SSSR AC Адаптер Напојување Ѕид Кабел Полнач Кабел За Напојување За Zenithink C93 C94 Двојадрен Google Android 4.1 Zepad Таблет

SSSR AC Адаптер Напојување Ѕид Кабел Полнач Кабел За Напојување За Zenithink C93 C94 Двојадрен Google Android 4.1 Zepad Таблет

DEN 2.67

Достапност

Спецификации : Лаптоп Полнач / Адаптер / Кабел во светот употреба влезен напон опсег : 100-240 V 50/60 HZ Компатибилен : нашиот производ е замена.не е оригинален, Но сите Полначи И Кабли За Лаптоп се 100% тестирани, осигуруваат дека работи со моделите прикажани во насловот. Гаранција за Висок Квалитет И Безбедност : овој адаптер / кабел е направен со најквалитетни материјали.V-0 одделение пламен ретардант, ОВП, OCP, SCP Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита Од Излез На Краток Спој) 100% компатибилност со оригиналот,поголема безбедност од другиот адаптер. Гаранција : ние поддржуваме 30 дена без причина за враќање и гаранција за 24 месеци. Прозорецот за враќање ќе биде затворен еден месец откако ќе го примите производот. Било какви проблеми, ве молиме слободно КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ и многу ќе ни биде драго да ви помогнеме. 24 х 7 Поддршка за Е-Пошта!!!. SSSR AC Адаптер Напојување Ѕид Кабел Полнач Кабел За Напојување За Zenithink C93 C94 Двојадрен Google Android 4. SSSR AC Адаптер Напојување Ѕид Кабел Полнач Кабел За Напојување За Zenithink C93 C94 Двојадрен Google Android 4.


За производот

Избор на клиент

Четка за четка за четка за веѓи од веѓи за четка за веѓи за облик на контура на контури за шминка за козметичка алатка за шминка 3 парчиња/сет
 • Новак

Четка за четка за четка за веѓи од веѓи за четка за веѓи за облик на контура на контури за шминка за козметичка алатка за шминка 3 парчиња/сет

DEN 3.00

Свилените влакна, тенок глава на четка и прецизен агол го олеснуваат создавањето убава шминка Ситна аго

ИХИПО Багажник За Чевли 7 Нивоа Лавици За Чевли Кабинет За Чување Чевли Решетка За Чевли Со Фиока Со Функција За Складирање На Влезниот Дом
 • Новак

ИХИПО Багажник За Чевли 7 Нивоа Лавици За Чевли Кабинет За Чување Чевли Решетка За Чевли Со Фиока Со Функција За Складирање На Влезниот Дом

DEN 651.20

Мултифункционално складирање : Може да се користи за складирање книги, земање слив и материјали за бања,

ОФУНГО Мултифункционален Организатор За Комода Козметика Отпорна На Прашина Кармин Кутија За Складирање Накит Акрилен Материјал Огледало
 • Новак

ОФУНГО Мултифункционален Организатор За Комода Козметика Отпорна На Прашина Кармин Кутија За Складирање Накит Акрилен Материјал Огледало

DEN 1.33

Потрајни Квалитет : козметички накит складирање дисплеј кутија изработени од екопријателски акрилен м�

Генерација Осветлување 4-светлина Чарлстон Поврзник за светло 5191004-112 | Современа таванска светлина за лесен декор | 60W Торпедо Сијалица
 • Новак

Генерација Осветлување 4-светлина Чарлстон Поврзник за светло 5191004-112 | Современа таванска светлина за лесен декор | 60W Торпедо Сијалица

DEN 1.67

Класична светлина за приврзоци : Уживајте во безвременска елеганција со нашата генерација осветлување

XJJZS Шестоаголна Лебдечка Полица Решетка Монтирана На Ѕид, Модерна И Едноставна Дрвена, шест Бои, Погодна за Спална Соба, Бања, Дневна Соба,
 • Новак

XJJZS Шестоаголна Лебдечка Полица Решетка Монтирана На Ѕид, Модерна И Едноставна Дрвена, шест Бои, Погодна за Спална Соба, Бања, Дневна Соба,

DEN 368.00

●Материјал : дрво (не е лесно да се деформира или пукне, цврсто, мазно, отпорно на влага, водоотпорно, отп�

5д комплети за сликање со дијаманти за печурки за возрасни - DIY печурка боја со дијаманти целосна вежба занаетчиска дијамантска уметност комплети
 • Новак

5д комплети за сликање со дијаманти за печурки за возрасни - DIY печурка боја со дијаманти целосна вежба занаетчиска дијамантска уметност комплети

DEN 3.33

1Пајлајџ Содржина : 1*Сликарско платно со висока дефиниција, 1*точка дијамантска пенкало, 1*коцка дијамант

Вионц Цвеќе Европски Стил 6-Парче Коска Кина Порцелан Попладне Чај Кафе Чаша Подарок Во Собата Со Чинија&засилувач;Лажица И Железо
 • Новак

Вионц Цвеќе Европски Стил 6-Парче Коска Кина Порцелан Попладне Чај Кафе Чаша Подарок Во Собата Со Чинија&засилувач;Лажица И Железо

DEN 3.00

* Тенка, но елегантна, мазна површина ја прави различна од обичниот порцелан; * Тоа е во согласност со Кос�

Голема Точка На Среќа Повикувајќи Ги Сите Единици - Полицијата - Полицаец Роденден Или Бебе Туш Корист Пуканки Третираат Кутии-Во собата
 • Новак

Голема Точка На Среќа Повикувајќи Ги Сите Единици - Полицијата - Полицаец Роденден Или Бебе Туш Корист Пуканки Третираат Кутии-Во собата

DEN 2.33

Повикувајќи Сите Единици Полицијата Корист Пуканки Третираат Кутии ВКЛУЧУВА 12 Повикувајќи Сите Едини�

QueenBox 100 сетови 6мм метални громити со мијалници, занаетчиски занаети за занаетчиски занаети од кожа од кожа, правејќи декоративно за
 • Новак

QueenBox 100 сетови 6мм метални громити со мијалници, занаетчиски занаети за занаетчиски занаети од кожа од кожа, правејќи декоративно за

DEN 225.28

Внатрешен дијаметар на очните капаци (по избор) : 4мм, 5мм, 6мм, 8мм, 10мм, 12мм, 14мм, 17мм, 20мм [околу 0,160,55 инчи] (п

Соблекувална, Мобилна Соблекувална, Продавница За Женска Облека За Фитинг, Прстен За Метална Патека Од Типот У, Заштита На Партицијата
 • Новак

Соблекувална, Мобилна Соблекувална, Продавница За Женска Облека За Фитинг, Прстен За Метална Патека Од Типот У, Заштита На Партицијата

DEN 680.00

Носечки 25 кг : Шини Во Форма На Буквата У, Пресечна Железна Заграда, Дизајн Монтиран На Ѕид, Заштедете Про

Едноставно Се Вклопуваат Фитнес Планер + Весник за жени-песна вежба, вода, мерења, губење на тежината, оброк план &засилувач; намирници.
 • Новак

Едноставно Се Вклопуваат Фитнес Планер + Весник за жени-песна вежба, вода, мерења, губење на тежината, оброк план &засилувач; намирници.

DEN 353.60

7х9 инчи 12 месеци без датум значи, никогаш не губите простор ако треба да се одморите на вашето фитнес пат