164 парчиња Комплет Полиолефин Со Собирање На Избрани Цевки За Топлинско Собирање Жица Кабел Изолирани Цевки ЗА Ракави Сет САЛ99 -

164 парчиња Комплет Полиолефин Со Собирање На Избрани Цевки За Топлинско Собирање Жица Кабел Изолирани Цевки ЗА Ракави Сет САЛ99 -

DEN 993.60

Достапност

Боја : како што е прикажано Пакетот Вклучува : 164x Цевки За Намалување На Топлина. Голема колекција на цевки за намалување на топлина,8 Спецификации,5 бои,164 парчиња. Испорачан Внатрешен Дијаметар : 1,0 мм, 2,0 мм, 3,0 мм, 4,0 мм, 6,0 мм, 8,0 мм, 10,0 мм, 14,0 мм. Материјал : Полиолефин. Боја : како што е прикажано. Пакетот Вклучува : 164x Цевки За Намалување На Топлина. Голема колекција на цевки за намалување на топлина,8 Спецификации,5 бои,164 парчиња. Испорачан Внатрешен Дијаметар : 1,0 мм, 2,0 мм, 3,0 мм, 4,0 мм, 6,0 мм, 8,0 мм, 10,0 мм, 14,0 мм. Материјал : Полиолефин. 164 парчиња Комплет Полиолефин Со Собирање На Избрани Цевки За Топлинско Собирање Кабел Изолирани Цевки За Ракави Сет SAL99 Descriptions : Карактеристики : Голема колекција на цевки за смалување на топлина,8 Спецификации,5 бои,164pcssplippled Внатрешен Дијаметар : 1,0 mm, 2,0 mm, 3,0 mm, 4,0 mm,6,0 mm, 8,0 mm, 10,0 mm, 14,0 ммматеријал : Сооднос На Полиолефинско Собирање : 2 : 1 (Максимално Ќе Се Намали На 1/2 Неговиот Испорачан Дијаметар)Работна Температура : -55°c до +125°Минимална температура на собирање : +70°cfull темпо на Собирање : +110°c максимална јачина на истегнување : 10,4 mpadielectric јачина : 15 kv/mmflamability : пламен retardantantaprovals : Ul Одобрениот Сет Вклучува : (Количина X Испорачан Внатрешен Дијаметар X Единечна Должина)60pcs X_1,0 X 40mm (Жолто,црно,Сино)16pcs x_3,0 x 40mm (жолто,црно,црвено,зелено)16pcs x_4,0 x 40mm (жолто,црно,црвено,сино)16 парчиња Xz6,0 X 40mm (Жолто,Црно,Црвено,Зелено)10pcs X_8,0 X 80mm (Жолто,Црно,Црвено,Сино)8pcs xx 10,0 X 80mm (жолто,црно,зелено)8pcs X_14,0 x 80mm (жолто,црно, црвено, сино)пакетот вклучува : 164x специфики на цевката за намалување на топлина : е прилагодено : yesmaterial : Отермодел Број : 138580тип : Топлина Собирачко Потекло : Континентална Кина.


За производот

Избор на клиент

Миашуи формални фустани за жени вечер долги женски козмејски забави за скок во стил на скок квадратна јака Октоберфест вратоврска
  • Новак

Миашуи формални фустани за жени вечер долги женски козмејски забави за скок во стил на скок квадратна јака Октоберфест вратоврска

DEN 1.67

100% полиестер Направени во САД и увезени Само миење на рацете Максиски фустани со моливи за жени плус гол

Бенисимо, Кружен Светло Сино-Сив Килим 5х5, Апстрактен Модерен Печатен Дизајн, Нелизгачки, 90% Памук, Внатрешни Шарени Килими За Спална
  • Новак

Бенисимо, Кружен Светло Сино-Сив Килим 5х5, Апстрактен Модерен Печатен Дизајн, Нелизгачки, 90% Памук, Внатрешни Шарени Килими За Спална

DEN 1.67

● ЕЛЕГАНЦИЈА НА МИНИМАЛИЗМОТ ●ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ, ЗДРАВА, ИЗДРЖЛИВА и МЕКА : овие шарени тепих погодни за �

Безбеден N 'Едноставно без спреј за филм на бариера - 2 мл - спреј за пред -лента без мирис - спреј за подготвување на кожата без алкохол
  • Новак

Безбеден N 'Едноставно без спреј за филм на бариера - 2 мл - спреј за пред -лента без мирис - спреј за подготвување на кожата без алкохол

DEN 184.00

Леплива бариера на кожата Овој корисен спреј за подготвување на кожата остава заштитен спреј за бариер

Ранец За Девојки абодху, Чанта За Ранец За Жени, Училишен Ранец Водоотпорна Чанта За Книги Училишен Прибор За Основни Девојчиња Ученици,
  • Новак

Ранец За Девојки абодху, Чанта За Ранец За Жени, Училишен Ранец Водоотпорна Чанта За Книги Училишен Прибор За Основни Девојчиња Ученици,

DEN 159.84

?Поп Ранец За Тинејџерки И Момчиња? Овој иновативен дизајн на училишниот ранец додава елементи од силик�

Комплет За Филтер за замена Компатибилен СО APEC ROES-PH75 Ro Систем-Вклучува Филтри За Јаглеродни Блокови, Pp Филтер за Седимент &засилувач;
  • Новак

Комплет За Филтер за замена Компатибилен СО APEC ROES-PH75 Ro Систем-Вклучува Филтри За Јаглеродни Блокови, Pp Филтер за Седимент &засилувач;

DEN 140.96

Замена за Обратна Осмоза 10 Инчен Стандарден Филтер Ова Е дел За замена На Чистиот Бренд Денали, А не оем �

Beauty7 Голем волумен за продолжување на трепките на трепките Хемисфера држач за држачи на куполата со надградена алатка за рачен зглоб,
  • Новак

Beauty7 Голем волумен за продолжување на трепките на трепките Хемисфера држач за држачи на куполата со надградена алатка за рачен зглоб,

DEN 3.00

За разлика од моделите на рамни површини на пазарот, оваа тркалезна палета на површината ја држи и ја ра�

ДОИТОЛ Торби За Перење Алишта, Задебелена Торба За Перење Фина Мрежа Облека За Торба За Перење Деликатна Големина На Заштитната Кеса
  • Новак

ДОИТОЛ Торби За Перење Алишта, Задебелена Торба За Перење Фина Мрежа Облека За Торба За Перење Деликатна Големина На Заштитната Кеса

DEN 118.24

со премиум материјал обезбедете ја неговата издржлива употреба патентите и другите тврди алишта остав�

Meymia женски деловни обични панталони жени мрежи за тресење на панталони за панталони плажа прикриени завиткани бикини сјајни обвивки за покривање
  • Новак

Meymia женски деловни обични панталони жени мрежи за тресење на панталони за панталони плажа прикриени завиткани бикини сјајни обвивки за покривање

DEN 1377.60

100% полиестер Миење на рацете или машинско миење Минијатурни панталони лесни постелнини панталони жени

QXWJ Огноотпорен Сеф Со Дигитални Стапала На Тастатурата, Домашен Паметен Безбеден Мал Метален Сеф Безбедносен Пиштол Готовина Накит
  • Новак

QXWJ Огноотпорен Сеф Со Дигитални Стапала На Тастатурата, Домашен Паметен Безбеден Мал Метален Сеф Безбедносен Пиштол Готовина Накит

DEN 1.33

Дајте ви доволно безбедност : Едноставна И уникатна форма, интегрално обликување од цел челик, дебели че

Јога Мат Торба, Божиќ Позадина Вежба Јога Мат Превозникот Целосна Поштенски Јога Мат Носат Торба Со Прилагодливи Лента За Жени Мажи
  • Новак

Јога Мат Торба, Божиќ Позадина Вежба Јога Мат Превозникот Целосна Поштенски Јога Мат Носат Торба Со Прилагодливи Лента За Жени Мажи

DEN 287.84

оксфорд ткаенини Димензии : достапни Се Две големини Голем : 34" Л х 6.7 "дијаметар; Мали21" Л х 6 Доволно прост