KJHD ZYZMH 4: 3 Екран на проектор за густина на густина 100 120 150 инчи 1080P 3D 4K HD Преносен филмови за преклоплива проекција Екран

KJHD ZYZMH 4: 3 Екран на проектор за густина на густина 100 120 150 инчи 1080P 3D 4K HD Преносен филмови за преклоплива проекција Екран

DEN 5435.52

Достапност

Одличен приказ на слика - Екран за проекција Донесете го вашето домашно театарско искуство на отворено Материјал со висока апсорпција и анти -криминал - направен со природна полиестерска ткаенина дека проекцијата е поостра и посветла од повеќето други екрани за проекција, екранот за проекција е задебелен и мазен, без брчки кога е преклопена / смачкана. Поставување без проблеми-екранот на проекторот без рамка и да имате метални дупки, можете да користите нокти, куки, јажиња или двострана лента за да го обесувате. Може лесно да се монтира на wallидот или да се отстрани од wallидот со двострана лента и куки. Широки апликации - Екранот за проекција е одличен избор за филмови за домашно кино, обука во училницата, презентации на конференции, јавен дисплеј и друго, што е погодно за проекции во затворен и отворен простор со вашето семејство и пријатели; Youе ви донесе многу забава и погодност. Погодно за складирање и носење - компактен дизајн со едно парче, лесен и преклопување. Можете да го преклопите екранот во мала големина и да го ставите во вашиот ранец или куфер. Одличен приказ на слика - Екран за проекција Донесете го вашето домашно театарско искуство на отворено. Материјал со висока апсорпција и анти -криминал - направен со природна полиестерска ткаенина дека проекцијата е поостра и посветла од повеќето други екрани за проекција, екранот за проекција е задебелен и мазен, без брчки кога е преклопена / смачкана. Поставување без проблеми-екранот на проекторот без рамка и да имате метални дупки, можете да користите нокти, куки, јажиња или двострана лента за да го обесувате. Може лесно да се монтира на wallидот или да се отстрани од wallидот со двострана лента и куки. Широки апликации - Екранот за проекција е одличен избор за филмови за домашно кино, обука во училницата, презентации на конференции, јавен дисплеј и друго, што е погодно за проекции во затворен и отворен простор со вашето семејство и пријатели; Youе ви донесе многу забава и погодност. Погодно за складирање и носење - компактен дизајн со едно парче, лесен и преклопување. Можете да го преклопите екранот во мала големина и да го ставите во вашиот ранец или куфер. Карактеристики : Одличен приказ на слика - Екран за проекција Донесете го вашето домашно театарско искуство на отворено.


За производот

Избор на клиент

Клип за вентилатор за дифузер за автомобили, 2 парчиња клима за климатизација на климатизација, додатоци за автомобили со ринестон,
 • Новак

Клип за вентилатор за дифузер за автомобили, 2 парчиња клима за климатизација на климатизација, додатоци за автомобили со ринестон,

DEN 1.67

Cl Клип на отворот за проветрување】 : Дизајниран со сјајни сјајни елементи, нашиот клип за вентил за возд

Возрасни Инконтиненција Долна Облека Инконтиненција Долна Облека Еднократно Возрасни Пелена: Анти-Протекување Менструална Долна
 • Новак

Возрасни Инконтиненција Долна Облека Инконтиненција Долна Облека Еднократно Возрасни Пелена: Анти-Протекување Менструална Долна

DEN 353.44

Памук Панталони за инконтиненцијаДобар производ за одржување на постелнината, инвалидските колички и �

Лојански Кид девојки латински танц фустан Леотардс Сјајни Секвенци за танцување за танцување за танцување со ласка, румба самба, костум за
 • Новак

Лојански Кид девојки латински танц фустан Леотардс Сјајни Секвенци за танцување за танцување за танцување со ласка, румба самба, костум за

DEN 158.24

40% sequins, 50% полиестер, 10% спандекс мрежа Повлечете го затворањето Само миење на рацете Направено од високо

Јардве гроздобер декор Дрвен мал квадратен вазен база аквариум табела ламба чајница ротирачка домашна декорација дисплеј штанд
 • Новак

Јардве гроздобер декор Дрвен мал квадратен вазен база аквариум табела ламба чајница ротирачка домашна декорација дисплеј штанд

DEN 252.48

Доаѓа со едноставен дизајн, ретро стил, кој е уникатен и интересен Одличен избор за подароци за пријател

Ethенски партиски партии на Етики, жени, модна обична облека со долги ракави со високи половини, панталони за молив, жени случајни две парчиња
 • Новак

Ethенски партиски партии на Етики, жени, модна обична облека со долги ракави со високи половини, панталони за молив, жени случајни две парчиња

DEN 0.67

100% полиестер Направени во САД или увезени Почитувана кралица Ве молиме проверете ја нашата табела со го

Kcldeci 3Pack Кујна Јадење Пилинг Сунѓер Влошки Зелена Одблизу Остава Крпа Чистач Миење Садови Сунѓери За Чистење На Домаќинствата Бања
 • Новак

Kcldeci 3Pack Кујна Јадење Пилинг Сунѓер Влошки Зелена Одблизу Остава Крпа Чистач Миење Садови Сунѓери За Чистење На Домаќинствата Бања

DEN 2.33

Опис на материјалот : Големина На Памук Од дрвена пулпа : Овална, 9х6, 5см / 3, 54х2, 56 инчи Продадени во групи о

Бигфут Стапало Торба За Намирници Што Може Да Се Перат Организаторски Диспензери Со Висечка Јамка За Складирање Шопинг Кеси За Ѓубре
 • Новак

Бигфут Стапало Торба За Намирници Што Може Да Се Перат Организаторски Диспензери Со Висечка Јамка За Складирање Шопинг Кеси За Ѓубре

DEN 1398.40

лен Произведено во САД или Увезено Миење Раце Само Оваа торба за складирање е изработена од ленена мреж�

Стремете Се Кон Убавина Професионални Брадавици За Кутикули Исклучително Остар Врвен Хируршки Тример За Кутикули Од Челик, француска
 • Новак

Стремете Се Кон Убавина Професионални Брадавици За Кутикули Исклучително Остар Врвен Хируршки Тример За Кутикули Од Челик, француска

DEN 3.00

Неверојатно остризачудувачки резултати Изработени од 100% хируршки челик,тримерите за кутикули Од Аспир

Окијас Безбедност Работни ракавици црни 12 пара, алатки црвени нитрилни работи нараквици со зафати-12 парови, идеални за лесна работа, медиум
 • Новак

Окијас Безбедност Работни ракавици црни 12 пара, алатки црвени нитрилни работи нараквици со зафати-12 парови, идеални за лесна работа, медиум

DEN 351.68

Мулти пакет за различни намени овој сет вклучува различни бои за да се исполнат различни барања за рабо

ИНКАРТ Американско Знаме Центар За Автомобилски Тркала Налепници За Покривање Оригинални Налепници За Автомобилски Гуми Означете Налепница
 • Новак

ИНКАРТ Американско Знаме Центар За Автомобилски Тркала Налепници За Покривање Оригинални Налепници За Автомобилски Гуми Означете Налепница

DEN 159.84

Солза заштитна фолија Искинете двострано на грбот Поправете го вистинското место Забелешка : По солза д

Затоа што се применува за прилагодување со повеќе агол на десктоп за мобилни телефони, мрзлив човек заграда таблета Универзална заграда кревет
 • Новак

Затоа што се применува за прилагодување со повеќе агол на десктоп за мобилни телефони, мрзлив човек заграда таблета Универзална заграда кревет

DEN 1.67

Мрзлив штанд! Игри со драма не се лесни за уморни! Аголот е слободно заменливо Деликатниот и компактен ш�

Нов Креативен Држач За Ножеви, Кујнски Материјали, Ковано Железо Со Држач За Нож За Одвод На Послужавник,Повеќефункционален Држач За Нож За Складирање
 • Новак

Нов Креативен Држач За Ножеви, Кујнски Материјали, Ковано Железо Со Држач За Нож За Одвод На Послужавник,Повеќефункционален Држач За Нож За Складирање

DEN 2.33

1 Мултифункционално складирање, решетката за ножеви со 8 слотови држи 6 ножеви, 1 прачка за острилка и 1 ку�

За Дизајни На Лице Издржлив Лесен За Чистење Природна Табла За Сечење Дрво Од Бамбус со Врежано Чувство, 9,5 х 13, Г-Дин Добар Изглед
 • Новак

За Дизајни На Лице Издржлив Лесен За Чистење Природна Табла За Сечење Дрво Од Бамбус со Врежано Чувство, 9,5 х 13, Г-Дин Добар Изглед

DEN 271.84

ВИТИ, СТИЛСКИ и ОДРЖЛИВ : таблата за сечење бамбус врежана со забавна порака е совршена за сирење, месо и�

Хојлклд Магнетна Врата Затворач, Невидлива Магнетна Врата Стоп Кат Монтирање Цинк Легура Врата Фати Држач За Спална Соба Дневна
 • Новак

Хојлклд Магнетна Врата Затворач, Невидлива Магнетна Врата Стоп Кат Монтирање Цинк Легура Врата Фати Држач За Спална Соба Дневна

DEN 140.64

1 х Магнетна Врата Затворач 2 х Двострано Лепило 1 x Завртки Во собата Изработен од премиум легура На Цинк�