Амазон Основи Хдми Кабел Со Голема Брзина-6 Стапки, Најлон-Плетенка

Амазон Основи Хдми Кабел Со Голема Брзина-6 Стапки, Најлон-Плетенка

DEN 0.67

Достапност

HDMI МАШКИ НА МАШКИ КАБЕЛ : НАЈЛОН плетенка HDMI кабел (Машки На Машки) за поврзување на 2 HDMI-овозможено уреди КОМПАТИБИЛНОСТ НА УРЕДОТ : Идеален За поврзување на блу-реј плеери, Противпожарна ТЕЛЕВИЗИЈА, Епл ТВ, PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 и компјутери со Телевизори, дисплеи и приемници A/V. 4К ВИДЕО : Ги Исполнува СТАНДАРДИТЕ НА HDMI 4k видео на 60 Hz, 2160p, 48-битна/px длабочина на боја; исто така поддржува 3 D, ЛАК и пропусен опсег до 18 Gbps. КОМПАТИБИЛЕН НАНАЗАД : Работи со претходни верзии за да овозможи употреба со широк спектар на уреди со HDMI. ЕТЕРНЕТ ПОДГОТВЕН : Вградениот Етернет овозможува споделување На Интернет конекција меѓу повеќе уреди (нема потреба од посебен етернет кабел). ДИМЕНЗИИ : 6 стапки (1,8 метри).


За производот

Избор на клиент

Подароци за убава мајка, никогаш не заборавајте дека те сакам засекогаш и секогаш се крева злато Компактно огледало за сестра, уникатни подароци
  • Новак

Подароци за убава мајка, никогаш не заборавајте дека те сакам засекогаш и секогаш се крева злато Компактно огледало за сестра, уникатни подароци

DEN 255.84

Вграден подарок : Личен шминка огледало врежано со изреката Двострано тркалезно огледало : 1 × Страна по�

ГЕЛ УВ ЛЕД Ламба за Нокти, УВ ЛЕД Фен ЗА Гел-лак со 4 Поставки За Тајмер, Автоматски Сензор И Лцд-Екран На Допир, Професионална Ламба За Лекување
  • Новак

ГЕЛ УВ ЛЕД Ламба за Нокти, УВ ЛЕД Фен ЗА Гел-лак со 4 Поставки За Тајмер, Автоматски Сензор И Лцд-Екран На Допир, Професионална Ламба За Лекување

DEN 2.33

[Висока Моќност 42 парчиња Издржливи светлосни Монистра] Светилка За сушење нокти Winjoy ги исклучува повеќ

牡荆油 单方 精油 10ml 精油 温和 吸收 按摩 精油 精油 精油 vitex масло еднострано есенцијално масло 10 ml есенцијално масло за нежно апсорпција масажа еднострано есенцијално
  • Новак

牡荆油 单方 精油 10ml 精油 温和 吸收 按摩 精油 精油 精油 vitex масло еднострано есенцијално масло 10 ml есенцијално масло за нежно апсорпција масажа еднострано есенцијално

DEN 1.00

Сè ги исполнува барањата за квалитет, што ве прави среќен на шопинг牡荆油 单方 精油 10ml 精油 温和 吸收 按摩 单方...

Какиблин бебе виси играчки за штракаат, 4 пакувања за шетачи на седишта за автомобили, меки пискави играчки за бебе 0-6 месеци, новороденче
  • Новак

Какиблин бебе виси играчки за штракаат, 4 пакувања за шетачи на седишта за автомобили, меки пискави играчки за бебе 0-6 месеци, новороденче

DEN 0.33

Удобен материјал : Површината на оваа играчка за шетачи е изработена од материјал што е пријателски за к

Организатор на фиоки за слот Caxxa 3 со 4 прилагодливи делители - складирање на фиоки 5 оддели за несакани фиоки за фиоки за канцелариски
  • Новак

Организатор на фиоки за слот Caxxa 3 со 4 прилагодливи делители - складирање на фиоки 5 оддели за несакани фиоки за фиоки за канцелариски

DEN 207.52

Организатор за прилагодување на фиоките : Нашиот организатор на фиоки има 3 секции со 1 дел во средниот п�