Електрична машина за сечење X-Dree Дел 10 заби вратило Арматура ротор AC 220V за 818 (Máquina de Corte eleéctrica parte 10 d_i_entes eje inducido ротор AC 220V пара за ma-ki-t-a 818

Електрична машина за сечење X-Dree Дел 10 заби вратило Арматура ротор AC 220V за 818 (Máquina de Corte eleéctrica parte 10 d_i_entes

DEN 2.00

Достапност

Име на производот : Ротор на електричен мотор; одговара за : 818; номинален напон : AC 220 V Дијаметар на вратилото на погонот : 12мм/0,47 "; Дијаметар на бит на вратило на вратилото : 12мм/0,47" (10 заби); дијаметар на кометаторот : 35мм/1. Големина на јадрото на роторот : 55 x 65mm/2.2" x 2,5 "(D*L); Cooling Fan Diameter : 100mm/4";Non-drive End Diameter : 10mm/0. Total Length : 210mm/8.3";Material : Steel, Copper, Plastic(Longitud total : 210 mm / 8.3' '; Material : Acero, COBRE, PLástico. Нето тежина : 1303g; Содржина на пакет : 1 x Електричен мотор ротор (не-OEM) (PESO NETO : 1303 G; Contenido del Paquete : 1 x Rotor Eleéctrico (No OEM). : 818; номинален напон : AC 220 V. Дијаметар на вратило на погонот : 12мм/0,47 "; Дијаметар на бит на вратило на вратило : 12мм/0,47" (10 заби); Дијаметар на Комутатор : 35мм/1. Големина на јадрото на роторот : 55 x 65мм/2.2" x 2,5 "(d*l); Дијаметар на вентилаторот за ладење : 100мм/4"; не-погон крајниот дијаметар : 10мм/0,4 ". Вкупна должина : 210мм/8,3"; Материјал, бакар, пластика (Долга вкупно : 210 мм / 8.3 ''; Материјал : Acero, Cobre, Plástico.


За производот

Избор на клиент

Виски Декантер За Виски Декантер За Вино Персонализиран Декантер За Виски 1000мл 3д Диспензер За Виски Во Форма НА Виолина За Алкохол Бурбон
 • Новак

Виски Декантер За Виски Декантер За Вино Персонализиран Декантер За Виски 1000мл 3д Диспензер За Виски Во Форма НА Виолина За Алкохол Бурбон

DEN 4851.84

Издржливима убава тежина и се чувствува удобно и цврсто во вашата рака со висок квалитет УНИКАТЕН ДИЗАЈ

Рекорд Recl1354 IWTL1354, 900мм
 • Новак

Рекорд Recl1354 IWTL1354, 900мм

DEN 1.33

36 "лента за долготрајно долготрајно за прстиња на Ирвин Овој запис IRWIN RECL1354 L135 / 4 Лента за продолжување 90

Заштита од колба од 20 парчиња сива вода шише со кученца, ракав за ракави за садови за црна боја, за изолирани силиконски стаклени додатоци
 • Новак

Заштита од колба од 20 парчиња сива вода шише со кученца, ракав за ракави за садови за црна боја, за изолирани силиконски стаклени додатоци

DEN 509.28

Крајниот заштитникВозбудливата изработка и добрите материјали обезбедуваат долг животен век и соврше�

Панталони закачалки S-форма што не се лизгаат во просторот за заштеда на панталони закачалки за метални закачалки Организатор за складирање
 • Новак

Панталони закачалки S-форма што не се лизгаат во просторот за заштеда на панталони закачалки за метални закачалки Организатор за складирање

DEN 3.00

【Организатор на панталони за панталони, пакувања од 4 Подгответе панталони, обложена со панталони што н

Покритие За Заштита на домаќинот, Отпорна На Гребење Отпорна На Гребење Издржлива Обвивка За Заштита На Домаќинот Отпорна На Абење За Дома
 • Новак

Покритие За Заштита на домаќинот, Отпорна На Гребење Отпорна На Гребење Издржлива Обвивка За Заштита На Домаќинот Отпорна На Абење За Дома

DEN 3.00

ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН може да се инсталира надвор од домаќинот, што ефикасно го штити домаќинот и го про�

SIEMENS 3TG10 01-0AL2 реле за напојување за спојување, врски со завртки, 4 пински, без потпевнување, 35мм стандардна големина на железничката
 • Новак

SIEMENS 3TG10 01-0AL2 реле за напојување за спојување, врски со завртки, 4 пински, без потпевнување, 35мм стандардна големина на железничката

DEN 3.33

Контакторите 3 TG10 со 4 главни контакти се достапни со терминали од типот на завртки или со конектори за т�

Организатор На Електроника, Торба За Тоалет,Организатор На Полнач,Организатор На Кабел За Патување, Шема На Пејзаж На Летни Кучиња
 • Новак

Организатор На Електроника, Торба За Тоалет,Организатор На Полнач,Организатор На Кабел За Патување, Шема На Пејзаж На Летни Кучиња

DEN 1489.60

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

VXB бренд Јапонија MJC-55-RD 10mm до 18мм Флексибилно спојување на типот на вилицата на вилицата ДОГОВОР 2 Дијаметар: 18мм Должина на спојувањето:
 • Новак

VXB бренд Јапонија MJC-55-RD 10mm до 18мм Флексибилно спојување на типот на вилицата на вилицата ДОГОВОР 2 Дијаметар: 18мм Должина на спојувањето:

DEN 2.33

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 10мм Спојување на носење 2 дијаметар : 18мм Должина на спојување : 78..

Bowenturbo A4 Метална рамка за сликање со рамка со ланец DIY уметнички дела рамка за приказ на wallидови поставени со фотографии од четкано
 • Новак

Bowenturbo A4 Метална рамка за сликање со рамка со ланец DIY уметнички дела рамка за приказ на wallидови поставени со фотографии од четкано

DEN 255.84

A4 (217cm) четкан златен метал висина рамка за слика со висок квалитет на црна кадифена поддршка Поддршка�

Индиски Полица Рачно Изработени 6 Парче Гроздобер Клучеви Виси Златни Антички Палто Решетката Месинг Ѕид Куки Издолжени Камила Шапка
 • Новак

Индиски Полица Рачно Изработени 6 Парче Гроздобер Клучеви Виси Златни Антички Палто Решетката Месинг Ѕид Куки Издолжени Камила Шапка

DEN 2.33

[Гаранција] 1 Година Гаранција За Замена Без Дополнителни Трошоци [Карактеристики] Нашата Закачалка За К

ТЕКОВНИ АЛАТКИ Удар Возачот Нокаут Сет-Вежба Управувано Holemaking Возачот Во собата Со Парче Создателот Удари &засилувач; Умира-162 ЧАСОТ
 • Новак

ТЕКОВНИ АЛАТКИ Удар Возачот Нокаут Сет-Вежба Управувано Holemaking Возачот Во собата Со Парче Создателот Удари &засилувач; Умира-162 ЧАСОТ

DEN 960.00

ЛЕСНО ОТСТРАНУВАЊЕ НА ГОЛТКАУдарите На Производителот на Парчиња ја делат голтката на две парчиња за л�

Yumuo магична пластична мултифункционална преклопна облека за преклопување, лизгање на ветровитната облека во загради за возрасни-А
 • Новак

Yumuo магична пластична мултифункционална преклопна облека за преклопување, лизгање на ветровитната облека во загради за возрасни-А

DEN 0.67

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

Организатор на електроника, Ден На Мртвата Шема Мала Торба За Носење Кабел За Патување, Компактна Технолошка Торба За Електронски Додатоци,
 • Новак

Организатор на електроника, Ден На Мртвата Шема Мала Торба За Носење Кабел За Патување, Компактна Технолошка Торба За Електронски Додатоци,

DEN 367.84

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

Сет на организатори на акрилични биро Sorbus-3-парчиња, вклучува организатор на бирото Caddy, меморандум за мемории и купови за пенкало,
 • Новак

Сет на организатори на акрилични биро Sorbus-3-парчиња, вклучува организатор на бирото Caddy, меморандум за мемории и купови за пенкало,

DEN 335.84

Организатор на акрилна биро (3парчен сет)Акцент на работен простор и канцелариски материјали за продавн

Мат црн водопад бања базен тапа мат црна контра -топ вода миксер чешма цврст месинг басен за миење садови за мијалник за миење садови
 • Новак

Мат црн водопад бања базен тапа мат црна контра -топ вода миксер чешма цврст месинг басен за миење садови за мијалник за миење садови

DEN 1.33

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

Ранец на лаат, водоотпорен водоотпорен спортски торба плажа Бејл вреќи за рамо, салата Ракиск Оксфорд, преклопна торба за патување во училиште
 • Новак

Ранец на лаат, водоотпорен водоотпорен спортски торба плажа Бејл вреќи за рамо, салата Ракиск Оксфорд, преклопна торба за патување во училиште

DEN 1168.00

Материјал во Оксфорд добро е да го задржите вашиот персонал сув, мек и издржлив Расплетувачки димензии