Eletechsup 1-4.5V до 4,5V DC DC Step Up Boost Converter Module Power Power For AAA Duracell DC Toy Toy Toy

Eletechsup 1-4.5V до 4,5V DC DC Step Up Boost Converter Module Power Power For AAA Duracell DC Toy Toy Toy

DEN 158.24

Достапност

Влезен напон DC 1 ~ 4,5 V, излезен DC 4 DC DC Boost Converter Module Frequence 1 MHz.Efficience 66%-88%. Опсег на работна температура : -25 ~+85 Целзиусови степени. Опсег на температура на складирање : -45 ~+125 Целзиусови степени. 2,54мм пински терен, Пријателска табла за развој на табла MCU. Влезен напон DC 1 ~ 4,5 V, излезен DC 4. DC DC Boost Converter Module Frequence 1 MHz.Efficience 66%-88%. Опсег на работна температура : -25 ~+85 Целзиусови степени. Опсег на температура на складирање : -45 ~+125 Целзиусови степени. 2,54мм пински терен, Пријателска табла за развој на табла MCU. Име на производот : 1-4.5 V DC DC Step Up Boost Converter Module Module Power Power For AAA Duracell DC Motor Car Packing Список на пакување : 1 парчиња 1 V-4.5 V чекор-модул за зајакнување Опис : Влезен напон DC 1 ~ 4,5 V, излез DC 4.5 V (+-5%) DC DC Зголемен конвертор Модул Работен фреквенција 1 MHz.feficience 66%-88%. Опсежен опсег на температура : -25 ~+85 степени Целзиусови Температура на складирање : -45 ~+125 степени Целзиусови 2,54мм пински терен, Пријателска табла за развој на леб. Исклучувајќи ја големината на пинот : 21,3 mm x 12.5mm x 5,7 mm (многу мала) тежина : 1,85g (многу светло) апликации опрема за напојување со батерија за напојување на батеријата за напојување STM32 FPGA CPLD табла модул, ESP8266 NRF24 L01 RTL8710 GSM итн.


За производот

Избор на клиент

Налепници Mychujian за шишиња со вода, 300 парчиња/пакувања симпатична винил водоотпорна VSCO лаптоп скејтборд налепници Естетски компјутерски
 • Новак

Налепници Mychujian за шишиња со вода, 300 парчиња/пакувања симпатична винил водоотпорна VSCO лаптоп скејтборд налепници Естетски компјутерски

DEN 1.00

300 уникатни слатки налепници : Секоја пакет налепници вклучува 300 парчиња различни налепници Без дуплик�

Омонс чадор штанд, застанете го компактен метал со куки може да складира долго и кратко, што е стабилно и издржливо и заштедува простор/црна/55х20,5
 • Новак

Омонс чадор штанд, застанете го компактен метал со куки може да складира долго и кратко, што е стабилно и издржливо и заштедува простор/црна/55х20,5

DEN 3593.60

Стенд на чадорот : штандот на чадорот е изработен од метал и обложен со водоотпорен и слој докажан од 'рѓ�

Кутија за боксерски бран компатибилен со lilliput Q7 - кадифена торбичка, мека велурска торба за ткаенини со ракав за влечење за lilliput Q7
 • Новак

Кутија за боксерски бран компатибилен со lilliput Q7 - кадифена торбичка, мека велурска торба за ткаенини со ракав за влечење за lilliput Q7

DEN 287.20

? [Мека и кадифена] кутија за Boxwave компатибилен со Lilliput Q7 Оваа мека кадифена торбичка е нежна на допир и ле

Детска свинче банка Симпатична тигар, банка за монети, заштеда на тегла декоративни пари за садот за пари, банка, еколошки линии што течат рачно
 • Новак

Детска свинче банка Симпатична тигар, банка за монети, заштеда на тегла декоративни пари за садот за пари, банка, еколошки линии што течат рачно

DEN 225.44

Симпатична тигар : Овој резервоар за заштеда на деца има прекрасен изглед на тигар и живописна форма, ко�

Kyuionty 4 пакет гумени громи 2 во внатрешниот дијаметар 2-3/8 Дупчка за дупчење, заштитен иден ид за гејтметна гејмерска заштита од жица, двострана
 • Новак

Kyuionty 4 пакет гумени громи 2 во внатрешниот дијаметар 2-3/8 Дупчка за дупчење, заштитен иден ид за гејтметна гејмерска заштита од жица, двострана

DEN 1.67

Пакет и големина : Пакетот вклучува 4 компјутерски гумени громи Внатре во дијаметар : 50 мм / 2 инчи Дијаме�

Свохзав 2-Ниво На Решетка За Сушење Садови За Кујнски Шалтер, Одвод за Садови Со Отстранлива Табла За Капење, Држач За Излив и Прибор,
 • Новак

Свохзав 2-Ниво На Решетка За Сушење Садови За Кујнски Шалтер, Одвод за Садови Со Отстранлива Табла За Капење, Држач За Излив и Прибор,

DEN 639.84

✤ [ДОВОЛНО ПРОСТОР ЗА САДОВИ] решетката за сушење од 2 нивоа заштедува вреден контра простор со обезбеду

Meoly CY-25D BOLT TYPE 1 Јаглероден челик за пренесување на топката за пренесување на топката за пренесување на топката со табела со завртки
 • Новак

Meoly CY-25D BOLT TYPE 1 Јаглероден челик за пренесување на топката за пренесување на топката за пренесување на топката со табела со завртки

DEN 151.84

Чашата за поддршка на топката се користи со висок квалитет на јаглероден челик, топката за пренос се кор

Свилки прсти 3 или 6 пакувања машка бамбус дијабетичари Беспрекорни меки необврзувачки чорапи на екипажот, исто така достапни во
 • Новак

Свилки прсти 3 или 6 пакувања машка бамбус дијабетичари Беспрекорни меки необврзувачки чорапи на екипажот, исто така достапни во

DEN 479.20

бамбус Необврзувачки врв Овие бамбус дијабетични чорапи нежно се во согласност со нозете без да стиска�

N/A 6pcs/Поставете четка за бојадисување дрвена рачка уметничка масло бои четка за акрилни четки за цртање уметничко сликарство алатка
 • Новак

N/A 6pcs/Поставете четка за бојадисување дрвена рачка уметничка масло бои четка за акрилни четки за цртање уметничко сликарство алатка

DEN 1354.72

Долг сервисен живот Погодно за сликање на масло, сликарство на гуаче, сликање во боја на јадења, сликање

Калевел 4 инчен сабвуфер звучник на звучникот на звучникот на звучникот тапан сад -хартија замена на конусот со конус со капаче за прашина
 • Новак

Калевел 4 инчен сабвуфер звучник на звучникот на звучникот на звучникот тапан сад -хартија замена на конусот со конус со капаче за прашина

DEN 3.33

【Конус на хартија】 Конусот на хартија има целосен бас, мек квалитет на звукот, широк опсег на фреквенци

Пердуви од паун Гроздобер дрвена часовна музичка кутија музичка кутија во форма на срцеви подароци за семејни пријатели на lубовници
 • Новак

Пердуви од паун Гроздобер дрвена часовна музичка кутија музичка кутија во форма на срцеви подароци за семејни пријатели на lубовници

DEN 415.84

Без батерија : Продолжете да ја вртите рачката за да свирите музика Ретро дрвената музичка кутија со уба