RC CAR FRONT Долна рака за суспензија, метална предна должина на раката за надградба на делови за додатоци Погоден за 3Racing Sakura D5 1/10 играчки за модели на автомобили

RC CAR FRONT Долна рака за суспензија, метална предна должина на раката за надградба на делови за додатоци Погоден за 3Racing Sakura D5

DEN 1.67

Достапност

【Одлични додатоци за надградба】 : големина приближно 47x33mm/13in, без комплицирани чекори, лесна инсталација и расклопување, може директно да ја замени оригиналната пластика или оштетување за да добие поголема јачина. 【Премиум метал】 : РЦ предната долна суспензија на RC е изработена од алуминиумска легура, која е издржлива, отпорна на абење и има повеќе рафиниран изглед, а неговата леснотија нема да додаде дополнителен товар на RC автомобилот. 【Апликација】 : Предната рака на долната суспензија е специјално дизајнирана за RC автомобил, а предната рака за суспензија е погодна за 3 Racing Sakura D5 1/10 RO RC автомобил. Направете вашиот RC автомобил да изгледа пореален, пофиниран, поладен и пофункционален. 【Одлични перформанси】 : Користете ја оваа RC предната рака за суспензија на RC за ефикасно подобрување на перформансите на автомобилот, намалете ги вибрациите предизвикани од трнлив пат, направете го далечинскиот управувач автомобил да работи непречено и да ви овозможи добро искуство. 【Гаранција】 : Ако не сте задоволни од производот што го добивме, какви било прашања во врска со овој производ, секогаш можете да ни испратите е -пошта. Willе ви се вратиме што е можно поскоро. 【Одлични додатоци за надградба】 : големина приближно 47x33mm/1.3in, без комплицирани чекори, лесна инсталација и расклопување, може директно да ја замени оригиналната пластика или оштетување за да добие поголема јачина. 【Премиум метал】 : РЦ предната долна суспензија на RC е изработена од алуминиумска легура, која е издржлива, отпорна на абење и има повеќе рафиниран изглед, а неговата леснотија нема да додаде дополнителен товар на RC автомобилот. 【Апликација】 : Предната рака на долната суспензија е специјално дизајнирана за RC автомобил, а предната рака за суспензија е погодна за 3 Racing Sakura D5 1/10 RO RC автомобил.


За производот

Item Type:
Front Suspension Arm
Colour:
Black
Weight:
Approx.16g/0.6oz
Material:
Aluminum Alloy
Size:
Approx. 47x33mm/1.9x1.3in
Applicable:
for 3Racing Sakura D5 1/10 Road RC Car
Package List:
2 x Front Suspension Arm2 x Screw  :
Note:
1. Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Избор на клиент

Мини Електричен Брич За Мажи Жени Пренослив УСБ Машина За Бричење На Полнење Влажна И Сува Употреба Ротирачки Машки Брич За Бричење
 • Новак

Мини Електричен Брич За Мажи Жени Пренослив УСБ Машина За Бричење На Полнење Влажна И Сува Употреба Ротирачки Машки Брич За Бричење

DEN 319.84

Подобар метод на бричење : 15 остри ротирачки сечила од нерѓосувачки челик, специјално користени за тврд�

Гроздобер керамички велигденски украси 9 парчиња креативен дизајн Исклучителна Божиќна топка големопродажба Божиќни декоративни
 • Новак

Гроздобер керамички велигденски украси 9 парчиња креативен дизајн Исклучителна Божиќна топка големопродажба Божиќни декоративни

DEN 1.33

Цели за појавување : можете лесно да ги обесувате украсите за Божиќни забави на wallsидовите, оградите, нов

емисар Најлон Машка Тоалетна Торба-Голема Водоотпорна Торба За Туширање-Торба За Тоалети За Патување - Доп Кит За Мажи - Торба За Тоалет За
 • Новак

емисар Најлон Машка Тоалетна Торба-Голема Водоотпорна Торба За Туширање-Торба За Тоалети За Патување - Доп Кит За Мажи - Торба За Тоалет За

DEN 3.00

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ИЗДРЖЛИВ ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : оваа тоалетна патна торба од емисар е изработена од �

Женски руно наредени зимски хеланки термички топло високо половината јога панталони тенок вклопат атлетски џогер кои трчаат хулахопки
 • Новак

Женски руно наредени зимски хеланки термички топло високо половината јога панталони тенок вклопат атлетски џогер кои трчаат хулахопки

DEN 2.67

Кујна оставата, чајната кујна Направени во САД и увезени Пронајдете ја вашата големина : Проверете ги ин

WSSBK Мини Чекори Фитнес Машини, Степер Скалила Аеробни Степер Прилагодливи Извртување Машина За Качување Вежби Опрема Со Лцд Монитор
 • Новак

WSSBK Мини Чекори Фитнес Машини, Степер Скалила Аеробни Степер Прилагодливи Извртување Машина За Качување Вежби Опрема Со Лцд Монитор

DEN 9260.96

Материјалцврстата челична рамка може да издржи голема тежина и во голема мера да го продолжи работниот

ZSBLXHHJD Абразивни детали на глувчето со шкурка детали за сандер шкурка 11 дупки триаголен шкурка за 40-2000 алатки за мелење на мулти-сандер
 • Новак

ZSBLXHHJD Абразивни детали на глувчето со шкурка детали за сандер шкурка 11 дупки триаголен шкурка за 40-2000 алатки за мелење на мулти-сандер

DEN 510.40

Зрната од песочник од песок се отпорни на абење, ефикасни и ефикасни, а абразивниот е рамномерно распоре

Тбуобт Козметички Кеси За Жени, Шминка Торба Патување Тоалет Торба Додатоци Организатор, Смешни Цртан Филм Универзумот Простор Шема
 • Новак

Тбуобт Козметички Кеси За Жени, Шминка Торба Патување Тоалет Торба Додатоци Организатор, Смешни Цртан Филм Универзумот Простор Шема

DEN 1.00

Големина 18, 5х7, 5х13см / 7, 3х3х5, 1ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од ткаенина за с

Кејт Спајд Newујорк Преклопливо пикник ќебе, големо ќебе на отворено се вклопува до 4 возрасни, преносно ќебе за кампување или плажа, карирана
 • Новак

Кејт Спајд Newујорк Преклопливо пикник ќебе, големо ќебе на отворено се вклопува до 4 возрасни, преносно ќебе за кампување или плажа, карирана

DEN 2.67

Полиестер Кога се расплетува, пикник ќебето мери 60 инчи (152 см) x 54 инчи (137 см) големиот дизајн приближно с

Облека за Диви Волци - 1 Најдобар Држач За Шишиња Со Вода за Шишиња од 40 мл-Носете, Заштитете Ја И Изолирајте Ја Вашата Колба со Овој Носач
 • Новак

Облека за Диви Волци - 1 Најдобар Држач За Шишиња Со Вода за Шишиња од 40 мл-Носете, Заштитете Ја И Изолирајте Ја Вашата Колба со Овој Носач

DEN 431.84

Ќе можете да правите каква било активност со слободни раце додека сеуште имате лесен пристап до вашата �

Фламинго шише со топла вода со покривка торба со топла вода за олеснување на болката 1L топла торба топла пакет за грчеви вратот и рамената
 • Новак

Фламинго шише со топла вода со покривка торба со топла вода за олеснување на болката 1L топла торба топла пакет за грчеви вратот и рамената

DEN 159.84

♥ 【Материјал со висок квалитет】 : Нашата торба со топла вода е изработена од висококвалитетна ПВЦ, нет�

Jtyx чадор стојат бесплатно стоење на сопственикот на чадорот организатор за домашна канцеларија продавница ходник влезна голема капацитет комерцијална
 • Новак

Jtyx чадор стојат бесплатно стоење на сопственикот на чадорот организатор за домашна канцеларија продавница ходник влезна голема капацитет комерцијална

DEN 1508.80

Голем капацитет : Овој штанд за чадор е поделен на 2 области долга област на чадор и кратка област на чад�