За Сушење На Ѕид, Внатрешни Прачки За Сушење, Ротација
  • Новак

МААР Преклопна Решетка За Сушење На Крилјата На Балконот, Телескопски Решетки За Сушење На Ѕид, Внатрешни Прачки За Сушење, Ротација

DEN 0.67

Карактеристики : висококвалитетна алуминиумска легура; добра гравитација на лежиштето; ротација од 360 °

ECR4Kids 2-Полица Мобилен Кабинет За Складирање, Училница Мебел, Природни &засилувач; Бреза 5-Секција Училиште Училница Дрво За Складирање кабинет
  • Новак

ECR4Kids 2-Полица Мобилен Кабинет За Складирање, Училница Мебел, Природни &засилувач; Бреза 5-Секција Училиште Училница Дрво За Складирање кабинет

DEN 1427.20

Производ 1 : Организација Станицацврст дрвен мебел за уредно чување детски играчки, книги, уметнички мат