Аремод лемење на држачот на железо, столче за лемење на железо, чистач на метална подлога за чистење со сунѓер за чистење на заварување

Аремод лемење на држачот на железо, столче за лемење на железо, чистач на метална подлога за чистење со сунѓер за чистење на

DEN 1.00

Достапност

【Стабилен метален материјал】 Залепениот држач за лемење е направен од сите метални, штандот за лемење од железо е мал и исклучителен Со лесна и корисна, економична и практична. Долната завртка е фиксирана, безбедна и добра дисипација на топлина и е стабилна и отпорна на употреба. 【Цврста шасија】 доаѓа со солидна, метална шасија. Шасијата е тешка и стабилна. Основата може да го чува сунѓер за чистење на заварување за лесно чистење, држачот за завртки може да ја постави челичната жица или жицата за удобна употреба. Висока температура отпорна на топлина. Широко користено во полето на чистење на лемење на железо. 【Чистење на сунѓер】 Структурата на железо со висока температура се зацврстува не е лесно да се пробие. Високата температура и сунѓер на скалинг може да спречи оксидација на врвот на железо за лемење, да ги отстрани остатоците за лемење и ги одржува компонентите за чистење. 【Долгорочна употреба】 Опремена со двојни калеми извори го заштитуваат корисникот и работата од изгореници и оштетување.Ирон штанд е многу стабилен и цврст, со ултра долг живот. Тип на печат на железо лим е исто така многу стабилен и поубав. Добар помошник при лемење железо. 【Практична употреба】 Нашиот овој штанд со железо за лемење може слободно да одговара со разни видови железо за лемење со различни должини на рачки. Одлично за хобисти, електричари и корисници кои работат со лемење или мали детали. Со лесен и корисен, удобен железен пиедестал. Мал и исклучителен, економичен и практичен. Standелезниот штанд е многу стабилен и цврст, со ултра долг живот. Тип на печат на железо лим е исто така многу стабилен и поубав. Може слободно да се совпадне со разни видови железо за лемење со различна должина на рачки.


За производот

Избор на клиент

ДВТЕЛ ПРИЛАГОДЕНО ПЛЕСКАВИЦА ПРЕДВОДЕНА Неонски Знак, USB Затемнување Брза Храна Продавница Партија Неонски Светла За Ѕид Декорација
  • Новак

ДВТЕЛ ПРИЛАГОДЕНО ПЛЕСКАВИЦА ПРЕДВОДЕНА Неонски Знак, USB Затемнување Брза Храна Продавница Партија Неонски Светла За Ѕид Декорација

DEN 3.00

● Прилагодени 3д резбани неонски светла за знаци, долг работен век, побезбедни и потрајни Може да се кор�

CTT КРЕАЦИИ CTT-Голем Преклопен Вентилатор-13 Високи 25 Широк Вентилатор-Флеш Рефлектирачки Вентилатор-Вентилатор За Настани Рејв Концерт
  • Новак

CTT КРЕАЦИИ CTT-Голем Преклопен Вентилатор-13 Високи 25 Широк Вентилатор-Флеш Рефлектирачки Вентилатор-Вентилатор За Настани Рејв Концерт

DEN 1.00

Материјалот ја рефлектира светлината со боите на виножитото 13 инчи висок 25 инчи широк Силни и цврсти ма�

Тоалетна Торба Патна Торба, Водоотпорна Козметичка Торба За Шминка Организатор За Патувања За Додатоци, Модерна Уметност Морнарица Сина
  • Новак

Тоалетна Торба Патна Торба, Водоотпорна Козметичка Торба За Шминка Организатор За Патувања За Додатоци, Модерна Уметност Морнарица Сина

DEN 785.60

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

Училишен Ранец За Девојчиња Симпатична Чанта За Книги За Училишни Тинејџери, Водоотпорен Ранец За Патување За Средношколец За Лаптоп 15.6, Каваи
  • Новак

Училишен Ранец За Девојчиња Симпатична Чанта За Книги За Училишни Тинејџери, Водоотпорен Ранец За Патување За Средношколец За Лаптоп 15.6, Каваи

DEN 511.84

ДИМЕНЗИЈА Капацитет : 20Л; Тежина : 0,8 КГ Главниот оддел лаптоп ракав може да се вклопи за 15,6 инчи лаптоп...

Есбант Медитација дома декор мачка за очи камена топка кварц кристална сфера фенгшуи топка камен за домашна спална соба канцеларија декорација
  • Новак

Есбант Медитација дома декор мачка за очи камена топка кварц кристална сфера фенгшуи топка камен за домашна спална соба канцеларија декорација

DEN 1.67

Добро за духовна loveубов, контакт со душата и пронаоѓање на патот на животот Ви помагаат да одржите стаби

Рачно изработена мала керамичка временска отпорна мала урна - убави жолти цветни урни за пепел возрасни женски - средни урни за човечка
  • Новак

Рачно изработена мала керамичка временска отпорна мала урна - убави жолти цветни урни за пепел возрасни женски - средни урни за човечка

DEN 431.84

♣ Поетско место за одмор ♣ : Рачно изработено и дизајнирано да ги понуди остатоците од вашата сакана ед�

BebLP Шминка Козметика Накит Организатор Дисплеј Кутија Складирање w/Фиоки Заштеда На Простор падро шминка организатор шминка организатор
  • Новак

BebLP Шминка Козметика Накит Организатор Дисплеј Кутија Складирање w/Фиоки Заштеда На Простор падро шминка организатор шминка организатор

DEN 1152.00

Димензии : (9,45 х 5,31 х 11,61) " / (24 х 13,5 х 29,5) см (Л х ш х) Боја : Транспарентна / Кафеава И долниот, со 3слоевит сти

Неочи Решетка За Сушење Садови,Полица За Прикажување На Дренажа Од Не ' Рѓосувачки Челик, Организатор На Штандови За Заштеда На Простор На
  • Новак

Неочи Решетка За Сушење Садови,Полица За Прикажување На Дренажа Од Не ' Рѓосувачки Челик, Организатор На Штандови За Заштеда На Простор На

DEN 0.67

Материјал : , Широко Користен Во Кујнски Прибор,Водоотпорен и Отпорен на ' рѓа,За Да Се Обезбеди Неговата