AEXIT керамички цемент Фиксни отпорници Axia-L олово 5W 1,8 ом отпорник на моќност 15 единечни отпорници ПЦС бело

AEXIT керамички цемент Фиксни отпорници Axia-L олово 5W 1,8 ом отпорник на моќност 15 единечни отпорници ПЦС бело

DEN 1.00

Достапност

Име на производот : отпорник на цемент; материјал за тело : цемент Енергија : 5 W; Отпорност : 1,8Ω. Толеранција : ± 5% (j); Големина на телото (приближно) : 20 x 10 x 10mm/0,78 "x 0,4" x 0,4 "(L * W * H). Дијаметар на олово (приближно) : 0,8 mm/0.031" ; Боја : бела. Тежина : 63g; Содржина на пакет : 15 x отпорници на цемент. Име на производот : отпорник на цемент; материјал за тело : цемент. Енергија : 5 W; Отпорност : 1,8Ω. Толеранција : ± 5% (j); Големина на телото (приближно) : 20 x 10 x 10mm/0,78 "x 0,4" x 0,4 "(L * W * H). Дијаметар на олово (приближно) : 0,8 mm/0.031" ; Боја : бела. Тежина : 63g; Содржина на пакет : 15 x отпорници на цемент. Резисторот на цемент има добар отпорен на топлина, коефициент на ниска температура, моќност со голема оптовареност, висок изолационен капацитет. Во целост се користи во компјутер, ТВ сет, апарат, метар, звук и друга опрема.


За производот

Избор на клиент

Божиќна хартија занаетчиски нож за нож за нож, нож, секач од не'рѓосувачки челик скриен сечил винил сека за затемнување на автомобили
  • Новак

Божиќна хартија занаетчиски нож за нож за нож, нож, секач од не'рѓосувачки челик скриен сечил винил сека за затемнување на автомобили

DEN 1.33

【Безбедно за употреба】 Алатките за винил за завиткување се изработени од не'рѓосувачки челик, неговот�

Клим за кучиња од кучиња Muhmu 2 3/4 инчи, прицврстувач на кучиња, прилагодлива завртка за шраф, клупа за обработка на клупи за клип, стоп,
  • Новак

Клим за кучиња од кучиња Muhmu 2 3/4 инчи, прицврстувач на кучиња, прилагодлива завртка за шраф, клупа за обработка на клупи за клип, стоп,

DEN 1.67

【Цврсто стегач】 : Прицврстувачите на прилагодливите клупи за кучиња се дизајнирани за цврсто држење н�

Шифри за гаража на АФАИФ, полици за складирање на гаража, големи широки прилагодливи единици за полици за складирање и складирање, полици
  • Новак

Шифри за гаража на АФАИФ, полици за складирање на гаража, големи широки прилагодливи единици за полици за складирање и складирање, полици

DEN 1489.60

【Решетка за складирање на тешки】 Афаиф Полици за складирање со тежина од 30,86 фунти, изработени од висок

Сè што ви треба е Loveубов математика печатено пенкало за молив за молив за организатор на биро за шминка за четка за четки за канцеларија за
  • Новак

Сè што ви треба е Loveубов математика печатено пенкало за молив за молив за организатор на биро за шминка за четка за четки за канцеларија за

DEN 0.67

Пу Направени во САД или увезени Материјал : Овој смешен држач за пенкало е изработен од PU, издржлив и здр�

Фламинго, момчиња за девојчиња со моливчиња за моливчиња за торбички за масички, големи канцелариски колеџ, маркер за складирање на пенкало, организатор
  • Новак

Фламинго, момчиња за девојчиња со моливчиња за моливчиња за торбички за масички, големи канцелариски колеџ, маркер за складирање на пенкало, организатор

DEN 1.33

Голем капацитет : Нашата торбичка за моливи, 26x50,5 см / 102х19,8 во, може да има 24 маркери кога се одвива, а торб

12 парчиња шарени сјајни мини украси за новогодишни елки, висечки приврзоци за декорација Божиќна празнична свадбена забава декор
  • Новак

12 парчиња шарени сјајни мини украси за новогодишни елки, висечки приврзоци за декорација Божиќна празнична свадбена забава декор

DEN 3.33

Убав и кул сјај мини дизајн на тапан, идеален за украсување на новогодишната елка за да осветли празничн

●Часовници За парови € Паметни Часовници За Жени Мажи-Паметен Часовник Направете Повици За Одговор За Телефони Со android iOS Компатибилен
  • Новак

●Часовници За парови € Паметни Часовници За Жени Мажи-Паметен Часовник Направете Повици За Одговор За Телефони Со android iOS Компатибилен

DEN 828.80

●ВАШИОТ ВРВЕН ЛИЧЕН АСИСТЕНТ● Вградените звучници со висока верност обезбедуваат квалитет на репроду

Helewilk Owl Среќен роденден торта за торта, бебе туш / був Тема за декорација на торта, декорација на торта од був, момче или девојчиња
  • Новак

Helewilk Owl Среќен роденден торта за торта, бебе туш / був Тема за декорација на торта, декорација на торта од був, момче или девојчиња

DEN 143.84

Одлична големина ? : 1 парчиња Среќен роденден со топерот за торта со був, со големина околу 5,9 * 5,6 инчи, од�

ZRSJ водоотпорен 300 парчиња транспарентна кутија за чевли, транспарентна пластична чевли за чување чевли чизми со високи потпетици
  • Новак

ZRSJ водоотпорен 300 парчиња транспарентна кутија за чевли, транспарентна пластична чевли за чување чевли чизми со високи потпетици

DEN 2.67

● Лесно за чистење и собирање Решетката за чевли гарантира дека чевлите не се засегнати од прашина, неч�