Титаниум осцилирачки пила сечила, 12 парчиња занаетчиски титаниум титаниум осцилирачки мултитулни лопати за метал, дрво и пластика, вклопување на DeWalt Milwaukee Ryobi Fein Drem

Титаниум осцилирачки пила сечила, 12 парчиња занаетчиски титаниум титаниум осцилирачки мултитулни лопати за метал, дрво и пластика, вклопување

DEN 2030.08

Достапност

【12 пакувања со титаниум обложени мулти-алатки】 Sawteeth се изработени од M42 со голема брзина челик и позлатени со титаниум, што ја прави цврстината на забите над HRC70, а услужниот живот е двапати подолг од обичните сечила на би-метална пила Делот од страничната плоча е изработен од D6 A материјал, кој е челик со ултра-висока јачина со добра цврстина. 【Повисока компатибилност】 Системот за интерфејс и два екстра адаптери ги прават нашите осцилирачки лопати на алатките да бидат погодни за повеќето осцилирачки алатки на пазарот. Компатибилен со De Walt, Milwaukee, Bosch, Fein, Makita, Dremel, Genesis, Stanley, Ridgid, Craftsman, Rockwell, Black & Decker, Porter Cable, Performax, Masterforce, Ryobi, AEG и повеќе! (Забелешка : Не е погодна за алатките за осцилирање на системите за интерфејс Старлок и Старлок Плус. 【Повисока ефикасност】 Сечилата на осцилирачки алатки со титаниум, исто така, усвојува дизајн на пила во форма на бран, што го олеснува отстранувањето на чиповите, да ја расипе топлината побрзо од обичните лопати на пила, избегнувајќи честа замена на сечилото за време на работата и подобрување на работната ефикасност. 【Сите намени мултитулни лопати】 Титаниум мулти алатки метални пила се совршени за сечење преку благ метал, нокти, бакарна цевка, ламинат, градежно дрво, пластика и сув ид. (Забелешка : Не е погоден за челик третиран од топлина, не'рѓосувачки челик, карбид, металургија со висока цврстина во прав). 【Широко апликации】 Титаниум обложени осцилирачки сечила на пила може да се користат за деловно реновирање на домови, инсталација на прозорци, исечено дрво импрегнирано дрво, рамки на вратите, работа на тротоарите, кастрење и работа за прилагодување за да ги задоволите вашите различни потреби за сечење. 【12 пакувања со титаниум обложени мулти-алатки】 Sawteeth се изработени од M42 со голема брзина челик и позлатени со титаниум, што ја прави цврстината на забите над HRC70, а услужниот живот е двапати подолг од обичните сечила на би-метална пила. Делот од страничната плоча е изработен од D6 A материјал, кој е челик со ултра-висока јачина со добра цврстина. 【Повисока компатибилност】 Системот за интерфејс и два екстра адаптери ги прават нашите осцилирачки лопати на алатките да бидат погодни за повеќето осцилирачки алатки на пазарот. Компатибилен со De Walt, Milwaukee, Bosch, Fein, Makita, Dremel, Genesis, Stanley, Ridgid, Craftsman, Rockwell, Black & Decker, Porter Cable, Performax, Masterforce, Ryobi, AEG и повеќе! (Забелешка : Не е погодна за алатките за осцилирање на системите за интерфејс Старлок и Старлок Плус.


За производот

Cutting Width:
1-5/16 (34mm) Cutting Depth

Избор на клиент

Pitco Orf, пилот RNR Tube 68
  • Новак

Pitco Orf, пилот RNR Tube 68

DEN 1.67

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Ова е оригинален дел OEM (производител на ориг�

Мекото блиско тоалетно седиште за тоа, со брзо ослободување, овални меки 360 ° прилагодливи шарки, врвни фитинзи или фитинзи за фиксирање на
  • Новак

Мекото блиско тоалетно седиште за тоа, со брзо ослободување, овални меки 360 ° прилагодливи шарки, врвни фитинзи или фитинзи за фиксирање на

DEN 2.00

[Стандардна големина]Ве молиме, измерете ја големината на тоалетот пред да го купите за да се осигурате �

Симакс плоштад стаклен петел за печење: Голема квадратна тава за печење и готвење - безбеден сад за готвење на рерна и машина за миење садови
  • Новак

Симакс плоштад стаклен петел за печење: Голема квадратна тава за печење и готвење - безбеден сад за готвење на рерна и машина за миење садови

DEN 0.67

Служењето е едноставно : Со ова јадење од печка до маса до печење до микрово, можете да служите директно �

Билтен плоча на Пинпикс 36х24 инчи. Оваа декоративна врамена табла со пин доаѓа со дизајн на виолетови кругови и рамка за рамка со сатен бела
  • Новак

Билтен плоча на Пинпикс 36х24 инчи. Оваа декоративна врамена табла со пин доаѓа со дизајн на виолетови кругови и рамка за рамка со сатен бела

DEN 3.33

Pinpix wallид поставени плута табли се стилски начин да останете организирани Закачете спомени, белешки, спи

18,7мм HSS MT2 Morse Taper Shank Reamer H8
  • Новак

18,7мм HSS MT2 Morse Taper Shank Reamer H8

DEN 448.00

18,7мм HSS MT2 Morse Taper Shank Reamer Толеранција : H8 Сликите на производот се само за повикување 18,7мм HSS MT2 Morse Taper Shank Ream

Голема Покривка На Духови Премиум Заштитник На Капакот На Тастатурата, Компатибилен со 2021 iMac 24 A2449 A2450 Додатоци Со M1 Чипови Магична
  • Новак

Голема Покривка На Духови Премиум Заштитник На Капакот На Тастатурата, Компатибилен со 2021 iMac 24 A2449 A2450 Додатоци Со M1 Чипови Магична

DEN 1.67

Прецизно дизајнирана да одговара На Магичната Тастатура i Mac 24" од 2021 година со Процесор За Чипови Apple Silico

Лесен преклопен преносен гроздобер салон стол хидраулична опрема за убавина Хидраулична потценување на сите намени Барберинг салон стол
  • Новак

Лесен преклопен преносен гроздобер салон стол хидраулична опрема за убавина Хидраулична потценување на сите намени Барберинг салон стол

DEN 1280.00

[Добро изработено] Нашиот гроздобер салон стол е двокуст кожа со исклучителни жици на Тарнер и е водоотп

SYYHR 19.6 инчен Симпатична Ајкула Мачка Кадифен Играчка Супер Мек Цртан Филм Ајкула Мачка Перница Тело За Спиење Перница Деца Прегратка
  • Новак

SYYHR 19.6 инчен Симпатична Ајкула Мачка Кадифен Играчка Супер Мек Цртан Филм Ајкула Мачка Перница Тело За Спиење Перница Деца Прегратка

DEN 2.33

●МЕКА ТКАЕНИНА●симпатичната кадифена играчка за мачки од ајкула е изработена од двобоен краток кадиф�