40DB низок шум што се занимава со роботи, USB полнење на домаќинството Паметен чистач, лесен за справување со подот, плочката, мекиот тепих, мермер

40DB низок шум што се занимава со роботи, USB полнење на домаќинството Паметен чистач, лесен за справување со подот, плочката, мекиот тепих,

DEN 0.67

Достапност

【Широка апликација】 : Правос на вакуум за роботи е погодна за широк спектар на подови, лесен за справување со подот, плочката, мекиот тепих, мермер, итн Полесно ефикасна, зачудувачка прашина за прицврстување на цвест. 【Низок шум】 : Децибелот на роботско чистење на подот е 40d B, звукот е многу мал, нема да ја наруши вашата студиска работа и спиење, можете да бидете сигурни дека употребата. 【Интелигентен】 : Зачудувачкиот робот може да биде интелигентен судир против капки, точно сензори во домот без прибирање, не пропуштајте никакви агли, чистење без мртви краеви. 【3 во 1】 : празнење, метеж и местење во еден, еден клуч за да започнете со автоматско чистење на целата куќа, ефикасно чистење, чистење повеќе чисто. 【Широка апликација】 : Правос на вакуум за роботи е погодна за широк спектар на подови, лесен за справување со подот, плочката, мекиот тепих, мермер, итн. Полесно ефикасна, зачудувачка прашина за прицврстување на цвест. 【Низок шум】 : Децибелот на роботско чистење на подот е 40d B, звукот е многу мал, нема да ја наруши вашата студиска работа и спиење, можете да бидете сигурни дека употребата. 【Интелигентен】 : Зачудувачкиот робот може да биде интелигентен судир против капки, точно сензори во домот без прибирање, не пропуштајте никакви агли, чистење без мртви краеви.


За производот

Item Type:
Sweeping Robot
Material:
ABS
Battery Voltage:
3.7V
Battery:
Li Polymer 1200mAh (Included)
Noise:
40db
Charging Time:
3.5 Hours
Use Time:
75 Minutes
Product Size:
Approx. 21x5cm/8.3x2.0in
Gross Weight:
Approx. 403g/14.2oz
How to Use:
Clicktheswitchtostartworking:
Package List:
1 x Sweeping Robot:
1 x Brush:
2 x Hook And Loop:
2 x Side Brush:
1 x Wipes:
1 x Power Cord:
Note:
All data are measured manually, and there are certain errors in the measurement results.:

Избор на клиент

Лимостудио 33 3 Пати Ултра Компактна Професионална Фотографија Фото Видео Студио Осветлување Блиц Проѕирен Бел Мек Чадор За Фотографија
 • Новак

Лимостудио 33 3 Пати Ултра Компактна Професионална Фотографија Фото Видео Студио Осветлување Блиц Проѕирен Бел Мек Чадор За Фотографија

DEN 270.40

Компактна Големина 9,75 инчи кога е преклопен Вклучен случај за носење 33 во / 84 см дијаметар Идеален за оме

Корпа За отпадоци Со Цврста Боја Креативна Корпа За Отпадоци Без Покривка Со Голема Големина Едноставна Двослојна Корпа За Отпадна Хартија за Домаќинство
 • Новак

Корпа За отпадоци Со Цврста Боја Креативна Корпа За Отпадоци Без Покривка Со Голема Големина Едноставна Двослојна Корпа За Отпадна Хартија за Домаќинство

DEN 1247.84

Големина : 24*26*31СМ, големина погодна за поставување во кој било агол од просторијата,мала и компактна, не

Виџет за алатки - Модуларен 1/2 Организатори на штекер | Вклучува 12 модуларни организатори на штекери и 10 растојанија | Едноставна и ефикасна
 • Новак

Виџет за алатки - Модуларен 1/2 Организатори на штекер | Вклучува 12 модуларни организатори на штекери и 10 растојанија | Едноставна и ефикасна

DEN 1119.84

Организирајте ги вашите приклучоци брзо : Нашиот модуларен 1 / 2 "Организатор на штекер е специјално напр�

Торба За Ручек АИЏИКЕ За Жени Работа, Кутија За Ручек Отпорна На Истекување За Жени, Ладилник Со Широко Отворена Изолација, Симпатична
 • Новак

Торба За Ручек АИЏИКЕ За Жени Работа, Кутија За Ручек Отпорна На Истекување За Жени, Ладилник Со Широко Отворена Изолација, Симпатична

DEN 2.67

Торба За Ручек Со повеќе ЏебовиГолема Женска Торба за Ручек со димензии 10,5" с 6,4 "с 11,8" (Л х ш х Х) и има прос

Подароци за 70 -ти роденденски картички на Instadecor за жени или мажи, среќна и смешна 70 -годишна честитка за роденден за сопруг или жена, Jumbo
 • Новак

Подароци за 70 -ти роденденски картички на Instadecor за жени или мажи, среќна и смешна 70 -годишна честитка за роденден за сопруг или жена, Jumbo

DEN 1.67

70 ти роденденски подароци : Добијте ја најдобрата 70 годишна роденденска картичка за вашето семејство со

Такаменг Астрономски Часовник, Кутии За Складирање Мала Кожна Фиока За Камериер Држач За Бонбони Фиока За Клучеви, Телефон, Монета,
 • Новак

Такаменг Астрономски Часовник, Кутии За Складирање Мала Кожна Фиока За Камериер Држач За Бонбони Фиока За Клучеви, Телефон, Монета,

DEN 2.33

Преклопниот Дизајн Завршува Со прилепувања во 4те агли за да може лесно да се преклопи и расплетува и да

1pcs Нов GT1695M-XTBD GT1695MXTBD
 • Новак

1pcs Нов GT1695M-XTBD GT1695MXTBD

DEN 1374.40

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

Впечатливи Совети За Глава, 2 Поставени Гумени Впечатливи Глави М8х1 Совети За Замена На Чекан Поставени За Инсталирање Чекан Додатоци Чекани
 • Новак

Впечатливи Совети За Глава, 2 Поставени Гумени Впечатливи Глави М8х1 Совети За Замена На Чекан Поставени За Инсталирање Чекан Додатоци Чекани

DEN 118.24

ДОДАТОЦИ ЗА ЧЕКАН за МОНТИРАЊЕ : Гумена Впечатлива Глава се користи за монтирање додатоци за чекан, спец

Масажарот за лице за лице, мултифункционална постојана температура на апс Масажарот за лице за олеснување на напнатоста на мускулите
 • Новак

Масажарот за лице за лице, мултифункционална постојана температура на апс Масажарот за лице за олеснување на напнатоста на мускулите

DEN 3.33

Лифт на кожата, микро електрично активирање и кревање затегнување на кожата десет години помлада Топла

Ајкула A9489 Адаптер Хублис
 • Новак

Ајкула A9489 Адаптер Хублис

DEN 3.00

Адаптер Хублис Опис на производот Ние сме снабдувач / производител на автомобилскиот центар од 1983 годин

Национален Амблем На Германија Плоштад Мини Пилула Кутија Патување Медицина Прегради Организатор Пренослив Метал Пилула Случај
 • Новак

Национален Амблем На Германија Плоштад Мини Пилула Кутија Патување Медицина Прегради Организатор Пренослив Метал Пилула Случај

DEN 1.00

Печатење Со Мастило Со Целосна Ширина, Метален Материјал За Позлата Со Железо Уникатна Светла Шема, Ово�