Пренослив Вентилатор за Половината 900mah Батерија Личен Вентилатор за Ѓердан 2 ВО 1 USB Вентилатор За Полнење Мал Клип За Вентилатор За Ладење На Ременот За Работа

Пренослив Вентилатор за Половината 900mah Батерија Личен Вентилатор за Ѓердан 2 ВО 1 USB Вентилатор За Полнење Мал Клип За Вентилатор

DEN 159.84

Достапност

Овој Пренослив Вентилатор Доаѓа Со Дизајн На Клип Што Го Олеснува Возењето Камион На Вашиот Ремен Или Маица, Што Прави Да Се Чувствувате Кул Од Внатрешно Кон НадворНе Само Што Може Да Се Носи Околу Вратот, Правејќи Ги Рацете Слободни, Туку Може Да Биде И Вентилатор На Масата Кога Сте Внатре Room. Во Основа, Можете Да Го Користите Овој Разноврсен Вентилатор За Затворени Простории, На Отворено, Готвење, Кампување, Качување И Испорака.Иако Вентилаторот е Мал, Работната Моќност Не Е Мала, Овој Вентилатор За Мини Половината Има 3 Нивоа На Прилагодување Додека Се Одржува На Прилично Ниско Ниво На Бучава (L. Ess Than25 Db, Супер Тивок Додека Работите и Ви Дава Најкул Искуство Во Најтоплото време.Вградена Со Голем Капацитет 900mah Li-Полимерна Батерија, Која Може Целосно Да се Наполни Со 66 Min И Да Работи Околу 5 H, Без Никаква Грижа За Исклучување, Jus. уживајте Во Вашиот Ладен Живот Во Текот на Летото. Тоа Ќе Биде Вашиот Најдобар Партнер Во Жешкото Лето.Вентилаторот Може Да Се Користи Со Usb Полначи, Лаптопи, Компјутери, Полначи За Автомобили И Други Уреди Со Usb-От. Погоден За Долготрајна Надворешна Употреба, Широко Применлив Повеќе Од Јо. може Да Замислите, Одлично Е За Дома, Канцеларија, Работна Површина, Патување, Автомобил, Кампување, Плажа, Работа Во Двор, Спорт Итн. Никогаш Повеќе Нема Да Морате Да Се Плашите Од Топлината Кога Ќе Го Имате Овој Вентилатор За Ладење.Нашиот Вентилатор е Прилично Мал По Големина и Лесен По Тежина, Што Го Прави Удобно p. Движете Се Слободно, Ја Контролирате Насоката На Ветрот Може Да Се Движи И Да Се Постави По Своја Волја, Жестокото Лето Ви Носи Неодолива Свежина, Тоа е Идеален Подарок за Вашиот Татко, Мајка, Пријатели, Деца. Содржина На Пакетот : 1 X Половината Фан1 X Usb Полнач1 X Спецификација. Овој Пренослив Вентилатор Доаѓа Со Дизајн На Клип Што Го Олеснува Возењето Камион На Вашиот Ремен Или Маица, Што Прави Да Се Чувствувате Кул Од Внатрешно Кон Надвор.Не Само Што Може Да Се Носи Околу Вратот, Правејќи Ги Рацете Слободни, Туку Може Да Биде И Вентилатор На Масата Кога Сте Внатре Room. Во Основа, Можете Да Го Користите Овој Разноврсен Вентилатор За Затворени Простории, На Отворено, Готвење, Кампување, Качување И Испорака.Иако Вентилаторот е Мал, Работната Моќност Не Е Мала, Овој Вентилатор За Мини Половината Има 3 Нивоа На Прилагодување Додека Се Одржува На Прилично Ниско Ниво На Бучава (L.


За производот

Избор на клиент

Супер Универзална Приклучок Алатки Подароци За Мажи-Божиќ Порибување Кутии Приклучок Во собата Со Моќ Вежба Адаптер Супер Зафат
 • Новак

Супер Универзална Приклучок Алатки Подароци За Мажи-Божиќ Порибување Кутии Приклучок Во собата Со Моќ Вежба Адаптер Супер Зафат

DEN 191.84

УНИВЕРЗАЛНО И САМОПРИЛАГОДУВАЊЕ : овој универзален штекер може веднаш да се прилагоди за да ги сфати по�

Livtee автомобил седиште за глава, кука за потпирач за глава, скриена кука, 4 пакет Универзален автоматски заден дел на седиштето Организатор
 • Новак

Livtee автомобил седиште за глава, кука за потпирач за глава, скриена кука, 4 пакет Универзален автоматски заден дел на седиштето Организатор

DEN 1.00

Ефективно заштеда на простор : Овие универзални куки за потпирачот за глава можат да ги организираат ва�

Сет за сунѓери за шминка - 3 парчиња повеќебојни и мултишип, супер апсорбирачки, се прошируваат поголеми и рамномерно кога се влажни.
 • Новак

Сет за сунѓери за шминка - 3 парчиња повеќебојни и мултишип, супер апсорбирачки, се прошируваат поголеми и рамномерно кога се влажни.

DEN 1.33

Како да се користи : влажен сунѓер со вода Нежно исцедете ја вишокот на течност нежно Отскокнување буква

Toyvian деца играчки деца играчки 24 парчиња мали отскокнувања топки гумени стрес топки против стрес топки за деца детски партиски торби за полнила
 • Новак

Toyvian деца играчки деца играчки 24 парчиња мали отскокнувања топки гумени стрес топки против стрес топки за деца детски партиски торби за полнила

DEN 2.00

Креативната шема е интересна и посебна, децата ќе бидат заинтересирани за тоа Направено од врвен гумен �

Рубермаид 1925459 Лесно Најдете Капак Квадратни Контејнери За Складирање Храна, 7 Чаши, Каталог КОД 7Ј67, Кристално Чиста Пластична Основа
 • Новак

Рубермаид 1925459 Лесно Најдете Капак Квадратни Контејнери За Складирање Храна, 7 Чаши, Каталог КОД 7Ј67, Кристално Чиста Пластична Основа

DEN 639.84

Капаците Се Прицврстуваат На Дното На Основата Бпа Слободни Карактеристики Капаците Се Прицврстуваат �

Iphone 6s/6 Случај, Jaorty Класичен Стп Кожа Паричник Случај Тенок Фолио Книга Покритие Со Кредитна Картичка Слотови, Пари Џеб, Држач, Магнет
 • Новак

Iphone 6s/6 Случај, Jaorty Класичен Стп Кожа Паричник Случај Тенок Фолио Книга Покритие Со Кредитна Картичка Слотови, Пари Џеб, Држач, Магнет

DEN 2.00

Најтенкиот Iphone 6s & i Phone 6 Флип Кожа Случај : Совршена Форма Со Стп Кожа, Одлична Заштита со Флип Затвори Фо�

Mxiaoxia креативна цигара од цигари без чад, симпатичен цртан филм Аштрај, креативен цигара од пепел, декоративни занаети за домашна спална
 • Новак

Mxiaoxia креативна цигара од цигари без чад, симпатичен цртан филм Аштрај, креативен цигара од пепел, декоративни занаети за домашна спална

DEN 1.33

Лесно за чистење Метален материјал, класичен облик, дизајн на чад преку дизајн Внатрешноста и надворешн

Хомојојо Карпести Орнаменти Рептил Декор Животински Декор Статуа Декор 3 Парчиња Украси За Аквариумски Планински Украси Влекачи Скривалиште
 • Новак

Хомојојо Карпести Орнаменти Рептил Декор Животински Декор Статуа Декор 3 Парчиња Украси За Аквариумски Планински Украси Влекачи Скривалиште

DEN 159.84

Пејзажна Планинска Фигурина : со живописна форма и дизајн на карпи, уникатна и привлечна Аквариумски Пе�

Нов Лон0167 Црни Двојни Редови 100 Пина 3.175 мм Теренот Пхб Штекер Заглавија (Шварце Допелрајхен 100 Пинови Лајтерплатен-Сокел-Сокел мит
 • Новак

Нов Лон0167 Црни Двојни Редови 100 Пина 3.175 мм Теренот Пхб Штекер Заглавија (Шварце Допелрајхен 100 Пинови Лајтерплатен-Сокел-Сокел мит

DEN 115.68

Име На Производот : Пин Заглавие; Позиција : 50;Ред : 2 Количина на игла : 100;Агол На Монтирање : Директно;Виси

Лејнрру 15 Парчиња Кутии За Подароци, Кутија За Подароци Со Градиент Со Капак Рециклирана Крафт-Хартија Кутии За Предлози За Деверуша
 • Новак

Лејнрру 15 Парчиња Кутии За Подароци, Кутија За Подароци Со Градиент Со Капак Рециклирана Крафт-Хартија Кутии За Предлози За Деверуша

DEN 303.68

●Цврсти Празни Кутии За Подароци Од Хартија ● нашите кутии за подароци со капаци се изработени од квал

Завртките за преполнување на завртки 26 пакети за завртки за завртки за асортиман на асортиман, пролет натоварен шуплив wallиден завртка
 • Новак

Завртките за преполнување на завртки 26 пакети за завртки за завртки за асортиман на асортиман, пролет натоварен шуплив wallиден завртка

DEN 1.33

Име на производот : завртки за вртење на сув ид и комплет за крилни ореви; Се користи за drywall, wallидна табл

Воден Електромагнетен Вентил, Yetaha 24V DC 1/4 Црево Врска ЗА Ro Обратна Осмоза Чист Систем RO Контролер Нормално Затворен Пливачки Прекинувач
 • Новак

Воден Електромагнетен Вентил, Yetaha 24V DC 1/4 Црево Врска ЗА Ro Обратна Осмоза Чист Систем RO Контролер Нормално Затворен Пливачки Прекинувач

DEN 980.80

Материјал : Пом Пластика Напон : 24v Dc Номинална Моќност : 5.5 W Притисок : 0 Користете едноставно : лесен е за �

Долги Ракавици За Еднократна Употреба, Ракавици За Облекување На Терен, Дополнителна Долга Полна Рака До Рамената, Ветеринарни Ракавици Со Долги
 • Новак

Долги Ракавици За Еднократна Употреба, Ракавици За Облекување На Терен, Дополнителна Долга Полна Рака До Рамената, Ветеринарни Ракавици Со Долги

DEN 2.00

Не Избелувајте ● Ракавиците до рамената со вратот€ долгите пластични ракавици за Еднократна Употреба