Хитауинг 6 Пакет Филтер Кертриџ За Врвот Перка Еф-С Елемент И БФ5 БЕТАФЛО

Хитауинг 6 Пакет Филтер Кертриџ За Врвот Перка Еф-С Елемент И БФ5 БЕТАФЛО

DEN 2.00

Достапност

Силна Компатибилност : специфичната големина на нашиот кертриџ за филтер за аквариум е 2,1 Во l x 3,7 Во W тој е многу погоден за ВРВЕН ФИЛТЕР BF5 BETAFLO & ДЕСКТОП АКВАРИУМИ. Со овој кертриџ за филтер за аквариум, можете да ја одржувате вашата вода здрава секој момент. Таа содржи 6 пакет аквариум филтер памуци, кои можете да ги промените на секои 2-4 недели. Одлични Перформанси На Филтрација : памукот за филтрирање е изработен од памук и јаглерод и има 3-слоен ефект на филтрирање, кој може да филтрира и апсорбира 99% од сите работи за риби, за да го одржува изворот на вода чист и здрав раст на рибите. Долгорочна Замена На Филтерот За Аквариум : според тестот, филтерот памукот веќе издржа премногу суви работи не повеќе од четири недели, така што треба да го замените со нов за да го одржувате изворот на вода здрав и чист во секое време. Предложете да ја менувате касетата со филтер на секои 2-4 недели. Брза Инсталација : само отстранете ја користената касета и исплакнете ја новата касета под ладна вода за да ја отстраните прашината. По испирање, вметнете кафтриџ во комората за треперење за да го заштитите здравјето и безбедноста на вашата риба цело време. Висококвалитетна Услуга По продажбата : Хитауинг произведува висококвалитетни филтер касети за филтер за аквариум и е во водечка позиција во квалитетот и изработката на сите наши производи. Ние одржуваме темелен процес на контрола на квалитетот за да обезбедиме компатибилност со ЕЛЕМЕНТОТ СО ВРВНА ПЕРКА ЕФ-С. Доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не!. 6/12 пакет филтер касети ЗА ВРВОТ FIN_EF-S. овие уникатни касети беа дизајнирани да обезбедат рамномерна распределба на јаглеродот што е добро за апсорпција на несакани мириси, пигменти и хлор.


За производот

Избор на клиент

Есобо Женски Кросовер Полите Тренингот Исечени Врвови Со Кратки Ракави Јога Кошули Со Еднобојна Боја Обични Основни Маици Танцови
  • Новак

Есобо Женски Кросовер Полите Тренингот Исечени Врвови Со Кратки Ракави Јога Кошули Со Еднобојна Боја Обични Основни Маици Танцови

DEN 0.67

Не гледам преку, без никаков срам Висококвалитетен, растеглив и мек допир како вашата втора кожа Соврше�

Електронски Организатор Мала Торба За Организатор На Кабел За Патување За Хард Дискови, Кабли, Полнач, УСБ, СД Картичка, Ноќен Цртан
  • Новак

Електронски Организатор Мала Торба За Организатор На Кабел За Патување За Хард Дискови, Кабли, Полнач, УСБ, СД Картичка, Ноќен Цртан

DEN 335.84

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Комплет тенватерло од 3 Осветлени Куќи За Бонбони ОД Джинджифилово Во Смола Од Глинено Тесто Со Матиран Снег Погледнете, Батеријата Работи Со
  • Новак

Комплет тенватерло од 3 Осветлени Куќи За Бонбони ОД Джинджифилово Во Смола Од Глинено Тесто Со Матиран Снег Погледнете, Батеријата Работи Со

DEN 0.67

Празнични Колекционерски Згради, 6инчен асортиман од 3 led светло црвени, зелени и бели бонбони и куќи за к

5 ПАРЧИЊА Штанд За Свадбени Цвеќиња, Држач За Цвеќе Решетка За Прикажување На Решетката За Маси Свадбена Веселба Метална Геометриска
  • Новак

5 ПАРЧИЊА Штанд За Свадбени Цвеќиња, Држач За Цвеќе Решетка За Прикажување На Решетката За Маси Свадбена Веселба Метална Геометриска

DEN 479.84

€Елегантен Дизајн} : Убава Геометриска Форма, Користете Го Овој Стил На Венчавка За Да Ги Направите Заба

Бестонзон Готвење Скара Транспарентно Стискање Облекување отпорно На Истекување Кујна Чист Сос Шишиња Сенф Пластика Со Бела Дозер
  • Новак

Бестонзон Готвење Скара Транспарентно Стискање Облекување отпорно На Истекување Кујна Чист Сос Шишиња Сенф Пластика Со Бела Дозер

DEN 196.00

пластика ПЛАСТИЧНИ ШИШИЊА ЗА ЗАЧИНИ ги користат добрите шишиња со сос кои нема да заземат премногу прос

Добредојдовте знак за влезна врата, фарма куќа пилешка крава кружна дрвена висечка знак Домаќин подарок за дома отворено затворено, рустикално
  • Новак

Добредојдовте знак за влезна врата, фарма куќа пилешка крава кружна дрвена висечка знак Домаќин подарок за дома отворено затворено, рустикално

DEN 2.67

【Смешна симпатична шема】 Печатење со висока дефиниција не згаснува Може да изберете соодветни обрасц�

Алипис Организатор Компјутери Метална Правоаголна правоаголна калај кутија со капак празни калај кутии контејнери метална шарки калај
  • Новак

Алипис Организатор Компјутери Метална Правоаголна правоаголна калај кутија со капак празни калај кутии контејнери метална шарки калај

DEN 0.33

Тинплејт МАЛИ КАЛАПИ ЗА КОЛАЧИЊА : Изработени од материјал, кутијата е практична и издржлива за долготр�

Африкански Печатење Анкара Шема Кожа Декоративни Послужавник Персоналните Служат Послужавник За Складирање Организатор Со Рачки
  • Новак

Африкански Печатење Анкара Шема Кожа Декоративни Послужавник Персоналните Служат Послужавник За Складирање Организатор Со Рачки

DEN 431.84

Кожа Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од кожа, многу издржлив Дизајн : дизајн На Рачк