Монопроце 18U 800мм длабочина Едноставна решетка за сервери - одобрена GSA, црна

Монопроце 18U 800мм длабочина Едноставна решетка за сервери - одобрена GSA, црна

DEN 0.33

Достапност

Купете со доверба : Со гаранцијата за живот на Monoprice на сите кабли, можете да бидете сигурни дека стоиме зад нашите производи и нашите клиенти 31 "(78,7 см) Максимална длабочина на шасијата. Компатибилен со серверите HP, Dell и IBM со лизгачки шини. Опремени со заклучување на тркала за лесна преносливост. ROHS во согласност и GSA одобрени. Обезбедете ги вашите сервери ладни и лесно достапни со оваа длабочина од 18 U 800мм Едноставно длабочина на длабочина 800 мм Сервер решетката од Monoprice! Оваа едноставна решетка за сервери е отворена и на предната и од задната страна, давајќи лесен пристап до серверите и дозволувајќи максимален проток на воздух низ шасијата. Тој е конструиран од 2,0 mm ладен валани SPCC челик и има точки за монтирање на решетката на двете предниот и задниот дел. Решетката е на заклучени тркачи и може да поддржи вкупно 220 фунти (99,8 кг). Решетката е компатибилна со повеќето шасии и опрема на Rack Mount, вклучувајќи ги HP, Dell и IBM серверите опремени со лизгачки шини. Има 18 U на решетката и може да монтира опрема до 31 "(78,7 см) длабоко. Решетката доаѓа со завртки за монтирање M5 и кафез.


За производот

Избор на клиент

ДЕЈА Водоотпорни Корпи За Перење Високи Цврсти Преклопливи Тропски Шумски Пејзаж Палма Планински Принт Попречува За Возрасни Деца Тинејџерски
 • Новак

ДЕЈА Водоотпорни Корпи За Перење Високи Цврсти Преклопливи Тропски Шумски Пејзаж Палма Планински Принт Попречува За Возрасни Деца Тинејџерски

DEN 1448.00

300д Оксфорд И Пвц [Водоотпорен Материјал] : 300д ткаенина оксфорд со пвц за водоотпорен, внатрешноста на ко

Cieeo 2rolls Двострана Гитара Двојно Заземјување Бучава Електрична ХАРТИЈА ЕМИ Бакар Заштитен Обоен Лепило Самолепливи Проводен Од Стакло
 • Новак

Cieeo 2rolls Двострана Гитара Двојно Заземјување Бучава Електрична ХАРТИЈА ЕМИ Бакар Заштитен Обоен Лепило Самолепливи Проводен Од Стакло

DEN 736.00

Бакарна Фолија БАКАРНА ЛЕНТА СО ДВОЈНА СПРОВОДЛИВОСТ завршува и на високи и ниски температури, обезбед�

Маозуа Етикета Производител Машина Со Лента, Пренослив Bluetooth Термичка Етикета Печатач За Канцеларија Домашна Кујна Организација, Компатибилен
 • Новак

Маозуа Етикета Производител Машина Со Лента, Пренослив Bluetooth Термичка Етикета Печатач За Канцеларија Домашна Кујна Организација, Компатибилен

DEN 888.00

?●Термичко Печатење; Не Е Потребно МастилоМашината за производство На етикети усвојува технологија за

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН Термометар И Хигрометар СО Голем Екран НА XJJZ Со Часовник, Голема Електронска Дигитална Лцд Термометарска Хигром
 • Новак

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН Термометар И Хигрометар СО Голем Екран НА XJJZ Со Часовник, Голема Електронска Дигитална Лцд Термометарска Хигром

DEN 1288.16

Голем лцддисплеј истовремено покажува внатрешна и надворешна температура и внатрешна влажност Часовн�

Капитал Меѓународен дрвен сад со држач за дупки рачно изработен занаетчиски занаетчиски сад за чување на плетење и додатоци за
 • Новак

Капитал Меѓународен дрвен сад со држач за дупки рачно изработен занаетчиски занаетчиски сад за чување на плетење и додатоци за

DEN 744.00

Капитал Меѓународен дрвен сад со држач за дупки рачно изработен занаетчиски занаетчиски сад за чување �

Камоер HLVP8 Мини Вакуум Пумпа 12v dc Четкана моторна воздушна пумпа Паралелно Поврзување Супер Висока Перцизија Дијафрагма пумпа висок
 • Новак

Камоер HLVP8 Мини Вакуум Пумпа 12v dc Четкана моторна воздушна пумпа Паралелно Поврзување Супер Висока Перцизија Дијафрагма пумпа висок

DEN 2.33

HLVP8 една глава висока прецизност серија дијафрагма вакуум воздушна пумпа Сериски проток на поврзување �

Апчиња Диспензерот Крава Лисица Коза Пилула Кутија Пренослив Метал Пилула Случај За Апчиња / Витамин/Додатоци/Рибино Масло 2. 2х1,
 • Новак

Апчиња Диспензерот Крава Лисица Коза Пилула Кутија Пренослив Метал Пилула Случај За Апчиња / Витамин/Додатоци/Рибино Масло 2. 2х1,

DEN 127.84

Кутијата за апчиња е изработена од висококвалитетен пп материјал за храна, без бпа, многу силен и посоод

Божиќ Маса Тркач Бафало Карирани Дрвја Снегулка Божиќ Тркач За Маса Масичка Трпезариска Маса Украси Внатрешен Дом Партија Декор 13
 • Новак

Божиќ Маса Тркач Бафало Карирани Дрвја Снегулка Божиќ Тркач За Маса Масичка Трпезариска Маса Украси Внатрешен Дом Партија Декор 13

DEN 1.67

Ткаенина ВИСОК КВАЛИТЕТ И ИЗДРЖЛИВ : тркачот за маса е изработен од висококвалитетен полиестер, кој е цв

Ноќта На вештерките Тиква Фенер 10 Големи Тркалезни Корпи За Складирање Корпи За Перење Со Рачки Корпа За Складирање Ќебе За Полици За Бања
 • Новак

Ноќта На вештерките Тиква Фенер 10 Големи Тркалезни Корпи За Складирање Корпи За Перење Со Рачки Корпа За Складирање Ќебе За Полици За Бања

DEN 2.33

●ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА 20 "Д х 14" Ч, совршен за држење перници, играчки, ќебиња, јоргани, перници и многу повеќе К

Ласерски Исечени Свадбени Картички, Рачно Изработени Картички За Покана За Роденден,Картички За Покана За Свадба Со Ласерско Сечење,Картички
 • Новак

Ласерски Исечени Свадбени Картички, Рачно Изработени Картички За Покана За Роденден,Картички За Покана За Свадба Со Ласерско Сечење,Картички

DEN 1.00

15*15см=5,9*5,9 инчи, не вклучуваат коверти и вметнете картичкисамо Покана За Свадба,Картички За Покана,Покан

100 Парчиња Слатки Налепници За Кучиња Винил Водоотпорни Налепници Јапонски Налепници За Цртани Филмови За Кучиња За Деца Тинејџери
 • Новак

100 Парчиња Слатки Налепници За Кучиња Винил Водоотпорни Налепници Јапонски Налепници За Цртани Филмови За Кучиња За Деца Тинејџери

DEN 3.00

Симпатична Цртан Филм Куче Налепници Вкупно 100 парчиња различни и висококвалитетни налепници за аниме..

Фомемо 4х6 Термичка Директна Етикета За Испорака со Етикета од 2 Круг, Компатибилна Со Роло, МУНБИН, Зебра, Печатач За Етикети Фарго
 • Новак

Фомемо 4х6 Термичка Директна Етикета За Испорака со Етикета од 2 Круг, Компатибилна Со Роло, МУНБИН, Зебра, Печатач За Етикети Фарго

DEN 463.68

€ 4" x 6 " Фанолд ЕтикетиКористењето Етикети на fanfold наместо ролни го намалува времето потребно за вчитува