Среќнајами 12 парчиња растителни водни водари само наводнување на шипки со контролен вентил за бавно ослободување Автоматско наводнување на сијалички автоматско ?

Среќнајами 12 парчиња растителни водни водари само наводнување на шипки со контролен вентил за бавно ослободување Автоматско наводнување на сијалички

DEN 0.67

Достапност

Дизајнирано со контрола на прекинувачот, креативно и удобно Лесен и преносен дизајн, удобен за употреба. Одлично за градина, дом, двор и погоден за многу растенија. Автоматски наводнување на растенијата едноставно прободувајќи ги во почвата. Уредот може да капе вода автоматски и полека и цело време го задржува тенџерето во влажна состојба. Одлично решение за да немате време да се грижите за вашата фабрика за време на патувањето или деловното патување. Произведено со добар материјал, креативен, без напор и практичен. Опис Предметот е автоматски шипки за наводнување за капење, произведен со врвен пластичен материјал. Наполнете го со шише со вода како што е потребно растението. Совршена алтернатива за секојдневно наводнување, дизајн со бавно ослободување на прекинувачот за наводнување капка по капка, кој е одличен за наводнување на растенијата за одмор кога не сте дома. Карактеристики- боја : зелена, сина, портокалова материјал : пластика- големина : 15. 16in пакет, вклучувајќи 12 x самостојни шила.


За производот

Избор на клиент

ZFAZF 100/200 парчиња за еднократна употреба Спа за еднократна употреба на листови за еднократна употреба за табели за заштита на масажа,
 • Новак

ZFAZF 100/200 парчиња за еднократна употреба Спа за еднократна употреба на листови за еднократна употреба за табели за заштита на масажа,

DEN 0.33

Заштита на животната средина и издржливост : Содржи 100 или 200 листови за масажа за еднократна употреба, 100

Торба за топла вода со топла вода на Нарнтон - топла торба за олеснување на болката Зимско греење за олеснување на болката топла ладна
 • Новак

Торба за топла вода со топла вода на Нарнтон - топла торба за олеснување на болката Зимско греење за олеснување на болката топла ладна

DEN 888.00

Широкиот дизајн на устата може да ве спречи да се скарате при пополнување вода и лесно, брзо и безбедно м

Aseello розово фламинго ананас кутија за молив со голема торбичка за пенкало, голема торба за складирање на пенкало издржлива 3 преграда
 • Новак

Aseello розово фламинго ананас кутија за молив со голема торбичка за пенкало, голема торба за складирање на пенкало издржлива 3 преграда

DEN 2.67

Издржлив материјал : Изработено е од здрав полиестер Тоа е лесен, но сепак издржлив и многу отпорен на со

Магиир со голема мерка со рачно магија, брз стоматолошки прирачник со голема моќност и столчиња за замена на турбини во глава за возрасни
 • Новак

Магиир со голема мерка со рачно магија, брз стоматолошки прирачник со голема моќност и столчиња за замена на турбини во глава за возрасни

DEN 3.00

Ергономски дизајн : Оваа лесна контура за дизајн со голема брзина на вашата рака обезбедува неверојатна

Нешта 4 момче од 4 -та роденденска картичка - картичка за роденден на чудовиште - Среќна роденденска картичка 4 годишно момче, момчиња роденденски
 • Новак

Нешта 4 момче од 4 -та роденденска картичка - картичка за роденден на чудовиште - Среќна роденденска картичка 4 годишно момче, момчиња роденденски

DEN 111.84

Направете ги да се насмевнат со оваа брилијантна картичка за роденден на момчиња : Оваа исклучителна кв�

Ролингс Ракавица Чекан
 • Новак

Ролингс Ракавица Чекан

DEN 239.84

АСИСТЕНТ ЗА ПРОБИВАЊЕ чеканот за ракавици е совршен асистент за пробивање кој ќе ви помогне да ја омекн�

Коеали 3 парчиња ролери за ролери во боја на ролери се тркалаат моливчиња торбички торбички торба со сина боја со висок капацитет памучна постелнина
 • Новак

Коеали 3 парчиња ролери за ролери во боја на ролери се тркалаат моливчиња торбички торбички торба со сина боја со висок капацитет памучна постелнина

DEN 1160.00

Квалитетни обоени моливи Преносен организатор на моливче може лесно да има обоени моливи или пенкала з�

KSEIBI 1/3 инчен Палм Сандерс за обработка на дрво 2,2 засилувач Орбитален кабел за завршна обработка Сандер со променлива брзина на бирање
 • Новак

KSEIBI 1/3 инчен Палм Сандерс за обработка на дрво 2,2 засилувач Орбитален кабел за завршна обработка Сандер со променлива брзина на бирање

DEN 628.64

Електричниот сандер дава ефикасно дејство на пескарење и моќен мотор за брзо, мазно отстранување со нис

Молив за молив, стариот човек starsвезди перница голема капацитет пенкало за пенкало држач за торбичка за шминка, голема организатор за
 • Новак

Молив за молив, стариот човек starsвезди перница голема капацитет пенкало за пенкало држач за торбичка за шминка, голема организатор за

DEN 2.33

【Премиум квалитет】 : Овој случај со моливи е изработен од висококвалитетна кожа ткаенина, која е супер

Безбедносна камера со соларна моќност во Презиуз, лажни безбедносни камери, симулиран систем за набудување со црвена LED светлина
 • Новак

Безбедносна камера со соларна моќност во Презиуз, лажни безбедносни камери, симулиран систем за набудување со црвена LED светлина

DEN 463.84

Лажната безбедносна камера е ефикасно решение за намалување на проблемите со кражбата Комбинацијата н�

Burndy YA4CL-2TC38 Две дупки за проводник на код за шифри за шифри за шифра, стандарден терминал за компресија на бакар, 4 AWG проводник, 3/8 Големина
 • Новак

Burndy YA4CL-2TC38 Две дупки за проводник на код за шифри за шифри за шифра, стандарден терминал за компресија на бакар, 4 AWG проводник, 3/8 Големина

DEN 3.00

Терминал за компресија на бакар UL наведен и CSA сертифициран 600 волти до 35 k V Диригент : 4 Awg Терминал за ком�

Emopeak 580ml шише со вода за местење, шише со спортска вода 20oz со магла за спреј за хидратација на отворено, шише со вода без магла БПА
 • Новак

Emopeak 580ml шише со вода за местење, шише со спортска вода 20oz со магла за спреј за хидратација на отворено, шише со вода без магла БПА

DEN 159.68

【Шише со вода за прскање изработено од полиетиленска пластика】 Уживајте во вашата модерна технологиј�