1/16 x 1 Дауел пин од не'рѓосувачки челик 18-8

1/16 x 1 Дауел пин од не'рѓосувачки челик 18-8

DEN 325.60

Достапност

Зацврстен и заземјен Номинален дијаметар на пинот : 1/16 "Инч. Номинална должина на пинот : 1" инч. Произведено за да се сретне со спецификација на ASME B18. Зацврстен и заземјен. Номинален дијаметар на пинот : 1/16 "Инч. Номинална должина на пинот : 1" инч. Произведено за да се сретне со спецификација на ASME B18. Цврст директно игла без глава со тесно контролиран дијаметар. Едниот крај е обележан со другиот крај, за да се формира круна. Апликации/предности : Широк спектар на употреба, вклучително и како приклучок, шарка или вратило. Прецизните толеранции на игличките на Дауел ги прават одлични за постигнување на соодветно усогласување на делови во собранија со голема брзина, или како ролери во куќиштата со тркала со автобус/камиони. Важна белешка : пиновите на даул треба да се инсталираат со притискање, а не погодени со сила на влијание.


За производот

Избор на клиент

На 12 парчиња тркачки автомобилски забави третираат торби црно -бело карирано тркач со теми од бонбони, карирани торбички со трки
 • Новак

На 12 парчиња тркачки автомобилски забави третираат торби црно -бело карирано тркач со теми од бонбони, карирани торбички со трки

DEN 159.84

Getе добиете : Пакетот вклучува 12 парчиња рециклирани тркачки автомобили за бонбони за бонбони (двојни пе

Туомико Макс 20 ПСИ СУП Електрична Воздушна Пумпа Со Двојна Фаза Инфлација &засилувач; Дефлација, Лцд Дигитална Електрична Пумпа со
 • Новак

Туомико Макс 20 ПСИ СУП Електрична Воздушна Пумпа Со Двојна Фаза Инфлација &засилувач; Дефлација, Лцд Дигитална Електрична Пумпа со

DEN 1279.84

> > DC 12 V НАПОЈУВАЊЕ АВТОМОБИЛ : Поддржува 110w, DC 12v приклучокот за запалка може да се поврзе со вашиот автом�

Флексибилно флексибилно вратило, 3,2 mm Универзален адаптер за флексибилно вратило на адаптерот Флексибилно продолжување на дупчењето на вратило
 • Новак

Флексибилно флексибилно вратило, 3,2 mm Универзален адаптер за флексибилно вратило на адаптерот Флексибилно продолжување на дупчењето на вратило

DEN 849.60

【Квалитет на материјалот Higgh】 Овој производ е флексибилен продолжен кабел за електрична вежба и алатк�

Четка за трепки, 24 парчиња Четки За Трепки Поставете Четки За Трепки Маскара Стапчиња За Очи Апликатор За Трепки За Веѓи Стапче Пренослива
 • Новак

Четка за трепки, 24 парчиња Четки За Трепки Поставете Четки За Трепки Маскара Стапчиња За Очи Апликатор За Трепки За Веѓи Стапче Пренослива

DEN 251.52

Стапчиња За веѓи : стапчиња За Трепки четката за веѓи се користи за лесно чешлање на трепките или веѓите

Ли Хаус 10 парчиња тешки тешки не'рѓосувачки челици двојни јаже степени се вклопуваат од 0,31-инчи до 0,47-инчи извртени или плетенки јажиња
 • Новак

Ли Хаус 10 парчиња тешки тешки не'рѓосувачки челици двојни јаже степени се вклопуваат од 0,31-инчи до 0,47-инчи извртени или плетенки јажиња

DEN 0.33

◆ Материјал ━ Направен од не'рѓосувачки челик ◆ Димензии ━ Овие стеги на јажето од 0,47 инчи (12мм) се диза

КОЗФЕ 43 Торба За Облека Торба За Чување И Патување Во Плакарот, Костуми За Навлаки За Обесена Облека Складирање На Плакарот, Заштитник
 • Новак

КОЗФЕ 43 Торба За Облека Торба За Чување И Патување Во Плакарот, Костуми За Навлаки За Обесена Облека Складирање На Плакарот, Заштитник

DEN 255.84

Широк тип на употреба : Одлично За костуми, кошули, фустан, џемпери, јакни, панталони, блузи, спортски пал�

Алипис Под Кревет Кутија За Складирање Чевли Контејнер Големи Јасни Канти За Складирање Јасни Кеси За Складирање Со Патент Подземни
 • Новак

Алипис Под Кревет Кутија За Складирање Чевли Контејнер Големи Јасни Канти За Складирање Јасни Кеси За Складирање Со Патент Подземни

DEN 2.67

неткаен материјал КУТИЈА ЗА ЧЕВЛИ ПОД КРЕВЕТОТ Изработени Од висококвалитетен безбеден материјал, одл�

Џ .hонас Тоа Е Она што Таа Го Рече 15оз Керамичка Кригла, Инспирирана Од Тв-Шоуто Канцеларијата, Двострана Печатена Бела Шолја За Кафе Совршен
 • Новак

Џ .hонас Тоа Е Она што Таа Го Рече 15оз Керамичка Кригла, Инспирирана Од Тв-Шоуто Канцеларијата, Двострана Печатена Бела Шолја За Кафе Совршен

DEN 0.33

Висококвалитетно Изработено : Зелени еколошки материјали, безбедни и здрави Сите дизајни се без олово и

6 парчиња 1/4 Шестоаголна Завртка За Завртки, М3-М10 Хсс Дупчалки За Спирална Нишка, Композитни Завртки За Дупчење Обложени Со Титаниум Комплет
 • Новак

6 парчиња 1/4 Шестоаголна Завртка За Завртки, М3-М10 Хсс Дупчалки За Спирална Нишка, Композитни Завртки За Дупчење Обложени Со Титаниум Комплет

DEN 142.88

€ Описдупчалка допрете битови ја зголемуваат ефикасноста на работењето со тоа што овозможуваат дупчењ

Плоча на лекари медицинска сестра за прослави со медицински теми, пакет од 10, партиски материјали/прибор за јадење за асистенти на лекари,
 • Новак

Плоча на лекари медицинска сестра за прослави со медицински теми, пакет од 10, партиски материјали/прибор за јадење за асистенти на лекари,

DEN 239.84

Пакет од десет хартиени плочи : Овие се таблички со големина на вечера со дизајн на стетоскоп и EKG Овие пл

ЈАН КСУАН 14,6 мм Реверзибилни Карбидни Алатки За Сечење Вметнете ножеви 4-работ за Дрвени Спирални Рамнини За Сечење Глави и алатки
 • Новак

ЈАН КСУАН 14,6 мм Реверзибилни Карбидни Алатки За Сечење Вметнете ножеви 4-работ за Дрвени Спирални Рамнини За Сечење Глави и алатки

DEN 2.67

Изработени од цврст карбид, влошките за сечење ви овозможуваат подобро искуство и издржлива употреба н�

Сакер Мини Правосмукалка За Автомобил, 3 Во 1 Правосмукалка За Тастатура Безжичен Рачен 3 Во 1 Правосмукалка Оригинален Филтер, 3 Хепа
 • Новак

Сакер Мини Правосмукалка За Автомобил, 3 Во 1 Правосмукалка За Тастатура Безжичен Рачен 3 Во 1 Правосмукалка Оригинален Филтер, 3 Хепа

DEN 815.84

€3Во1 Мултифункционален Мини Правосмукалка Qaker Мини Правосмукалка е опремен со различни додатоци кои м�

Сончева моќност кукла безбедносна камера на отворено LED соларна светлина CCTV систем за надзор Симулирана сензор за движење на фотоапаратот
 • Новак

Сончева моќност кукла безбедносна камера на отворено LED соларна светлина CCTV систем за надзор Симулирана сензор за движење на фотоапаратот

DEN 2.67

? 【2 во 1】 Ова не е само симулирана камера, туку и соларна светлина, соларни светла на отворено опремени с

Ретро Борци Бранител СЛЕДНАТА Генерација PS1-PS2-PS3-PS Класичен-Прекинувач &засилувач; Компјутер Компатибилен Безжичен Контролер, Црна
 • Новак

Ретро Борци Бранител СЛЕДНАТА Генерација PS1-PS2-PS3-PS Класичен-Прекинувач &засилувач; Компјутер Компатибилен Безжичен Контролер, Црна

DEN 799.20

ПС1 Пс Класично Издание КОМПЈУТЕР / Прекинувач Повратни Информации За Вибрации Копчиња и активирачи чув

НАПНАТ Студентски Дом Складирање Покрај Кревет Висечка Корпа Со Кука Голем Капацитет Преградно Складирање Висечка Кутија За Складирање
 • Новак

НАПНАТ Студентски Дом Складирање Покрај Кревет Висечка Корпа Со Кука Голем Капацитет Преградно Складирање Висечка Кутија За Складирање

DEN 0.33

Материјал : Изработен Од Висококвалитетна Пп Пластика, може да се Закачи Во Секое време, Без Дупки и Клин