Поптопувањето на алиштата за перење, преклопната поп-ап мрежа ја спречува валканата облека корпа за склопување за складирање и лесно се отвора со трајни рачки

Поптопувањето на алиштата за перење, преклопната поп-ап мрежа ја спречува валканата облека корпа за склопување за складирање и лесно се отвора

DEN 2.00

Достапност

1 【Кошница за перење алишта】 Ова попречување на алиштата за перење е лесно да се отвори, лесно се склопува или затвора. Преклопливо е, склопувачки и погодно за одземање или складирање. Особено совршен за мал стан, студентски дом, хотел или каде било со ограничен простор. 【Одлично за заштеда на простор】 Поплогот за перење може да се преклопи во мал круг кога не е во употреба. Заштеда на простор и лесен за носење. 【Голем капацитет, екстра страничен џеб】 Големината е 13 x 14 x 24 инчи што може да држи повеќе облека од вообичаените торби за перење и корпи. 4 Цврсто полиестерско дно, нема страв за никаква солза да излезе кога ќе продолжи да трие на нерамна површина. 【Засилени рачки за засилување】 Направени со високо квалитетни засилени рачки за ваша погодност. Лесен начин да го пренесете вашиот потпрети алишта од едно до друго место. Копачка за перење алишта, мрежи што се појавуваат алишта за перење алишта за перење за перење, дома и патување. Посебна употреба : Идеално за складирање облека, играчки и спортски производи, може да се склопи и. Идеално за дома, студентски дом, кампување и патување. Издржливите и засилени рачки го прават удобно и удобно за носење.


За производот

Избор на клиент

Акрилик истурање на боја сет 18 бои пред мешана акрилна боја висок проток за платно дрво занаети карпи сликање, базирана на вода, 2 мл/шише
  • Новак

Акрилик истурање на боја сет 18 бои пред мешана акрилна боја висок проток за платно дрво занаети карпи сликање, базирана на вода, 2 мл/шише

DEN 303.84

Не токсична Нека бојата се шири над неа и уникатните уметнички дела ќе направат ефекти како бои на бојат

WSZJJ Едноставна решетка за чевли, повеќеслојна домашна имитација цврсто дрво, едноставен модерен кабинет за чевли, изолирана мала решетка
  • Новак

WSZJJ Едноставна решетка за чевли, повеќеслојна домашна имитација цврсто дрво, едноставен модерен кабинет за чевли, изолирана мала решетка

DEN 8065.76

Дебела чинија, лесна за чистење и еколошки, подолго време Цврста железо завртка, цврстата завртка не е л�

Зитјани кучиња облека со средна големина куче женски миленичиња фустани пролет и лето облека за миленичиња пролет симпатично миленичиња
  • Новак

Зитјани кучиња облека со средна големина куче женски миленичиња фустани пролет и лето облека за миленичиња пролет симпатично миленичиња

DEN 2.33

Памук Материјал изработен од високо одделение памучна ткаенина, удобна и дише Мултинамена може да се но

Kazwsx 5D комплети за сликање на дијаманти за возрасни Куба Американски кубански Ден на независност Национален целосен вежба Дијамантски уметности
  • Новак

Kazwsx 5D комплети за сликање на дијаманти за возрасни Куба Американски кубански Ден на независност Национален целосен вежба Дијамантски уметности

DEN 172.80

☀ Возбудливо ново хоби нашите комплети имаат висококвалитетни платна и вежби за дијаманти Гледањето п�

Кото 4 Пакет Ф Стеги Во Собата 2 Пакет 6 и 2 Пакет 12 - Дрво Алатки Лепак Метал Заварување Стеги Со Торба За Складирање-Брзина Стегач-Бар
  • Новак

Кото 4 Пакет Ф Стеги Во Собата 2 Пакет 6 и 2 Пакет 12 - Дрво Алатки Лепак Метал Заварување Стеги Со Торба За Складирање-Брзина Стегач-Бар

DEN 479.84

Изработен од материјал од пластика и алуминиумска легура, цврст и издржлив во употреба со долг работен �

Модел на човечки мозок EVOTECH за невронски мрежи, 4 дела 1,5x во боја кодирана со анатомија Модел на мозокот покажуваат функционални
  • Новак

Модел на човечки мозок EVOTECH за невронски мрежи, 4 дела 1,5x во боја кодирана со анатомија Модел на мозокот покажуваат функционални

DEN 1919.84

▲ 15 T Медицински точен модел 1,5 пати модел на анатомија на мозокот со големина на живот е точно дизајнир�