Uxcell F606zz Flange Ball Leaging 6x17x6mm Заштитени хромирани лежишта 2 парчиња

Uxcell F606zz Flange Ball Leaging 6x17x6mm Заштитени хромирани лежишта 2 парчиња

DEN 1.67

Достапност

F606 ZZ (I = 17mm, дебелина = 6mm, Frange Dia : 19mm). Лежиштата F606 Z се заштитени од обете страни за да се задржи лубрикантот внатре хром челик со долг живот на лежишта, мазен и низок шум. Толеранција на ABEC 1 (P0), ниво на бучава Z1 за повеќето општа употреба. Статички рејтинг на оптоварување на 720 Newtons и динамичен рејтинг на оптоварување од 1950 Newутни. Белешка : Ве молиме, погледнете на сликата и изберете вистински тип на лежишта пред вашата нарачка (запечатен или штит од двете или единечна страна на лежиштето). Суфиксот на лежиштето само за разликување помеѓу запечатениот и типот на лежиштето на штитот. Тоа не би влијаело врз употребата на нашиот производ. Опис : -Сингл-ред, пред-подмачкан, нормална точност. -Деле лежиштата на топката на жлебот се едно од најчесто користените лежишта за тркалање. Тие се користат за сместување на радијални и аксијални оптоварувања во двете насоки. -Со мало триење и брзина со голема ограничување, лежиштата на топката се рентабилни и бараат малку одржување. -Кромиум челик (GCR15) направен со третман на топлина, обезбедува висока и униформа цврстина, добра отпорност на абење и перформанси со висок контакт замор. -Ситлива за сите видови на индустриска опрема, микро мотор, мал ротирачки мотор, канцелариска опрема и така натаму.


За производот

Избор на клиент

Малото магаре Енди, машка мрежа, руно, поставени панталони за пешачење, зима, меки за снежни скијачки панталони на отворено, отфрлање
  • Новак

Малото магаре Енди, машка мрежа, руно, поставени панталони за пешачење, зима, меки за снежни скијачки панталони на отворено, отфрлање

DEN 2.33

100% полиестер Затворање на копчињата Топло и ветровитоСнежните панталони за пешачење со ЛДА се изработе

Плус големина жени летни врвови со кратки ракави фустани со копче за маичка V вратот Хелеј маичка вратоврска боја боја скриен стомак
  • Новак

Плус големина жени летни врвови со кратки ракави фустани со копче за маичка V вратот Хелеј маичка вратоврска боја боја скриен стомак

DEN 127.68

Нови изданија на црни петок зделки 2022✨? Заштедете 40% на 1 од секои 3 Andе ги ажурираме стилови секој ден Ако

Канцеларија за LCEPCY врвови за жени облечени во обичен цветен цветник за блуза со кратки ракави 2023 Тренди летни работи за летни работи
  • Новак

Канцеларија за LCEPCY врвови за жени облечени во обичен цветен цветник за блуза со кратки ракави 2023 Тренди летни работи за летни работи

DEN 1339.20

Договори за премиерот Ден денес 2023 година Повлечете го затворањето Машини за миење Обични летни кошули

Комплети за сликање на дијаманти Xindydcor 5D, комплет за дијамантски уметности за возрасни целосна вежба за вежбање, боја со дијаманти за подарок,
  • Новак

Комплети за сликање на дијаманти Xindydcor 5D, комплет за дијамантски уметности за возрасни целосна вежба за вежбање, боја со дијаманти за подарок,

DEN 516.80

Популарни украси за DIY овој комплет за сликарство со дијаманти со дијаманти на искра е заслепувачки, сј�

LCEPCY Women'sенски плус големина Постелнини со ленти V вратот Спагети лента со комбинезони без ракави лабави се вклопуваат долги панталони
  • Новак

LCEPCY Women'sенски плус големина Постелнини со ленти V вратот Спагети лента со комбинезони без ракави лабави се вклопуваат долги панталони

DEN 174.08

32%полиестер+68%памук Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Машински миење Долги ракави ж

LED-ламба за LED на Nsiucion, прилагодлива светло за ламба за табела со далечински управувач, затемнување на канцеларијата за затемнување
  • Новак

LED-ламба за LED на Nsiucion, прилагодлива светло за ламба за табела со далечински управувач, затемнување на канцеларијата за затемнување

DEN 0.67

✅ 【Повеќе функции】 2 USB порти за полначи, 4 приклучок за напојување на AC, држач за држач за телефон, прила

Gadpiparty фаворизира украси осветлени топло б градинарска батерија на чудата на мали декории пејзаж за одмор без светло украс за дома
  • Новак

Gadpiparty фаворизира украси осветлени топло б градинарска батерија на чудата на мали декории пејзаж за одмор без светло украс за дома

DEN 205.12

Комплети за Божиќни село : Одлична декорација за Божиќ, Нова Година забава Божиќни селски додатоци : Мин

Qfkris 2.3 '' Висок мини зелен кактус со фигурини за фигури со колекционерски рачно разнесени бонсаи статуа украс стаклена уметност симулација
  • Новак

Qfkris 2.3 '' Висок мини зелен кактус со фигурини за фигури со колекционерски рачно разнесени бонсаи статуа украс стаклена уметност симулација

DEN 127.84

Реална форма : Нашиот дизајн е инспириран од природата и е рачно изработен од занаетчии, секое парче е ун