Декорации за Ноќта на вештерките на Ватерглид 8 парчиња Осветлени висат капи на вештерки, далечински управувач со 8 режими осветлуваат 14 метри за Ноќта на вештеркит

Декорации за Ноќта на вештерките на Ватерглид 8 парчиња Осветлени висат капи на вештерки, далечински управувач со 8 режими осветлуваат 14 метри

DEN 3.33

Достапност

Нашата компанија има напредна техничка сила, совршен систем за маркетинг и систем за научно управување, со својот напреден центар за дизајн, модерна база на производство, ефикасна логистика и дистрибутивен центар доаѓа во ова интегрирано претпријатие Застрашувачкиот и реален ефект и тие дефинитивно ќе додадат малку застрашувачко очајување во вашите украси за дома. Идеална декорација на отворено за Ноќта на вештерките : Совршена комбинација на капи со вештерки на вештерките со топли бели жици светла се состојат од осум капи на вештерки- 4 виолетова и 4 портокалови, секоја капа има 7 LED диоди внатре. Издржлива полиестерска ткаенина има добра транспарентност на светлината и не е лесно да се раскине или избледи. Кутија за батерија до првата капа- 2ft. Прва капа до последната должина на капа- 14ft. Вкупна должина- 16ft. 8 режими на осветлување со далечински управувач : Овие декоративни жици на вештерки за вештерки имаат 8 режими на осветлување за да изберете - комбинација, во бранови, секвенцијални, пароли, бркање/блиц, бавно бледнее, трепет/блиц и стабилно вклучено. Одговараат различни прилики и околина. Со безжичен далечински управувач од 13 клучеви, можете да ја прилагодите осветленоста, да префрлите 8 режими и тајмерот. Функција на тајмер : Доаѓа со вградена функција за тајмер (6 часа на, 18 часа исклучено), за да избегнете да заборавите да ги исклучите светлата за Ноќта на вештерките. Ако ја вклучите светлината и притиснете го "тајмерот" на далечински управувач (кој било режим на осветлување) на 18 часот. Во вечерните часови, и ќе се исклучи во 12 часот по полноќ на полноќ, а потоа автоматско на 18 часот. Во вечерните часови, овој циклус се повторува себеси и инфинитум, нема потреба да го ресетирате секој ден. Издржлив и безбеден декор на Ноќта на вештерките : Чувајте во состојба на ниска температура по осветлувањето со часови, осигурете ја и зголемена безбедноста. 3 АА батерии работеа, не вклучуваат батерии. Кутијата за батерии е водоотпорен IP44, така што може да се исполни нормална употреба надвор, но не доволно за директно да се стави под вода. Поради материјалот на капачето, ќе се навлажни со вода. Ако ви пречи, ве молиме внесете ги кога врне дожд. Совршено за Ноќта на вештерките : Тоа е одличен подарок за Ноќта на вештерките за пријателите и семејството. Совршено за украси во затворен и надворешен Ноќта на вештерките. Погоден за забава за Ноќта на вештерките, сцена и декорација на Ноќта на вештерките. Страшниот и реален ефект и дефинитивно ќе додаде малку застрашувачки очај на вашите украси за Ноќта на вештерките. Идеална декорација на отворено за Ноќта на вештерките : Совршена комбинација на капи со вештерки на вештерките со топли бели жици светла се состојат од осум капи на вештерки- 4 виолетова и 4 портокалови, секоја капа има 7 LED диоди внатре. Издржлива полиестерска ткаенина има добра транспарентност на светлината и не е лесно да се раскине или избледи. Кутија за батерија до првата капа- 2ft. Прва капа до последната должина на капа- 14ft. Вкупна должина- 16ft. 8 режими на осветлување со далечински управувач : Овие декоративни жици на вештерки за вештерки имаат 8 режими на осветлување за да изберете - комбинација, во бранови, секвенцијални, пароли, бркање/блиц, бавно бледнее, трепет/блиц и стабилно вклучено. Одговараат различни прилики и околина. Со безжичен далечински управувач од 13 клучеви, можете да ја прилагодите осветленоста, да префрлите 8 режими и тајмерот.


За производот

Избор на клиент

Arma CVD DriveShaft 148mm, ARA310923
  • Новак

Arma CVD DriveShaft 148mm, ARA310923

DEN 303.84

Armma CVD Drive Shaft 148mm, ARA310923 CVD Drive Shaft 148mm CVD Drive Shaft 148mm Оваа висококвалитетна CVDвратило од 148мм CVD е совршен дел за

Сунѓери За Садови Сунѓери Кујна-Сунѓери За Чистење Бања Чистење Со Рачни Чистење Влошки Сунѓери Рефус Евтини Средства За Чистење
  • Новак

Сунѓери За Садови Сунѓери Кујна-Сунѓери За Чистење Бања Чистење Со Рачни Чистење Влошки Сунѓери Рефус Евтини Средства За Чистење

DEN 95.84

Одлични Квалитети И Големина : 59 Инчи, совршена големина Лесен за држење и долготраен Изработена од издр

Кабилок Биро Канти Десктоп Корпа За Отпадоци Мини Организатор На Ѓубре Маса Организатор На Корпа За Отпадоци Мини Контејнери За Ѓубре
  • Новак

Кабилок Биро Канти Десктоп Корпа За Отпадоци Мини Организатор На Ѓубре Маса Организатор На Корпа За Отпадоци Мини Контејнери За Ѓубре

DEN 289.92

Мултифункционалниот дизајн ја вложува својата практичност и популарност Тоа може да биде кутија за тки

висесани Есенски Јаворов Лист Голем Капацитет За Перење Ја Попречува Корпата Отпорна На Вода Оксфордска Ткаенина Корпи За Складирање
  • Новак

висесани Есенски Јаворов Лист Голем Капацитет За Перење Ја Попречува Корпата Отпорна На Вода Оксфордска Ткаенина Корпи За Складирање

DEN 391.68

ДВОСЛОЈНА ТКАЕНИНА ОД 600Д ОКСФОРДИзработена од тешка двослојна Ткаенина Од 600д Оксфорд Со водоотпорна ј

Yeakdor деца момчиња девојчиња јога панталони Baggy boho harem панталони цветни печатени хипи боемски панталони случајни цигански панталони
  • Новак

Yeakdor деца момчиња девојчиња јога панталони Baggy boho harem панталони цветни печатени хипи боемски панталони случајни цигански панталони

DEN 121.44

Вискоза Лизгање на затворање Детска унисекс летна еластична лента за половината гроздобер бохо шема пе

Кружна секач за хартија, пластична обвивка за мобилна плоча со двојна функција Стандардна скала DIY Круг на хартија за хартија без
  • Новак

Кружна секач за хартија, пластична обвивка за мобилна плоча со двојна функција Стандардна скала DIY Круг на хартија за хартија без

DEN 0.33

Заштеда на време : Секачот за хартија од кругот е ставен и влечен, процесот е канцеларија, заштеда на вре�

100 парчиња/лот 3Д рамка Ангел Ангел Метал легура Јапонија Корејски украси за украси на нокти додатоци за шарми Неправилни резерви за нокти
  • Новак

100 парчиња/лот 3Д рамка Ангел Ангел Метал легура Јапонија Корејски украси за украси на нокти додатоци за шарми Неправилни резерви за нокти

DEN 1244.80

Боја : Бела Количина : 100 парчиња Број на модел : Неправилна рамка Материјал : Метал Количина : 100 парчиња...

2 Нулта толеранција со дијамантска смола исполнета тапан тркала/дупка за мијалник 2 или 52мм јадро бит 4 инчен чаша тркало бетонски
  • Новак

2 Нулта толеранција со дијамантска смола исполнета тапан тркала/дупка за мијалник 2 или 52мм јадро бит 4 инчен чаша тркало бетонски

DEN 518.40

1 парче од 4 "(супер широк сегмент) Дијамант Турбо редови Мелење на чаша (5 / 8" 11 Арбор на конец) 1 парче од 2 "x

24 Парчиња Чаир Бендови За Деца Шарени Адхд Алатки За Деца Фиџет Бенд Стол Гумена Лента Растеглив Отпор Фиџет Бендови Стол Лента За Нозе
  • Новак

24 Парчиња Чаир Бендови За Деца Шарени Адхд Алатки За Деца Фиџет Бенд Стол Гумена Лента Растеглив Отпор Фиџет Бендови Стол Лента За Нозе

DEN 271.84

Соодветна Големина : оваа лента за стол е дизајнирана со 3 различни големини, вклучувајќи 600 х 50 х 0,35 мм / 2

Серолошка Пипета, 2мл-Класа а, Толеранција 0.010 мл - Сини Дипломирања-Код Во Боја, Црно-Калибрирана За Испорака Во Лаборатории Со Авион - Боросиликатно
  • Новак

Серолошка Пипета, 2мл-Класа а, Толеранција 0.010 мл - Сини Дипломирања-Код Во Боја, Црно-Калибрирана За Испорака Во Лаборатории Со Авион - Боросиликатно

DEN 892.80

БОРОСИЛИКАТНА 33 СТАКЛО | СЕРОЛОШКА пипета изработена од висококвалитетно Боросиликатно 3 Идеален за пр�