Преклоплива Алатка За Машинка За Нокти Со Двојни Краеви, Ултра Тенки Машинки За Нокти Против Прскање Комплет За Нокти Со Безбедносна Брава Двојна Глава Закривена и

Преклоплива Алатка За Машинка За Нокти Со Двојни Краеви, Ултра Тенки Машинки За Нокти Против Прскање Комплет За Нокти Со Безбедносна

DEN 1067.20

Достапност

[Двоглав Дизајн] : Превртувајќи го традиционалниот дизајн со двојни ножици, закривеното сечило и сечилото на наклонот се направени од еден секач за нокти, не треба да купувате две машинки за нокти Складирање на преклопување, мало и уникатно. [ Прецизен Трим Отпорен На Прскање] : Остри вилици за лесно и брзо отсекување. Сечилото од нерѓосувачки челик непречено сече и штити од испукани нокти и габични инфекции, а исто така фаќа остатоци без прскање наоколу, не грижете се дека вашите нокти летаат насекаде при клипинг. [Преносни Ултра Тенки Машинки За Нокти] : Уникатниот дизајн на безбедносна брава со повеќе споеви се преклопува рамно, машината за нокти е дебела само 0,2 инчи, ултра тенка, лесна за носење или чување при патување. [Удобен Зафат Што не се лизга] : antiономски зафат против лизгање, конкавен и конвексен анти-лизгање и убав. Рачката што не се лизга е зајакната за дополнителна цврстина, што ја прави многу удобна и издржлива без разлика колку дебели ги сечете ноктите. [Гаранција за квалитет] : ако имате незадоволство од нашите производи, слободно контактирајте не, ние ќе ви обезбедиме соодветно решение и ќе ве натераме да имате добро искуство во шопинг. Машинките за нокти од нерѓосувачки челик со двојна завршница лесно и брзо се средуваат, а соодветната полирана стаклена датотека за нокти ќе им даде моментален сјај на вашите нокти! Спецификации : Материјал : Боја Од Нерѓосувачки челик : Сребрена/Црна/Шарена Големина : 8,5 * 1,3 см*0,5 см/3.


За производот

Избор на клиент

Портокали и киви со цвеќиња на бела позадина кожа молив со молив, торба со пенкало со двојна торбичка за складирање торби за торби
  • Новак

Портокали и киви со цвеќиња на бела позадина кожа молив со молив, торба со пенкало со двојна торбичка за складирање торби за торби

DEN 3.33

[Премиум материјал] : Висококвалитетна кожа од PU го прави случајот со молив повеќе мек и удобен зафат [Му�

4 пакувања Божиќно проектор Светло на отворено Снегун Проектор Светло LED Божиќен снежен проектор IP65 водоотпорни снежни врнежи во центарот
  • Новак

4 пакувања Божиќно проектор Светло на отворено Снегун Проектор Светло LED Божиќен снежен проектор IP65 водоотпорни снежни врнежи во центарот

DEN 3.33

Божиќни светла за проекција на снегулка : Пакетот вклучува 4 пакувања Божиќни ламби на проектори, кои до�

CXDTBH стакло истурете го серверот за кафе со точка скала сварено кафе за споделување тенџере со отпорна на топлина рачно изработено сад за
  • Новак

CXDTBH стакло истурете го серверот за кафе со точка скала сварено кафе за споделување тенџере со отпорна на топлина рачно изработено сад за

DEN 1.33

Застапување за кафе и пеење живот, лесен за употреба на едноставно подготовка на рацете Транспарентен, �

10 парчиња IRF7494 SOP8 5.1A 150V
  • Новак

10 парчиња IRF7494 SOP8 5.1A 150V

DEN 1003.20

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги прод

Замена на батеријата и acидот на батеријата на батеријата и на наизменична замена на батеријата и наизменична батерија за батерии за моторизиран
  • Новак

Замена на батеријата и acидот на батеријата на батеријата и на наизменична замена на батеријата и наизменична батерија за батерии за моторизиран

DEN 1.33

Тип на батерија : литиумјон; Напон на батеријата : 74 V; Капацитет на батеријата : 2900m Ah Овој полнач за наизм�