Grommet, SBR, 1, 5/8 ID, 7/8 DIA, PK100

Grommet, SBR, 1, 5/8 ID, 7/8 DIA, PK100

DEN 1580.80

Достапност

Цена за : Секој Дурометар : 60 A +/- 5 Стандарди : ASTM D2000 2 AA606 MAX (Ѓ) : 225 Точка : Гумен гром материјал : SBR, Buna-S издолжување : 250% Примена : Боја на општа намена : Црна мин. F) : -40 Јачина на затегнување (PSI) : 870 Надвор од дија. (Б) : 1-1/8 "Број на 931 : - MS 35489 Број : - Тип : Стил 1 Надворешен дија. Панел дупка Дија. (Е) : 7/8" Дебелина на панелот (Д) : 1/16 "Севкупна дебелина (C) : 5/16" во DIA. (А) : 5/8 "Земја на потекло (предмет на промена) : Кина. Цена за : секој Дурометар : 60 A +/- 5 Стандарди : ASTM D2000 2 AA606 MAX. SBR, BUNA-S ELONONGATION : 250% Примена : Боја на општа намена : Црна мин. F) : -40 Јачина на затегнување (PSI) : 870 Надвор од Дија. (Б) : 1-1/8 "AN 931 Број : - MS 35489 Број : - Тип : Стил 1 Надворешна диа. (Е) : 7/8 "Дебелина на панелот (Д) : 1/16" Севкупна дебелина (Ц) : 5/16 "Внатре во Дија. (А) : 5/8" Земја на потекло (предмет на промена) : Кина. „Гума Громет, општа намена, стил 1, СБР, Буна-С, Внатре Дија. (А) 5/8 во, надвор од Дија. (Б) 1 1/8 во, целокупна дебелина (в) 5/16 во, дебелина на панелот (Д) 1/16 во, панел дупка Дија.


За производот

Избор на клиент

Висечка Патничка Тоалетна Торба, Пренослив Организатор На Шминка, Козметички Држач За Комплет Четки, Пердуви Во Боја На Фаќач На Соништа
  • Новак

Висечка Патничка Тоалетна Торба, Пренослив Организатор На Шминка, Козметички Држач За Комплет Четки, Пердуви Во Боја На Фаќач На Соништа

DEN 1224.00

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Лаптоп биро за лаптоп за кревет пријатна алуминиумска скут Стенд со вентилаторска подлога за глувчето за преклопување на книгата
  • Новак

Лаптоп биро за лаптоп за кревет пријатна алуминиумска скут Стенд со вентилаторска подлога за глувчето за преклопување на книгата

DEN 744.00

Подигачот на лаптопот е изработен од супериорна алуминиумска легура, доволно силна за да се одржи 22 bs (10

Кабилок Биро Организатор На Биро Организатор Пара Уњас Акрилик Акрилик Држач За Складирање Шминка Полица За Складирање Пенкало
  • Новак

Кабилок Биро Организатор На Биро Организатор Пара Уњас Акрилик Акрилик Држач За Складирање Шминка Полица За Складирање Пенкало

DEN 219.20

Акрилик Дизајнирана во уникатен стил, оваа решетка за складирање може да држи и прикажува пенкала или м�

На мајка ми те сакам дрво знак пеперутки и виолетова цветна мама дрвени знаци Рустикална висина плакета wallидна уметност 8 x 10 совршен
  • Новак

На мајка ми те сакам дрво знак пеперутки и виолетова цветна мама дрвени знаци Рустикална висина плакета wallидна уметност 8 x 10 совршен

DEN 3.33

Димензија : 8 x 10 инчи Одличен дизајн : Совршен декоративен дрвен знак има забавни обрасци и одлични инфор

Kraido среќни деца множење табели со табели за фиоки за фиоки 4 парчиња тркалезно копче за кабинети со завртки погодни за домашна бања бања бања
  • Новак

Kraido среќни деца множење табели со табели за фиоки за фиоки 4 парчиња тркалезно копче за кабинети со завртки погодни за домашна бања бања бања

DEN 1400.00

Материјал : Изработено од висококвалитетни стакло и ABS материјали, не згаснува лесно Површината е рамн�

ТАНГИСТ Машина За Полнење Со Една Глава Машина За Полнење Од Нерѓосувачки Челик Машина За Полнење Од Типот У Со Функција За Мешање Квантитативна
  • Новак

ТАНГИСТ Машина За Полнење Со Една Глава Машина За Полнење Од Нерѓосувачки Челик Машина За Полнење Од Типот У Со Функција За Мешање Квантитативна

DEN 208.00

Потекло : ЦН (Потекло) Сертификација : СЕ Точност На Пополнување : ● 1% Ако имате проблеми со производот шт

ЧЕТКА За Тоалет ГУОЈМ Со Држач 1 Поставете Метални Држачи За Четки За Тоалети Тркалезна Четка Четка За Чистење Тоалет Тоалет Хром ДРЖАЧ За
  • Новак

ЧЕТКА За Тоалет ГУОЈМ Со Држач 1 Поставете Метални Држачи За Четки За Тоалети Тркалезна Четка Четка За Чистење Тоалет Тоалет Хром ДРЖАЧ За

DEN 3231.84

Оваа четка и држач за тоалет не само што ја одржуваат вашата бања чиста и уредна како алатка, туку и пове�

Стаубер Најдобар акрилен countertop orner полици на полицата - 3 полици за кујна или бања - Контра полици за прикажување на екранот за складирање
  • Новак

Стаубер Најдобар акрилен countertop orner полици на полицата - 3 полици за кујна или бања - Контра полици за прикажување на екранот за складирање

DEN 399.84

Нашата акрилна аголна полица обезбедува доволно простор додека го користиме ограничениот простор, сов�

170 см живот со големина на пациенти, маникин мажи и жени заменлива обука за ЦПР симулатор за обука на медицинска медицинска сестра
  • Новак

170 см живот со големина на пациенти, маникин мажи и жени заменлива обука за ЦПР симулатор за обука на медицинска медицинска сестра

DEN 1.33

Висок квалитет Медицински медицински сестри е изработен од ПВЦ за заштита на животната средина, а згло�

Дете за деца чевли за одење есен и зимски деца чизми момчиња и девојчиња дебели стапала што не се лизгаат патенти, цврсти токи, случајно стил
  • Новак

Дете за деца чевли за одење есен и зимски деца чизми момчиња и девојчиња дебели стапала што не се лизгаат патенти, цврсти токи, случајно стил

DEN 3.00

Увезени Материјал : Бебе девојки чевли Големина 4 Доенчиња за новороденчиња 03 месеци бебешки лизгачки ч�