12 пакувања маса за маса со црна плоча од 60 x 102 инчи облека за 6 маси за правоаголник на нозе, обвивка за полиестерска табела отпорна на брчки за свадбени забави Банке?

12 пакувања маса за маса со црна плоча од 60 x 102 инчи облека за 6 маси за правоаголник на нозе, обвивка за полиестерска табела отпорна на брчки

DEN 3.33

Достапност

? Табелите се чувствуваат многу удобно, нема да се лизгаат, немаат пилиња, давање добро чувство на искуство и ги штитат вашите маси и мебел од гребнатини и сончеви зраци ? чај маса, затворена, надворешна и секојдневна употреба. Избор за венчавки за свадби, роденденска забава, туш за бебиња, храна вклучена, банкет, Денот на благодарноста и Божиќната вечера. Елегантна околина за јадење. ?【Exquisite Workmanship】Our polyester tableclothes for rectangle tables are made by skilled artisans.The hem is designed with folded border and fine stitching to ensure elegant looking and no loose threads.Nice hemmed edges and seamless construction.Provide a low-key sense of луксуз за вашата маса. Црниот табел со правоаголник е ослободен од штетни хемикалии и иритирачки мириси, користејќи бои со боја за да ги направите таморите живописни и живописни во боја. Елегантен и луксузен. ? Без нишки за загуба или намалување. Бројв по пеглање, облеката за маса ќе биде во совршена состојба. Не се грижите за црвено вино, сок, сос, сос или друга храна што се истура на вашиот чаршав, сите места можат лесно да се исчистат. може повторно да го користи за наредните години. Одлична услуга】 Квалитетот е најголем, така што ние го проверуваме секој табела со правоаголник за да се осигураме дека секој мери 60х102 инчи, а не ниту еден бод не е на место.Ако имате какви било прашања, ве молиме кажете ни. Ние ќе одговориме 100% за оние наредби за несреќа со мала веројатност, можеме да направиме поврат или да испратиме ново за бесплатно или друго решение за претпочитање. Полите е дизајниран со преклопена граница и фино шиење за да се обезбеди елегантен изглед и без лабави нишки. Овој табел за правоаголник од ресторан од ресторан ја држи својата форма и нема да се протега или солзи како ткаенини од инфериорно одделение. Конструиран на хидрауличен разбој од 180 GSM (грама на квадратен метар) вртено полиестер, резултатот е цврсто ткаена, луксузна, но трајна мазна текстурирана завршница, дизајнирана да се протега за исклучително долгорочно носење и повторна употреба. Овој бел чаршав поддржува машина за перење и миење на рацете. Се препорачува да се користи чистење на ладно или ниска температура наместо чистење на висока температура. После чистење, ве молиме лежете рамно и суво. Направено со висок степен, 100% издржлив полиестер, направете го чаршавот да се чувствува да се допира, природно пријателски за кожата, повеќе дише. Нашите чаршави се одликуваат со професионално затрупани рабови и лесна конструкција која изгледа и елегантна и ја подобрува неговата издржливост. Рачно мерење, големината ќе има грешка од 0,5-2мм , предмет на вистинска големина. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите.


За производот

Избор на клиент

Жухв Златна Овошна Корпа И Акрилен Капак Месечина Рамазан Фестивал Легура Бонбони Храна Орев Организатор Свадба Дома Десктоп Фиока Декорација
 • Новак

Жухв Златна Овошна Корпа И Акрилен Капак Месечина Рамазан Фестивал Легура Бонбони Храна Орев Организатор Свадба Дома Десктоп Фиока Декорација

DEN 1.33

Златна Овошна Корпа и Акрилен Капак Месечината Рамазан Фестивал Легура Бонбони Добрата декорација бар�

Хемотон Детски Контејнер За Ужина 2 парчиња Велигденски Кутии За Бонбони Кутии За Бонбони Со Шема На Зајаче Кутии За Бисквити Кутии За
 • Новак

Хемотон Детски Контејнер За Ужина 2 парчиња Велигденски Кутии За Бонбони Кутии За Бонбони Со Шема На Зајаче Кутии За Бисквити Кутии За

DEN 307.20

Тинплејт Повеќепартиски фаворизирани кутии кои можат да бидат исполнети со подароци, бонбони, кутијата

Дизајн Скинц Дизајн Скинц Бело-Црн Мермер &засилувач; Дигитална Златна Фолија V1 Целосна Обвивка Налепница Кожа-Комплет Компатибилен Со Дронот
 • Новак

Дизајн Скинц Дизајн Скинц Бело-Црн Мермер &засилувач; Дигитална Златна Фолија V1 Целосна Обвивка Налепница Кожа-Комплет Компатибилен Со Дронот

DEN 1.33

Изработени во Премиум 3м материјали за долготрајна УлтраТенка Заштита Двослојна Конструкција...

Свапо 26мм Силиконски Ремен За Нараквица За Гармин Феникс 6Х 6 Про 5Х 5 плус Спуштање Мк1 Мк2и Д2 22мм Часовник Лесно Вклопување Нараквица
 • Новак

Свапо 26мм Силиконски Ремен За Нараквица За Гармин Феникс 6Х 6 Про 5Х 5 плус Спуштање Мк1 Мк2и Д2 22мм Часовник Лесно Вклопување Нараквица

DEN 0.67

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

КЛИСПИД 40 Парчиња Тркало Ноктите Подлошки Дома Велосипед Метал Подлошки Метал Шимс Патот Велосипед Додаток Пренослив Велосипед Комплет Патот
 • Новак

КЛИСПИД 40 Парчиња Тркало Ноктите Подлошки Дома Велосипед Метал Подлошки Метал Шимс Патот Велосипед Додаток Пренослив Велосипед Комплет Патот

DEN 543.68

метал Произведено во САД или Увезено ПРЕДНА ВИЛУШКА МИЈАЛНИК исто така, го инсталира вашиот планински в

МОРЕСЕК Безжични Bluetooth Слушалки Преку Уво, Преклопување HD Стерео Звук Висока Изработка Слушалки Сабвуфер Живеат 5.1 Долго Траење
 • Новак

МОРЕСЕК Безжични Bluetooth Слушалки Преку Уво, Преклопување HD Стерео Звук Висока Изработка Слушалки Сабвуфер Живеат 5.1 Долго Траење

DEN 1428.80

☑€Bass que Уживајте во јасен звук и удобност со оваа слушалка Силен бас, јасен вокал и јасни високи тонови �

2 Парчиња Преклопни Вентилатори Рачни Вентилатори Вентилатори Од Бамбус Со Реси Женски Издлабени Вентилатори За Држење Раце Од Бамбус за Декорација
 • Новак

2 Парчиња Преклопни Вентилатори Рачни Вентилатори Вентилатори Од Бамбус Со Реси Женски Издлабени Вентилатори За Држење Раце Од Бамбус за Декорација

DEN 120.32

Големина : должина на вентилаторот за преклопување : прибл 21 см / 8,3 инчи; должина на вентилаторот што Се �

Бафало мечка ирваси стакло од пепелници за цигари за ветровито ѓубре може да печати фенси фиоки за пепел за домашна канцеларија во хотел
 • Новак

Бафало мечка ирваси стакло од пепелници за цигари за ветровито ѓубре може да печати фенси фиоки за пепел за домашна канцеларија во хотел

DEN 351.84

Стакло Висококвалитет Задебелен издржлив пепелник, еколошки и без олово Добро мелење, кристално чисто.

Едноставна кутија за отпорност 0-9999 ОХМ Напредна физика и инструмент за настава на електрична енергија Променлива мерач на децимална отпорност
 • Новак

Едноставна кутија за отпорност 0-9999 ОХМ Напредна физика и инструмент за настава на електрична енергија Променлива мерач на децимална отпорност

DEN 302.08

Едноставна кутија за отпорност 09999 ОХМ Напредна физика и инструмент за настава на електрична енергија П

10 компјутери кинески фенери за црвена хартија што висат црвена хартија Фенер виси фенери кинески новогодишни црвени хартиени фенери
 • Новак

10 компјутери кинески фенери за црвена хартија што висат црвена хартија Фенер виси фенери кинески новогодишни црвени хартиени фенери

DEN 0.67

Материјал : Традиционалниот материјал на фенер на подмачкана хартија, има карактеристики на водоотпорн

АЛАЗА Виножито Боја Пеперутка Печати Бенто Ручек Кутија Бпа-Слободен Истекување-Доказ Ручек Контејнери со / вилушка &засилувач; Лажица,
 • Новак

АЛАЗА Виножито Боја Пеперутка Печати Бенто Ручек Кутија Бпа-Слободен Истекување-Доказ Ручек Контејнери со / вилушка &засилувач; Лажица,

DEN 3.00

Напредни Безбедносни Материјали : изработени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, ПП и силикон БпаБесплатно (посигурен

12 ПАРЧИЊА Кутија За Венчавки Транспарентна Пластична Кутија Кутија За Складирање Контејнери За Завиткување Ци За Забава Банкет
 • Новак

12 ПАРЧИЊА Кутија За Венчавки Транспарентна Пластична Кутија Кутија За Складирање Контејнери За Завиткување Ци За Забава Банкет

DEN 1436.80

Изработени од материјал со исклучителна изработка Декорацијата во кујната, просторијата за забави и по

Хомојојо Фанови За Полнење Рачни Вентилатори Мини Рачен Вентилатор Мини USB Вентилатор Мини Рачен Вентилатор Летен Вентилатор За Ладење
 • Новак

Хомојојо Фанови За Полнење Рачни Вентилатори Мини Рачен Вентилатор Мини USB Вентилатор Мини Рачен Вентилатор Летен Вентилатор За Ладење

DEN 2.33

Алатки За Ладење на отворено : дизајн на Морков со Мала тежина и цртан филм, лесен за носење Пренослив и у

Есенцијално Масло Случај За Чанта-Виолетова плус! - Средна Големина ДРЖИ 6-8 Шишиња-Шик И Компактни Ео Кеси Во Повеќе Големини-Торба
 • Новак

Есенцијално Масло Случај За Чанта-Виолетова плус! - Средна Големина ДРЖИ 6-8 Шишиња-Шик И Компактни Ео Кеси Во Повеќе Големини-Торба

DEN 1499.20

100% Памучен Материјал со Мека Облога Во Средината Мазен Лизгачки Патент со Повлекување На Патент сега е �

Налепница за налепници на шофершајбната BJSIA, статичко прилепување на прозорецот, чиста налепница за прозорец за автомобили, лесен за отстранување
 • Новак

Налепница за налепници на шофершајбната BJSIA, статичко прилепување на прозорецот, чиста налепница за прозорец за автомобили, лесен за отстранување

DEN 95.84

【Квалитет на производот】 Налепниците на шофершајбната на автомобилот се изработени од висококвалите�