Комплети за сликање на дијаманти за Ноќта на вештерките MXJSUA за возрасни, комплетни комплети за сликарство со дијамантска уметност со целосна вежба 5D, за возрасни, п

Комплети за сликање на дијаманти за Ноќта на вештерките MXJSUA за возрасни, комплетни комплети за сликарство со дијамантска уметност со целосна

DEN 2.33

Достапност

1 x коцка глина Пенка за дијаманти 1 x. 1 x фиока за дијаманти. 1 x платно со висока дефиниција. Доста шарени кружни дијаманти. Висококвалитетно платно на нафта има униформа текстура и површината на самата шема е леплива, покрај тоа, шемата има транспарентен заштитен филм за да ја задржи сликата леплива. Додаваме 30% повеќе дијаманти на секој џеб од дијаманти, бидејќи некои од нив се недостатоци заради проблемите со изработката. За целокупниот ефект, изберете беспрекорни дијаманти што треба да ги користите. Секој комплет за сликарство со дијаманти ги содржи сите алатки што ви се потребни, нема потреба да купувате дополнителни алатки. 【Содржи ги сите алатки】 Комплети за сликање со дијаманти ги содржат сите алатки : 1 платно со висока дефиниција, 1 фиока за дијаманти, 1 голем восок, 2 дијамантски пенкала, 1 заменливо пенкало за корекција, 5 вреќи со Ziplock и дополнети тркалезни дијаманти, така што не треба да купувате какви било дополнителни алатки. 【Додадете 30% повеќе дијаманти】 Секоја торба за сликање со дијаманти додава дополнителни 30% од дијамантите за вас, така што не треба да се грижите за недостатокот на дијаманти. 【HD водоотпорно платно】 Дијамантски сликарски комплети за сликање користат печатено водоотпорно платно со висока дефиниција. Јасни симболи и броеви можат ефикасно да го спречат замор на очите. Дното на лепак со висока јачина обезбедува дека секој дијамант е цврсто придржуван до платното. 【Додадете повеќе забава во животот】 Рачно изработените комплети за сликање со дијаманти од 5Д можат да ја подобрат практичната способност на Кид, да помогнат да ги пренасочите старите лица од здодевноста, да го збогати слободното време на младите и да биде добро искуство за врзување за семејството. 【Совршен подарок】 Единствената убавина на тркалезни комплети за уметност во дијаманти е одличен избор како подарок. Без разлика дали тоа е роденден, Божиќ или Денот на благодарноста, тоа може да ги изрази вашите најдобри желби. Бојата со дијамант е лесно и интересно хоби. 【Содржи ги сите алатки】 Комплети за сликање со дијаманти ги содржат сите алатки : 1 платно со висока дефиниција, 1 фиока за дијаманти, 1 голем восок, 2 дијамантски пенкала, 1 заменливо пенкало за корекција, 5 вреќи со Ziplock и дополнети тркалезни дијаманти, така што не треба да купувате какви било дополнителни алатки.


За производот

Избор на клиент

Морнарица сина кошула за мажи маички за мажи црвена и бела маица со кратки ракави копче надолу мастила кошула маслиново зелена маица маица златна
 • Новак

Морнарица сина кошула за мажи маички за мажи црвена и бела маица со кратки ракави копче надолу мастила кошула маслиново зелена маица маица златна

DEN 186.24

100% поликотон Направени во САД или увезени 【Брза испорака】 720 дена !!!!! Има за цел да избере побрза логист

Електричен бричење мини дизајн за бричење Електрично бричење и отстранување на влакна Електрични бричење за мажи што се полнат USB
 • Новак

Електричен бричење мини дизајн за бричење Електрично бричење и отстранување на влакна Електрични бричење за мажи што се полнат USB

DEN 257.76

【Апликација со широк опсег】 Преносен мини електричен бричење може да ја избричи косата на нозете, коса

V groove макара, 10 парчиња v жлебови топка со лежиште на макара јаглерод челик издржливост v624zz Линеарно лежиште за железнички патеки Линеарни
 • Новак

V groove макара, 10 парчиња v жлебови топка со лежиште на макара јаглерод челик издржливост v624zz Линеарно лежиште за железнички патеки Линеарни

DEN 2.00

Тие се двојно заштитени за да избегнат загадувачи да влегуваат и да заштедат лубрикант Овие се лежишта �

Долна облека Менс удобна боја брифинзи со ниска долна облека моден боксер машка тренд на половината на половината долна облека
 • Новак

Долна облека Менс удобна боја брифинзи со ниска долна облека моден боксер машка тренд на половината на половината долна облека

DEN 249.60

црни каки шорцеви пливање шорцеви пливање џегинг шорцеви за тренинзи за тренинзи мажи жолти атлетски ш�

WFYW Класичен салон стол за стилист за коса од берберница, хидраулична реминглиска бербер стол стол за стилизирање на стол за столче за столче,
 • Новак

WFYW Класичен салон стол за стилист за коса од берберница, хидраулична реминглиска бербер стол стол за стилизирање на стол за столче за столче,

DEN 1516.80

▲ висока еластичност, без депресија откако ќе седите долго време, поддршка на пумпата за масло, колапс н

Трип Лајт го заштити! TLM606HJ 6 -OUTLETS Surge Pustressor - Рецепти: 6 x NEMA 5-15R - 1340J Категорија на производи: опрема за напојување/потиснувачи/заштитници
 • Новак

Трип Лајт го заштити! TLM606HJ 6 -OUTLETS Surge Pustressor - Рецепти: 6 x NEMA 5-15R - 1340J Категорија на производи: опрема за напојување/потиснувачи/заштитници

DEN 0.33

Трип Лајт го заштити! TLM606 HJ 6 OUTLETS SURGE PUSTRESSOR рецепти : 6 x NEMA 515 R 1340 J Tripp Lite Заштита го! TLM606 HJ 6 OUTLETS SURGESTOR PUSTRESS

О'Нил 2 Срс шлем за шлем
 • Новак

О'Нил 2 Срс шлем за шлем

DEN 3.00

100% најлон Изградба на поликарбонат / апс УлтраПлус отстранлив / Подготвен лагер Повеќе отвори за воздух

Класичен салон стол за берберница стилист за коса, столчиња за салони со столче со хидраулична пумпа, столчиња за стилизирање на салони,
 • Новак

Класичен салон стол за берберница стилист за коса, столчиња за салони со столче со хидраулична пумпа, столчиња за стилизирање на салони,

DEN 2.67

360 степени бесплатна ротација и кревање ★ Сунѓер за стилизирање, не конкавен откако ќе седите долго вре�

Инспиративна бербер црна алуминиумска картичка, бербер само личност која е доволно силна за да толерира сè, најдобри роденденски Божиќни
 • Новак

Инспиративна бербер црна алуминиумска картичка, бербер само личност која е доволно силна за да толерира сè, најдобри роденденски Божиќни

DEN 1.33

Вградена картичка за вметнување паричник за бербер Совршен подарок за да му дадете на некој на посебен �

VICENPAL 8 парчиња 3 x 3 x 1 инчен акрилен квадратен дисплеј блок чист полиран коцка накит стојат цврста акрилна подножје штанд кристален прстен
 • Новак

VICENPAL 8 парчиња 3 x 3 x 1 инчен акрилен квадратен дисплеј блок чист полиран коцка накит стојат цврста акрилна подножје штанд кристален прстен

DEN 0.33

Исклучително изработено : Направено од квалитетен акрилен материјал, нашиот акрилен пиедестал е цврст �

Африка печатени обрасци Печати 2 држачи за тенџере за кујни за држачи за отпорни на топлина Постави рерна Топли влошки држачи за готвење
 • Новак

Африка печатени обрасци Печати 2 држачи за тенџере за кујни за држачи за отпорни на топлина Постави рерна Топли влошки држачи за готвење

DEN 234.56

Висок квалитет : Африка печатените обрасци за печатење садови се изработени од увезена полиестерска тк�

Основа за замена на главата на спин - лесен триаголник за прицврстување, ротирачки моп заменете го капакот на главата пластична основна
 • Новак

Основа за замена на главата на спин - лесен триаголник за прицврстување, ротирачки моп заменете го капакот на главата пластична основна

DEN 0.33

【Висококвалитетни материјали】 Нашата база на главата на МОП е изработена од висококвалитетен нов пла�

Mmllzel смола кабел ретро телефон фиксна гроздобер декоративен телефон со лична карта, редијал, проверка на повици, бесплатни раце за домашна
 • Новак

Mmllzel смола кабел ретро телефон фиксна гроздобер декоративен телефон со лична карта, редијал, проверка на повици, бесплатни раце за домашна

DEN 2.67

Тип на жица : кабел Големина : за вкупната висина 30 см; ширина на телото 21м; должина 21 см; должина на микро

Рефлексивни ленти со голема видливост за нога на глуждот на рачен рак, 4 пакувања прилагодливи еластични рефлексивни опрема за ноќно одење
 • Новак

Рефлексивни ленти со голема видливост за нога на глуждот на рачен рак, 4 пакувања прилагодливи еластични рефлексивни опрема за ноќно одење

DEN 1.33

Премиум материјал Рефлективните ленти за рака за ноќно одење се изработени од високо квалитетен најло�

Подлога за греење на влекачи Вивосун 8x12 инч со термостат комбо под резервоарот за греење на териум водоотпорен за желки, гуштери, жаби и други
 • Новак

Подлога за греење на влекачи Вивосун 8x12 инч со термостат комбо под резервоарот за греење на териум водоотпорен за желки, гуштери, жаби и други

DEN 2.67

Напон : 120 V Фреквенција : 60 Hz Водоотпорен : IPX67 Големина : 6 x 8 инчи, 120 V, 8 W; 8x 12 инчи, 120 V, 16 W 1 x подлога за топли