Планер за наставници 2023-2024 - Неделен и месечен планер 2023-2024 од јули 2023 година - јуни 2024 година, 8 '' x 10 '', Книга за план за лекција, Неделен и месечен планер за лекции со п

Планер за наставници 2023-2024 - Неделен и месечен планер 2023-2024 од јули 2023 година - јуни 2024 година, 8 '' x 10 '', Книга за план за

DEN 2.67

Достапност

Владееше блок за пишување : 1,65 '' x 1,69 '' 3-месечна референца. Потсетник за празници. Инспиративни цитати. Извонлив простор за пишување за да го закажете училишниот живот. Предмет и временски листови за корисниците погодно да планираат датуми. Печатени месечни јазичиња. Ден од неделата. Брза референтни информации. 2023-2024 година годишен преглед. 2023-2025 празници. 2 страници за контакти. Планер за наставници 2023-2024 Преглед - Вкупно 12 месеци на планер на наставници од јули 2023 до јуни 2024 година, две страници неделно и две страници месечно. Овој планер 2023-2024 помага да се организира вашиот живот и да се подобри вештината за управување со времето. Месечно планирање - Големината на кутијата за пишување на планерот 2023-2024 во секој месец е 1,69 "x 1,69" што е доволно простор за снимање на животот. Во десната страна има дел од белешката, можете да ја запишете вашата задача, мисли. Планер за наставници 2023-2024 година, исто така, ќе има три месечна референца за минатото, сегашниот, следниот месец под белешки, за да можете повеќе разумно да ги разгледате минатите активности и да го испланирате следниот маршрута. Планирајте го вашиот месец и недела - Планер за наставници има етикета во секој месец, и можете брзо да го пронајдете соодветниот месец преку етикетата. Инспиративни цитати на секој месечен страници за да ве мотивираат цел месец. Неделни страници за прегледување на овој планер за наставници во 2023-2024 година содржат обичен простор за пишување за вашето детално дневно планирање, состаноци, активности и многу повеќе. ? Неделниот и месечен план за лекции е идеален избор за студирање или лична употреба секогаш кога ви треба и делот за дневни планери или белешки. И овој планер може да се користи и како дневници ако сакате да го забележите вашиот секојдневен живот во него. Дополнителни страници Вклучени : Лична страница со годишна изјава за мисија, страница за информации за брза референца, родендени на часови и страници за специјални датуми, распоред на неделни активности, двострани страници за графички хартија, една хоризонтална линија хартија, референца за празници за 2023-2025 година. Планер за наставници 2023-2024 Преглед - Вкупно 12 месеци на планер на наставници од јули 2023 до јуни 2024 година, две страници неделно и две страници месечно. Овој планер 2023-2024 помага да се организира вашиот живот и да се подобри вештината за управување со времето. Месечно планирање - Големината на кутијата за пишување на планерот 2023-2024 во секој месец е 1,69 "x 1,69" што е доволно простор за снимање на животот. Во десната страна има дел од белешката, можете да ја запишете вашата задача, мисли.


За производот

Избор на клиент

DJDLFA 22мм Моментно само-потпирач на електрично копче за притискање на копчето Зелена црвена 1NO 1NC 3 пинови завртки Терминали LA39J-11b Компјутер
  • Новак

DJDLFA 22мм Моментно само-потпирач на електрично копче за притискање на копчето Зелена црвена 1NO 1NC 3 пинови завртки Терминали LA39J-11b Компјутер

DEN 351.68

Број на модел : LA39 J11b Карактеристики : 2 позиција Тип на прекинувач : Прекинувач за копче за притискање...

Отворено градинарски декор зачекорувајќи камења - смола за желки Декоративни камења за градинарски декор за надворешен двор на патеката
  • Новак

Отворено градинарски декор зачекорувајќи камења - смола за желки Декоративни камења за градинарски декор за надворешен двор на патеката

DEN 2.00

? ? ? ? ? Вашиот камен е изработен од трајна смола и има за цел да ги издржи елементите на отворено Смолата с

А3 Портфолио Случај 10 Колори/Уметник, Архитект, Дизајнер, дизајнер на ентериер, музичар/торба за носење со складирање за материјали
  • Новак

А3 Портфолио Случај 10 Колори/Уметник, Архитект, Дизајнер, дизајнер на ентериер, музичар/торба за носење со складирање за материјали

DEN 822.40

Направено во Јапонија Надворешни димензии : 17.4in x 1,732in Тежина : 0,859 bs Достапно во 10 бои Направено во Јапони

Lanlaoer Масажа за масажа на шишиња Прилагодлива масажа масло од половината за масло за закачување на половината Трага трајна Оксфордска крпа
  • Новак

Lanlaoer Масажа за масажа на шишиња Прилагодлива масажа масло од половината за масло за закачување на половината Трага трајна Оксфордска крпа

DEN 2.67

Mase Масажа на маслото Тешката должност, водоотпорна и пријателска за животната средина Оксфорд крпа е из

САЛОЦИЈ Ајлајнер Сунѓер За Четка За Размачкување, 5 Парчиња Меки Апликатори За Сенки За Очи Четка За Мешање, Алатки За Шминкање Со Моливи
  • Новак

САЛОЦИЈ Ајлајнер Сунѓер За Четка За Размачкување, 5 Парчиња Меки Апликатори За Сенки За Очи Четка За Мешање, Алатки За Шминкање Со Моливи

DEN 656.00

●Сет За Четки За Размачкување ајлајнер Q : ќе добиете 5 парчиња четки за шминка за размачкување, практичн

Да Бонус Ќерка Подароци Шминка Торба Ќерка Роденденски Подароци Од Мајка Снаа Подароци Козметичка Торба Дипломирање Божиќ Свадба
  • Новак

Да Бонус Ќерка Подароци Шминка Торба Ќерка Роденденски Подароци Од Мајка Снаа Подароци Козметичка Торба Дипломирање Божиќ Свадба

DEN 0.33

Бонус Ќерка Подароци : дали сте во потрага за совршен подарок за вашиот бонус ќерка? Ако барате подарок з

Можеби сум стар, но морав да ги видам сите ладни ленти - 6 x 4 - црвен винил умирајќи декорална/налепница за браник за прозорци, автомобили,
  • Новак

Можеби сум стар, но морав да ги видам сите ладни ленти - 6 x 4 - црвен винил умирајќи декорална/налепница за браник за прозорци, автомобили,

DEN 79.68

Ова е винил, умирачки исечен одлука начин подобро од налепница за браник Користениот материјал е напра�

Dmiotech 4 пакет 12мм конектор за спојување на прирабница Цврсти водич за прицврстување на вратилото за спојување на вратилото на вратилото
  • Новак

Dmiotech 4 пакет 12мм конектор за спојување на прирабница Цврсти водич за прицврстување на вратилото за спојување на вратилото на вратилото

DEN 1.33

Апликација : Конекторот за спојување на прирабницата главно е инсталиран помеѓу завртката за олово и мо