Ingersoll Rand 105-D2 1/4-инчен Air Ratchet, 1/4 погон

Ingersoll Rand 105-D2 1/4-инчен Air Ratchet, 1/4 погон

DEN 2189.92

Достапност

Моќни перформанси : Пневматскиот клуч на Ingersoll Rand 105-D2 обезбедува до 25 стапки/lbs вртежен момент со бесплатна брзина од 250 вртежи во минута што обезбедува удобност, издржливост и импресивна моќност Подобар пристап : Компактната алатка може лесно да се справи со работните места во тесни простори и да работи со мали или тврдоглави завртки, завртки и други сврзувачки елементи. Зголемена контрола : Контролата со низок профил/обратна контрола има широк дијаметар за лесно зафаќање и зголемена контрола во затворените простори. Удобност на топката Дентн Авил обезбедува посигурна врска со штекерот, зголемувајќи ја безбедноста на операторот. Сигурна издржливост : Единствената конструкција на главата обезбедува подобрена издржливост; Секоја компонента, механизам и функција претрпеа ригорозно тестирање за да се обезбедат долготрајни перформанси. Моќни перформанси : Пневматскиот клуч на Ingersoll Rand 105-D2 обезбедува до 25 стапки/lbs вртежен момент со бесплатна брзина од 250 вртежи во минута што обезбедува удобност, издржливост и импресивна моќност. Подобар пристап : Компактната алатка може лесно да се справи со работните места во тесни простори и да работи со мали или тврдоглави завртки, завртки и други сврзувачки елементи. Зголемена контрола : Контролата со низок профил/обратна контрола има широк дијаметар за лесно зафаќање и зголемена контрола во затворените простори.


За производот

Избор на клиент

Макара За Качување, Тешка Макара Со Едно Јаже Блок Со Висока Јачина Издржлива И Сигурна Опрема За Алпинист За Пешачење За Возрасни
  • Новак

Макара За Качување, Тешка Макара Со Едно Јаже Блок Со Висока Јачина Издржлива И Сигурна Опрема За Алпинист За Пешачење За Возрасни

DEN 2.33

Оваа макара е конструирана со врвна алуминиумска легура, анти ' рѓа, висока јачина и издржлива Тешка раб�

Преголеми ХХЛ Машки Висока Круна Бејзбол Капа &засилувач; Мрежа Камионџија Капа Големи Капи Главата-Дише Тато Шапка Прилагодливи 23.5 -25.6
  • Новак

Преголеми ХХЛ Машки Висока Круна Бејзбол Капа &засилувач; Мрежа Камионџија Капа Големи Капи Главата-Дише Тато Шапка Прилагодливи 23.5 -25.6

DEN 1.33

100% памук Затворање на бравата ●Големи Капи за ГлаваХХГолема Големина Одговара На Големи Глави 23,5" 25,6", Д

Алпски Индустрии Висечки Штитник за Кивање 24 х 36 во-Акрилен Штит-Тешка Заштитна Бариера-Висечки Заштитен Штит За Кивање За Бизнис, Канцеларија,
  • Новак

Алпски Индустрии Висечки Штитник за Кивање 24 х 36 во-Акрилен Штит-Тешка Заштитна Бариера-Висечки Заштитен Штит За Кивање За Бизнис, Канцеларија,

DEN 768.00

ТЕШКА ДОЛЖНОСТ овој висечки штитник за кивање е направен со акрилик со врвен квалитет и е наменет да тр�

Целосна Метална Паника Аниме Лаптоп Ракав Торба 15 Инчен Лаптоп Случај Глувчето Површина Аниме Компјутерска Торба Лаптоп/Таблет
  • Новак

Целосна Метална Паника Аниме Лаптоп Ракав Торба 15 Инчен Лаптоп Случај Глувчето Површина Аниме Компјутерска Торба Лаптоп/Таблет

DEN 169.60

Нуди заштита од 360° на вашиот лаптоп и други уреди со стил! Внатрешни димензии : 15,6 x 0,79 x 11,6 инчи (L x W x H); На�

МТП 50 Пакет од 5х8) Јасна / Фолија Стојат СУПЕР Ирттихт Патент Торбичка Кеса-Јасно Предната Алуминиумска Фолија Поддршка Топлина Запечатување
  • Новак

МТП 50 Пакет од 5х8) Јасна / Фолија Стојат СУПЕР Ирттихт Патент Торбичка Кеса-Јасно Предната Алуминиумска Фолија Поддршка Топлина Запечатување

DEN 2.67

Материјал Јасна / Метална Боја : Јасна (напред) и Метално Сребро (назад) Стил : Застанете Вистинска Голем�

Како Волк Коска Кина Декоративна Плоча Тркалезни Керамички Плочи Занает Со Штанд За Прикажување За Декор За Вечера На Ѕидови Во Домашна
  • Новак

Како Волк Коска Кина Декоративна Плоча Тркалезни Керамички Плочи Занает Со Штанд За Прикажување За Декор За Вечера На Ѕидови Во Домашна

DEN 415.84

Коска Кина Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна декоративна чинија е изработена од ко�

Торо Самоуверено Цитира Врежан Компас Со Кожна Футрола За Годишнина, Роденден, Љубов, Денот На Вљубените, Спомени, Стари Спомени, Љубовни моменти,
  • Новак

Торо Самоуверено Цитира Врежан Компас Со Кожна Футрола За Годишнина, Роденден, Љубов, Денот На Вљубените, Спомени, Стари Спомени, Љубовни моменти,

DEN 272.00

€é ® персонализиран Компас За Подароци : Месинг Врежан Компас со Печат Кожна футрола Месинг Компас "ОДЕ�

Црна Креативна Тркалезна Решетка За Чевли 360° Ротирачки Кабинет За Чевли Нордиски Модерни Тесни Чевли За Складирање Метални Чевли
  • Новак

Црна Креативна Тркалезна Решетка За Чевли 360° Ротирачки Кабинет За Чевли Нордиски Модерни Тесни Чевли За Складирање Метални Чевли

DEN 1.00

Надграден алуминиумпластичен ламинат, издржлив и побезбеден Дебелината на челичната плоча на кабинето

Организатор На Папка со датотеки оперитакс 3 парчиња Дрвена Табла Со Исечоци А4 Табла Со Исечоци Табла За Канцелариски Материјал Држачи За
  • Новак

Организатор На Папка со датотеки оперитакс 3 парчиња Дрвена Табла Со Исечоци А4 Табла Со Исечоци Табла За Канцелариски Материјал Држачи За

DEN 345.44

Произведени со супериорни материјали, практични и издржливи за долгорочна употреба Мулти , може да се к�