Cicihp PS5 Додатоци Анти УВ Тв Екран Заштитник Филтер за 532-75 Инчи, ЗАТВОРЕН АНТИ Отсјај ТВ Анти Сина Светлина Екран Замрзнат Филм, 58 1269721

Cicihp PS5 Додатоци Анти УВ Тв Екран Заштитник Филтер за 532-75 Инчи, ЗАТВОРЕН АНТИ Отсјај ТВ Анти Сина Светлина Екран Замрзнат

DEN 657.60

Достапност

[одговара на големини на екранот]одговара за 32"-75" (Без Рамки/Врамени),TCL/Samsung/Toshiba/Sony/LG/Hisense итн LCD, LED, 4 K OLED & QLED HDTV дисплеи и закривен екран,ве молиме измерете го вашиот монитор пред да нарачате за да обезбедите соодветно вклопување [анти отсјај анти силна рефлексија на светлина]за разлика од другите стакло или филм покритие, нашите анти сина светлина заштитник на екранот доаѓа со анти отсјај мат слој, ефикасно намалување на визуелни пречки предизвикани од силна светлина од екранот, додека во услови на висока светлина (отсјај не може да биде целосно елиминиран, особено кога на отворено сончева светлина е силна). [олеснете го заморот на очите и помогнете му на вашиот сон подобро]заштитата на нашите очи против сино светло заштитник на екранот ја блокира опасната ув светлина и ефикасно ја блокира најопасната хев сина светлина од 380-495нм и електромагнетно зрачење, ви помага да ги блокирате електронските опасности. [кому му треба повеќе филтер за сина светлина]несоница, студенти, канцелариски персонал, љубители на игри ps4 ps5, модна убавина, бремени жени, постари лица, ја филтрираат сината светлина и го ублажуваат напрегањето на очите на компјутерот за да ви помогнат да спиете подобро. [лесно за нанесување]залепено само на рамката на екранот, но без лепило на екранот, лесно се вклопува, не остава остатоци кога ќе се отстрани и може да се повтори паста и нас. [одговара на големини на екранот]одговара за 32"-75" (Без Рамки/Врамени),TCL/Samsung/Toshiba/Sony/LG/Hisense итн LCD, LED, 4 K OLED & QLED HDTV дисплеи и закривен екран,ве молиме измерете го вашиот монитор пред да нарачате за да обезбедите соодветно вклопување. [анти отсјај анти силна рефлексија на светлина]за разлика од другите стакло или филм покритие, нашите анти сина светлина заштитник на екранот доаѓа со анти отсјај мат слој, ефикасно намалување на визуелни пречки предизвикани од силна светлина од екранот, додека во услови на висока светлина (отсјај не може да биде целосно елиминиран, особено кога на отворено сончева светлина е силна). [олеснете го заморот на очите и помогнете му на вашиот сон подобро]заштитата на нашите очи против сино светло заштитник на екранот ја блокира опасната ув светлина и ефикасно ја блокира најопасната хев сина светлина од 380-495нм и електромагнетно зрачење, ви помага да ги блокирате електронските опасности. [кому му треба повеќе филтер за сина светлина]несоница, студенти, канцелариски персонал, љубители на игри ps4 ps5, модна убавина, бремени жени, постари лица, ја филтрираат сината светлина и го ублажуваат напрегањето на очите на компјутерот за да ви помогнат да спиете подобро. [лесно за нанесување]залепено само на рамката на екранот, но без лепило на екранот, лесно се вклопува, не остава остатоци кога ќе се отстрани и може да се повтори паста и нас.


За производот

Избор на клиент

Јарво Електронски Организатор Компатибилен За Macbook Air Pro Полнач Адаптер За Напојување Глувче ЈАБОЛКО МОЛИВ USB Флеш Диск, Пренослив &засилувач;
 • Новак

Јарво Електронски Организатор Компатибилен За Macbook Air Pro Полнач Адаптер За Напојување Глувче ЈАБОЛКО МОЛИВ USB Флеш Диск, Пренослив &засилувач;

DEN 1.33

Сите Во ЕДНО Дизајнирани за чувајте додатоци за мобилни телефони и лаптопи на место Доволно простор за

Јид Европски Штанд За Торта Со Купола, Држачи за Колачи 26,5 см Решетка За Ужина, Десерт За Декорација На Домот Сендвич Десерт Керамички
 • Новак

Јид Европски Штанд За Торта Со Купола, Држачи за Колачи 26,5 см Решетка За Ужина, Десерт За Декорација На Домот Сендвич Десерт Керамички

DEN 2.33

Материјал : керамичко дрво + + стакло / / боја : сина, бела, розова / / големина : 265 * 22 сантиметри Применл�

Ориукан Шминка Кармин Држач Мини Торба Патување Козметички Торбичка, Организатор Со Огледало За Надвор Деверуша Подарок Свадба
 • Новак

Ориукан Шминка Кармин Држач Мини Торба Патување Козметички Торбичка, Организатор Со Огледало За Надвор Деверуша Подарок Свадба

DEN 992.00

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

Jeroot Титаниум магнетски лимфен дренажен прстен и нараквица за жени, прстен за магнетна терапија и нараквица за артритис олеснување на болката
 • Новак

Jeroot Титаниум магнетски лимфен дренажен прстен и нараквица за жени, прстен за магнетна терапија и нараквица за артритис олеснување на болката

DEN 0.33

☑ Магнети со ултра јачина нараквицата со магнетна терапија содржи 50 ретки земјини неодимиумски магнет

ccHuDE 50 Парчиња Ронки Сунѓер За Нокти Блокови За Брусење На Ноктите Мини Тампони За Полирање За Нокти Професионални Пуфери За Маникир За
 • Новак

ccHuDE 50 Парчиња Ронки Сунѓер За Нокти Блокови За Брусење На Ноктите Мини Тампони За Полирање За Нокти Професионални Пуфери За Маникир За

DEN 127.84

Материјал : сунѓер за ронки Големина : 3,5 x 2,5 x 1,2 см (L x W x H) Пакети : 50 Парчиња Можете да го користите пред да

Troemner TW -50T 5 lb -1/32oz. С.С.
 • Новак

Troemner TW -50T 5 lb -1/32oz. С.С.

DEN 127.84

Производи на бренд Troemner Направени во Соединетите држави Тип на производ : Сет за калибрација на рачки за

Цветниот пазар Пролет дрвена кутија знак за фарма куќа пролетна дрвена кутија знак за биро за знак рустикален за полица таблети дома декор
 • Новак

Цветниот пазар Пролет дрвена кутија знак за фарма куќа пролетна дрвена кутија знак за биро за знак рустикален за полица таблети дома декор

DEN 2.67

Димензии : 5x5 инчи Дрво материјал : Секој знак на дрвена кутија е изработен од дрво со добар квалитет...

1200 ПАРЧИЊА Вештачки Лажни Ливчиња Од Роза-Неткаени Цветни Ливчиња За Свадби, Пореални Украси Од Роза, Погодни За Забави, Датуми , Свадби,
 • Новак

1200 ПАРЧИЊА Вештачки Лажни Ливчиња Од Роза-Неткаени Цветни Ливчиња За Свадби, Пореални Украси Од Роза, Погодни За Забави, Датуми , Свадби,

DEN 1.00

РЕАЛНИ ЛИВЧИЊА ОД РОЗА : Лажните ливчиња од роза изгледаат многу реално и со мирис, што ги прави совршена

Електричар Лента Само-Спојување Силиконски Бенд Водоотпорен Висок Напон Лента Пвц Висока Температура Лента Пламен Отпорни На Електрична Изолација
 • Новак

Електричар Лента Само-Спојување Силиконски Бенд Водоотпорен Висок Напон Лента Пвц Висока Температура Лента Пламен Отпорни На Електрична Изолација

DEN 3.33

●Издржлив, еколошки пвц материјал, добра цврстина, не е лесен за стареење, отпорен на киселина и алкали,

Градина на Еденс „Добро за деца“ ролна 12 сет, најдобра чиста есенцијална синергија за синергија мешавина од ароматерапија комплет,
 • Новак

Градина на Еденс „Добро за деца“ ролна 12 сет, најдобра чиста есенцијална синергија за синергија мешавина од ароматерапија комплет,

DEN 0.67

Првиот приоритет на родителот е безбедноста на нивното дете, поради што ОК за деца сет сет нуди ароматер

Шишиња за спреј од ITHz, 2 пакувања преносни чисти пластични шишиња за спреј за патувања, полнење, еднократно, домаќинство, шишиња за спреј
 • Новак

Шишиња за спреј од ITHz, 2 пакувања преносни чисти пластични шишиња за спреј за патувања, полнење, еднократно, домаќинство, шишиња за спреј

DEN 1.67

? 【Висококвалитетен безбеден материјал】Изработено од висококвалитетен ПЕТ пластичен материјал, без Б

Хвв Кси Бенто Кутија За Ручек Нова Кутија За Ручек Во Микробранова Печка Независна Решетка За Бенто Кутија Микробранови Садови За Јадење
 • Новак

Хвв Кси Бенто Кутија За Ручек Нова Кутија За Ручек Во Микробранова Печка Независна Решетка За Бенто Кутија Микробранови Садови За Јадење

DEN 0.33

Материјал : ПП Облик : правоаголникдали изолација : Номикробранова печка : Достапна Шема : обична боја : б�

Усвојте не купувајте кучиња мачка за спиење маска за очи меко око за блокирање на светлата заслепени со прилагодлива лента за пат
 • Новак

Усвојте не купувајте кучиња мачка за спиење маска за очи меко око за блокирање на светлата заслепени со прилагодлива лента за пат

DEN 1574.40

♡ Направено од полиестер ♡ Висококвалитетна мека ткаенина, дише и удобна, може ефикасно да ја блокира с