Престанете со џвакање тутун, дип хипноза и NLP Kick BACC! Го ублажува стресот и принудата да се натопи

Престанете со џвакање тутун, дип хипноза и NLP Kick BACC! Го ублажува стресот и принудата да се натопи

DEN 3.33

Достапност

Хипнозата престанете да џвакате тутун без волја, желби, стрес, зголемување на телесната тежина со помош на оваа хипноза и програма за хипнотерапија на сесијата NLP 7 Хипноза и NLP 7 различни сесии (само 7,11 $ по сесија). Престанете да натопите хипноза за секој што решил да ја сруши зависноста од тутун за џвакање, но не сака да страда преку повлекување. Престанете да го натопите Snuff и да престанете да џвакате тутун брзо и лесно создадете трајна длабока релаксација, мир и спокојство. Ги елиминира негативните мисли, кои предизвикуваат нервоза, вознемиреност, стрес и орални желби. Само -хипноза ЦД, хипноза ЦД, НЛП ЦД, ЦД за хипнотизам, ЦД за хипнотерапија, аудио хипнотерапија, хипнотистичко ЦД, аудио хипноза. Хипнозата престанете да џвакате тутун без волја, желби, стрес, зголемување на телесната тежина со помош на оваа хипноза и програма за хипнотерапија на сесијата NLP 7. Хипноза и NLP 7 различни сесии (само 7,11 $ по сесија). Престанете да натопите хипноза за секој што решил да ја сруши зависноста од тутун за џвакање, но не сака да страда преку повлекување. Престанете да го натопите Snuff и да престанете да џвакате тутун брзо и лесно создадете трајна длабока релаксација, мир и спокојство. Ги елиминира негативните мисли, кои предизвикуваат нервоза, вознемиреност, стрес и орални желби. Само -хипноза ЦД, хипноза ЦД, НЛП ЦД, ЦД за хипнотизам, ЦД за хипнотерапија, аудио хипнотерапија, хипнотистичко ЦД, аудио хипноза. Убавината на оваа програма е тоа што ви помага да се откажете од чад без тутун трајно, без да чувствувате желби и нагони, и без да страдате од повлекување или зголемување на телесната тежина. Со оваа програма, несвесниот ум се репрограмира така што вашите мисли за производство на стрес стануваат автоматски предизвикувачи за предизвикувачи релаксирачки мисли. Ова го прави стресот што честопати ги активира оралните желби за џвакање тутун магично исчезнуваат. Програмата исто така поставува нови модели на стимул-одговор, така што околината што ве активираше да натопите, сега ве принудуваат да останете опуштени без тутун. % од програмите за хипноза што се достапни денес се засноваат само на „традиционална хипноза“ (едноставни пост-хипнотични команди и предлози), оваа програма користи многу помоќни „Ериксонијан“ форми на разговорна хипнотерапија, како и на техники „NLP“.


За производот

Избор на клиент

Портрет Растафаријан Со Кутија За Ручек За Цигари Пренослива Двослојна Бенто Кутија Сад За Храна Со Голем Капацитет За Ручек Со Лажица
  • Новак

Портрет Растафаријан Со Кутија За Ручек За Цигари Пренослива Двослојна Бенто Кутија Сад За Храна Со Голем Капацитет За Ручек Со Лажица

DEN 356.64

Пп Произведено во САД Или Увезено ✿ Нашите бенто кутии се направени од пп материјал, кој е силен и изд�

Богатства на Каролина BB2770SN Колекција на кучиња за кучиња Мастиф Бриндл Бела леплива белешка држач, леплива белешка за диспензерот само-лепливи
  • Новак

Богатства на Каролина BB2770SN Колекција на кучиња за кучиња Мастиф Бриндл Бела леплива белешка држач, леплива белешка за диспензерот само-лепливи

DEN 175.84

Забележете! Богатството на Каролина Леплива белешка е совршен подарок за секого! Овој држач за леплива �

Кожен Камериер Послужавник, Коцки Послужавник Преклопен Квадратен Држач, Комода Организатор Плоча За Промена На Монета Клуч, Јапонски
  • Новак

Кожен Камериер Послужавник, Коцки Послужавник Преклопен Квадратен Држач, Комода Организатор Плоча За Промена На Монета Клуч, Јапонски

DEN 159.84

Големина 11, 5х11, 5х3 см (расклопена големина16х16 см) МатеријалИзработен од висококвалитетна микрофибер ко

Организатор на пенкало во боја на молив за биро, тропски растенија држач за молив со голем капацитет за моливи за акварел, пенкало за
  • Новак

Организатор на пенкало во боја на молив за биро, тропски растенија држач за молив со голем капацитет за моливи за акварел, пенкало за

DEN 2.33

Голем случај со моливи Нашата торбичка за молив со молив има голем капацитет со 24 слотови, лесно може да

Појас за корекција на корекција, возрасни деца и жени за корекција на ременот за корекција на седиштето за корекција на седиштето
  • Новак

Појас за корекција на корекција, возрасни деца и жени за корекција на ременот за корекција на седиштето за корекција на седиштето

DEN 3.33

Повеќето луѓе мора да седат секој ден, без разлика дали се за студенти или за работни групи Боја : како шт

SXNDP Рачен острилка за моливи, брз и удобен за училница за училишни моливи со дијаметар од 6,5-8мм, канцеларија, домашен спирален челик,
  • Новак

SXNDP Рачен острилка за моливи, брз и удобен за училница за училишни моливи со дијаметар од 6,5-8мм, канцеларија, домашен спирален челик,

DEN 3.33

Прилагодете го спиралното јадро според аголот на наклон на острилката Нежните комори на острилка за мо�

Maiyifu-GJ Women'sенски печатени постелнина широки панталони за нозе летни еластични половини плажа Харем панталони лесни исечени дно панталони
  • Новак

Maiyifu-GJ Women'sенски печатени постелнина широки панталони за нозе летни еластични половини плажа Харем панталони лесни исечени дно панталони

DEN 1.67

Womenените црни фустани панталони жени со високи половини со половини панталони за жени нејасни панталон�

В Л купер Спа Забава За Шминкање Забава За Шминкање Забава За Шминка Фаворизира Добри Кутии За Подароци За Девојки Тема За Шминка
  • Новак

В Л купер Спа Забава За Шминкање Забава За Шминкање Забава За Шминка Фаворизира Добри Кутии За Подароци За Девојки Тема За Шминка

DEN 223.84

Quovore spa шминка партија фаворизираат третираат кутии}Пакет вклучува 12pcs шминка партија подарок кутии во 4