Осветлување на кујнскиот остров Лингкаи, 32 инчи 5 лесна фарма куќа Линеарна лустер трпезарија за трпезарија за базени со приврзоци, светлосни тела, финиш од рустика

Осветлување на кујнскиот остров Лингкаи, 32 инчи 5 лесна фарма куќа Линеарна лустер трпезарија за трпезарија за базени со приврзоци,

DEN 0.33

Достапност

Совршен дизајн : лустер на фармата Осветлувањето на кујнскиот остров од железо и природно дрво нуди стил на уметност деко, погоден за простории на фарма, крајбрежен и преоден стил. Правоаголни лустери не се само античко осветлување од лустер од дрво, туку и декорација за вашата куќа. Лесна инсталација : Овој кујнски лустер е дизајниран да работи на сите тавани, вклучувајќи рамен, наклон, наклон или засводен таван. Можете да ја прилагодите висината како што сакате, сите хардвер за монтирање и инструкции се вклучени во пакетот за осветлување во кујната за брза и лесна инсталација. E26 BASE : На оваа светлина на приврзокот во кујната му требаат E26 светилки (не е вклучено, Max 60 W), што може да биде компатибилно со LED или блескаво светилки. Препорачуваме LED E26 светилки за придобивки од трошоците и заштеда на енергија. UL наведен : UL наведен за сува локација во затворен простор. Бојата на тела за светло може да биде малку поинаква, бидејќи финишот со рачно насликан, доколку има какви било проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас. Широка апликација : Оваа светлина на фармата е совршена за кујната, преку бројачите и островите, бар, кафе и ходник, итн. Симплистичкиот и прекрасен лустер нуди индустриска и фарма куќа во вашата соба.


За производот

Избор на клиент

Меканиксити 1000 Парчиња Налепница Во Форма На Срце 1 Инч Самолеплива Љубовна Налепница Декорации На Срцето За Плик, Денот На Вљубените, Свадбена
  • Новак

Меканиксити 1000 Парчиња Налепница Во Форма На Срце 1 Инч Самолеплива Љубовна Налепница Декорации На Срцето За Плик, Денот На Вљубените, Свадбена

DEN 2.33

Налепницата во Облик На Срце главно се користи за украсување пликови, картички, разгледници, рачни изра�

Храна Борба Пакер До Игра
  • Новак

Храна Борба Пакер До Игра

DEN 156.80

Игра која е брза, забавна и нервозна Создадете вирусна содржина на социјалните медиуми 2 + играчите можа�

Шведска налепница Валхунд - налепница за лаптоп 3 - водоотпорен винил за автомобил, телефон, шише со вода - шведско декларативно куче Валхунд
  • Новак

Шведска налепница Валхунд - налепница за лаптоп 3 - водоотпорен винил за автомобил, телефон, шише со вода - шведско декларативно куче Валхунд

DEN 2.33

Големина : 3 "x 2,7" Налепница за винил на време Налепница за телефон, налепница за лаптоп, налепница за авто

Омотор 1/2 Тешки Барел Пролет Монтажа База ПРЕДВОДЕНА Камшик Светлина Пролет Црна ЦБ Антена Пролет Планината За ХИВ АТВZР SXS Камион
  • Новак

Омотор 1/2 Тешки Барел Пролет Монтажа База ПРЕДВОДЕНА Камшик Светлина Пролет Црна ЦБ Антена Пролет Планината За ХИВ АТВZР SXS Камион

DEN 712.00

АЖУРИРАЈТЕ ЈА ВАШАТА БАЗАимате проблеми со свиткување од ниски гранки и тунели? Или ви треба дополнител

Дозуп Женски Шепа За Кучиња Печатење Срце Графички Кошули Куче Со Долги Ракави Мајка Туника Врвови Обични Дуксери Блуза Пуловер
  • Новак

Дозуп Женски Шепа За Кучиња Печатење Срце Графички Кошули Куче Со Долги Ракави Мајка Туника Врвови Обични Дуксери Блуза Пуловер

DEN 1310.40

Женска Ватирана Јакна Со Качулка Зимска Задебелена Пуфер Палто Вештачко Крзно Женска Лесна Долга Ракав

Природно богатство чисто есенцијално масло од лаванда со премиум терапевтски квалитет - за дифузер, ароматерапија, спиење, медитација, свеќи
  • Новак

Природно богатство чисто есенцијално масло од лаванда со премиум терапевтски квалитет - за дифузер, ароматерапија, спиење, медитација, свеќи

DEN 1.00

Маслото од лаванда се користи во дифузери Лавандата се меша со масло од носач како масло за масажа или к�

600мл Термо Термос Кутија За Ручек, 1 Слоја Изолирана Кутија За Ручек Со Изолација Од Нерѓосувачки Челик Сад За Топла Храна Бенто Кутии
  • Новак

600мл Термо Термос Кутија За Ручек, 1 Слоја Изолирана Кутија За Ручек Со Изолација Од Нерѓосувачки Челик Сад За Топла Храна Бенто Кутии

DEN 340.64

Слоеви Изолирани Ручек + Супер истекување на протекување студентот нема да го извалка ранецот Канцелар

Бкдфд Мини Сензор Ѓубре Од Нерѓосувачки Челик Може Автоматско Затворање На Корпа За Отпадоци Корпа За Отпадоци Декорација На Батеријата
  • Новак

Бкдфд Мини Сензор Ѓубре Од Нерѓосувачки Челик Може Автоматско Затворање На Корпа За Отпадоци Корпа За Отпадоци Декорација На Батеријата

DEN 3.00

Потекло : Кина Е Паметен Уред : НЕ Тип : Кофа За Складирање Стил : Индукциски Тип Потекло : Кинески Паметен

Знак од дрво од половина бања, добијте голи знак за бања, плакета со дрвен штанд, подарок за знаци за бања од дрво, смешен декор за бања,
  • Новак

Знак од дрво од половина бања, добијте голи знак за бања, плакета со дрвен штанд, подарок за знаци за бања од дрво, смешен декор за бања,

DEN 223.84

Производот вклучува : дрвен знак (4 x 4,3 инчи) ОПП пластична кутија за пакување; Големина е да се вклопи во �