Gongju322 10PCS 3.175mm Shank 60 степени 0,1/0.2/0,3 mm врвови на мелодија за гравура на мелодии за гравура на домот за подобрување на домот

Gongju322 10PCS 3.175mm Shank 60 степени 0,1/0.2/0,3 mm врвови на мелодија за гравура на мелодии за гравура на домот за подобрување на домот

DEN 0.33

Достапност

Докажана можност и издржливост Траен и долг сервисен живот. 1 x сет за гравирање на гравура (10 парчиња). Погодно за гравура тврдо дрво, табла за густина, акрилик, ПВЦ, легура, мермер, жад, итн. Реал : челик од волфрам. Докажана можност и издржливост. Траен и долг сервисен живот. 1 x сет за гравирање на гравура (10 парчиња). Погодно за гравура тврдо дрво, табла за густина, акрилик, ПВЦ, легура, мермер, жад, итн. Реал : челик од волфрам. Име на бренд : Seewoods Suitable за гравирање на тврдо дрво, табла за густина, акрилик, ПВЦ, метал, мермер, Хуси, итн. 60 степени Tungsten Steel гравура за гравура CNC алатка : Степен : 60 ° Големина : 0,1 mm / 0.2mm / 0,3mm (по избор) Должина : 36mmquantity : 10pcsfeatures : прецизност на средно училиште и концентричност.


За производот

Degree :
60°
Sizing :
0.1mm / 0.2mm / 0.3mm (optional)
Length :
36mm
Quantity :
10pcs
Features:
Highschool precision and concentricity.:
Package Included:
1 x Engraving Bit set (10pcs) :

Избор на клиент

Лиобо Мијалник Сад За Сушење Решетка За Перење Решетка За Сушење Решетка За Сушење Решетка За Сушење Растителна Решетка За Сушење Решетка
  • Новак

Лиобо Мијалник Сад За Сушење Решетка За Перење Решетка За Сушење Решетка За Сушење Решетка За Сушење Растителна Решетка За Сушење Решетка

DEN 3.33

МРЕЖАТА ЗА СУШЕЊЕ ЗЕЛЕНЧУК КОРИСТИ трислојна сува мрежа за зеленчук или риба, која дише и може ефикасно

3Д смола цветни пролетни летни нокти декорација Шарени полимерни глинени парчиња парчиња за нокти делови за додатоци за снабдување со нокти
  • Новак

3Д смола цветни пролетни летни нокти декорација Шарени полимерни глинени парчиња парчиња за нокти делови за додатоци за снабдување со нокти

DEN 676.80

Боја : XH2 Количина : 1bag Големина : 10g / торба Број на модел : GDRTXH Количина : 1bag Големина : 10g / торба...

Скокање среќна возбудена делфин кујна топли влошки отпорни на топлина potholder јамки 2 парчиња жешки влошки држачи за садови 8 × 8 инчи за готвење
  • Новак

Скокање среќна возбудена делфин кујна топли влошки отпорни на топлина potholder јамки 2 парчиња жешки влошки држачи за садови 8 × 8 инчи за готвење

DEN 1.67

Спецификации на производотсо 2 влошки за изолација на топлина (8 инчи x 8 инчи) Нашите влошки за изолација

1pcs нов WT24-2V510 WT242V510
  • Новак

1pcs нов WT24-2V510 WT242V510

DEN 176.00

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

VXB бренд 5 инчен рибарски тркало 507 фунти вртење и централна сопирачка полипропилен јадро и гума на горната плоча на оптоварување
  • Новак

VXB бренд 5 инчен рибарски тркало 507 фунти вртење и централна сопирачка полипропилен јадро и гума на горната плоча на оптоварување

DEN 1.67

Дијаметар на тркалото = 5 "инчен" инч = 125мм Капацитет на оптоварување = 507 lb Тип на монтирање = горната плоч�

LED ламба за кампување за кампување Youcidi преклопување ултра светла мини USB-полнеж на фенерче лесен преносен шатор светло водоотпорна
  • Новак

LED ламба за кампување за кампување Youcidi преклопување ултра светла мини USB-полнеж на фенерче лесен преносен шатор светло водоотпорна

DEN 2.33

Сончевиот и USB фенер за полнење : светлата за кампување кои поддржуваат соларна енергија и USB полнење, мо�

Ајфелова кула Ферис тркало Loveубов шема кожен молив со молив, торба со пенкало со двојно патентска торба за чување торби за торби за училишна
  • Новак

Ајфелова кула Ферис тркало Loveубов шема кожен молив со молив, торба со пенкало со двојно патентска торба за чување торби за торби за училишна

DEN 1.67

[Премиум материјал] : Висококвалитетна кожа од PU го прави случајот со молив повеќе мек и удобен зафат [Му�

Осачка стапица на отворено, обесено, стапица за осип, прицврстувач за пчели, укажувач на острици на отворено, убиец на инсекти, нетоксични стапици
  • Новак

Осачка стапица на отворено, обесено, стапица за осип, прицврстувач за пчели, укажувач на острици на отворено, убиец на инсекти, нетоксични стапици

DEN 255.84

? 【Екопријателски подоцна во текот на летото, тие сакаат шеќер Поставете ја стапицата на вистинското ме