Средно добро HEP-185-48A 48V 3,9A 187.2W единечен излезен прекинувач на електрична енергија сурова околина

Средно добро HEP-185-48A 48V 3,9A 187.2W единечен излезен прекинувач на електрична енергија сурова околина

DEN 0.67

Достапност

Универзален влез AC 90 ~ 305 VAC Дизајн без вентилатор, ладење со конвекција на слободен воздух. -55 ~+70¡ã широк опсег на работа. Заштита : Краток спој / преоптоварување / над напон / над температура. 6 години гаранција. Универзален влез AC 90 ~ 305 VAC. Дизајн без вентилатор, ладење со конвекција на слободен воздух. -55 ~+70¡ã широк опсег на работа. Заштита : Краток спој / преоптоварување / над напон / над температура. 6 години гаранција. Features Universal AC input 90~305 VACBuilt-in active PFC function High efficiency up to 94%Fanless design, cooling by free air convection -55~+70¡ãC wide operating range Meet 6k V surge immunity level Withstand 10 G vibration test Operating altitude up to 5000 meters Protections : Short Коло / преоптоварување / над напон / над температура на модели за изборот : A-Type : IP65 оценет, VO и IO може да се прилагодат преку внатрешен потенциометар-тип-тип (опција) : IP68 оценет, VO и IO фиксиран за општи индустриски апликации на високи / ниски Температура, висока прашина, висока влага, висока вибрација, висока сол или отворено опкружување 6 години гаранција.


За производот

Избор на клиент

турпи Симпатична Мобилен Телефон Водоотпорна Торба екран на Допир воздушно перниче За нуркање Запечатена Торба Крајбрежје Пливање Лебдат
 • Новак

турпи Симпатична Мобилен Телефон Водоотпорна Торба екран на Допир воздушно перниче За нуркање Запечатена Торба Крајбрежје Пливање Лебдат

DEN 2.00

Име на производот : мобилен телефон торба Функција : мобилен телефон торба Функција : симпатична водоотп

Гфхздмф Фризери Подарок Шминка Торба Козметологија Постдипломски Подарок За Жени Коса Стилист Подароци Фризер Козметичка Торба Фризер Подарок За
 • Новак

Гфхздмф Фризери Подарок Шминка Торба Козметологија Постдипломски Подарок За Жени Коса Стилист Подароци Фризер Козметичка Торба Фризер Подарок За

DEN 1.00

Фризери Подарок За Жени : "Блажени Се Фризерите затоа што Ја Истакнуваат Убавината Кај Другите"Најдобри�

Хикарер 3 Пакувања Ножици За Веѓи Пинцети, Ножици Рачка Обликувана Веѓа Прав Врв Пинцети Клип, Пинцети Со Рамен Врв Кубеч За Коса, Веѓа Со
 • Новак

Хикарер 3 Пакувања Ножици За Веѓи Пинцети, Ножици Рачка Обликувана Веѓа Прав Врв Пинцети Клип, Пинцети Со Рамен Врв Кубеч За Коса, Веѓа Со

DEN 159.84

Количина : 3 спакувајте црни обложени ножици во облик на пинцети со прав врв на веѓите; Пинцети Со Наклон

Настава Асистент Подарок Шминка Торба Ви Благодариме Подароци За Настава Помошник Парадукатор Подароци Парапрофесионален Подарок Пара Наставник
 • Новак

Настава Асистент Подарок Шминка Торба Ви Благодариме Подароци За Настава Помошник Парадукатор Подароци Парапрофесионален Подарок Пара Наставник

DEN 1.00

Чантата за шминка изработена од памук и ленен материјал, мека и издржлива Двострана печатена и обложена

Организација За Чување Кутии За Облека Чорапи Долна Облека Со Фиоки За Организатори Прегради Гаќи за Градник Домаќинство &Засилувач; Организатори
 • Новак

Организација За Чување Кутии За Облека Чорапи Долна Облека Со Фиоки За Организатори Прегради Гаќи за Градник Домаќинство &Засилувач; Организатори

DEN 1.00

Кутија За Чорапи со 11 Решетки : 12 Х 12 Х 32см (Секоја Мрежа : 12 Х 12 Х 2,5 см) Организирање Канти За Складирање До

Поставки За Пластични Проѕирни Вилушки ,Прибор За Јадење За Еднократна Употреба Во Тешка Категорија, Одличен За Дома, Канцеларија,
 • Новак

Поставки За Пластични Проѕирни Вилушки ,Прибор За Јадење За Еднократна Употреба Во Тешка Категорија, Одличен За Дома, Канцеларија,

DEN 95.84

Поставки Јасни Пластични Вилушки За Еднократна Употреба, Ве Спасува од непотребното време од Миење Сад�

Екстра Бондер &засилувач; Стејси Камшик STL-1 Изолација Ц-Облик Пинцети/Супер Запечатувач/Спречува Лепило Шок Полимеризација/Прецизност Нерѓосувачки
 • Новак

Екстра Бондер &засилувач; Стејси Камшик STL-1 Изолација Ц-Облик Пинцети/Супер Запечатувач/Спречува Лепило Шок Полимеризација/Прецизност Нерѓосувачки

DEN 456.16

● Силно задржување Стејси Трепките Екстра Бондер го прави вашиот лепак за продолжување на трепките по�

Сос Брод Сос Чамци Сервери Јадење Сос Брод Мини Млеко Чаша Со Рачка Домаќинство Керамички Сос Брод Зачини Тегла Остар Кафе Истурање
 • Новак

Сос Брод Сос Чамци Сервери Јадење Сос Брод Мини Млеко Чаша Со Рачка Домаќинство Керамички Сос Брод Зачини Тегла Остар Кафе Истурање

DEN 0.67

ШТО ВИ ТРЕБА : дали барате модерен и елегантен допир што ќе ги направи вашите оброци попријатни? Дали сте

Преносни Торбички За Електронски Организатор Беспрекорна Шема Торба За Складирање Кабел За Патување За Хард Дискови, УСБ, СД Картичка,
 • Новак

Преносни Торбички За Електронски Организатор Беспрекорна Шема Торба За Складирање Кабел За Патување За Хард Дискови, УСБ, СД Картичка,

DEN 326.40

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

90shine 3pcs Хавајски Луау Партија Украси Осветлени Тики Банери Алоха Тропски Моана Фламинго Врата Тремот Знаци Ѕид Виси Декор Материјали
 • Новак

90shine 3pcs Хавајски Луау Партија Украси Осветлени Тики Банери Алоха Тропски Моана Фламинго Врата Тремот Знаци Ѕид Виси Декор Материјали

DEN 287.84

ПакетДобијте 3 ПАРЧИЊА осветлени хавајски транспаренти за украсување печатење тики бог / племенски тот�

Јах Пренослив Јасен Капак За Превртување Кујна Кутија За Складирање Ориз Диспензерот За Житни Култури Контејнер За Организатор На Храна
 • Новак

Јах Пренослив Јасен Капак За Превртување Кујна Кутија За Складирање Ориз Диспензерот За Житни Култури Контејнер За Организатор На Храна

DEN 1.67

Изработени од издржлив пп и јп материјал, нетоксични и еколошки, безбедни за складирање храна Капак од т