Десктоп уметност решетката за сушење 20 полици, метал челик двострана жица за сушење на жица за сушење уметнички дела за складирање на занаети за сликање, идеално за

Десктоп уметност решетката за сушење 20 полици, метал челик двострана жица за сушење на жица за сушење уметнички дела за складирање на занаети

DEN 0.67

Достапност

Практичност за сушење на уметноста : Полицата за решетката за сушење уметност е идеална за сушење и складирање на разни отпечатоци, како што се отпечатоци од инк -џет, платно, акварел или акрилни слики, постери и други уметнички уметнички дела, за да ги спречи да бидат размачкани или брчки Материјали со висок квалитет : Издржлива челична конструкција е направена за да издржи секојдневна и тешка употреба во зафатените уметнички простории, а цврста заварена метална структура со црна завршница во прав ќе го продолжи својот живот. Детали за големината : Оваа решетка за сушење на уметнички дела има вкупни димензии од 65 x 45 x 42 cm / 25,6 x 17,7 x 16,5 инчи, со вкупно 20 полици со жица, секое полици мери 42 x 31 cm / 16,5 x 12,2 инчи, овозможувајќи ви да се исуши суво суво суво, ви овозможува да се исуши суво суво, ви овозможува да се исуши суво суво, ви овозможува да се исуши суво суво, ви овозможува да се исуши суво суво, ви овозможува да се исуши суво суво. Повеќе уметнички дела во исто време. Добра вентилација за лесно сушење : користи тенка рамка за жица за да ја минимизира областа за контакт со сликите и правилното растојание помеѓу секој слој, сите од нив можат ефикасно да се вентилираат за да ги исушат сликите. Широк спектар на апликации : Секој слој на металната уметност за сушење на уметноста може да стави слики, акварел слики, постери, маслени слики, итн., Што е поудобно - многу погоден за градинка, училишна училница, домашна или студио употреба. Практичност за сушење на уметноста : Полицата за решетката за сушење уметност е идеална за сушење и складирање на разни отпечатоци, како што се отпечатоци од инк -џет, платно, акварел или акрилни слики, постери и други уметнички уметнички дела, за да ги спречи да бидат размачкани или брчки. Материјали со висок квалитет : Издржлива челична конструкција е направена за да издржи секојдневна и тешка употреба во зафатените уметнички простории, а цврста заварена метална структура со црна завршница во прав ќе го продолжи својот живот. Детали за големината : Оваа решетка за сушење на уметнички дела има вкупни димензии од 65 x 45 x 42 cm / 25,6 x 17,7 x 16,5 инчи, со вкупно 20 полици со жица, секое полици мери 42 x 31 cm / 16,5 x 12,2 инчи, овозможувајќи ви да се исуши суво суво суво, ви овозможува да се исуши суво суво, ви овозможува да се исуши суво суво, ви овозможува да се исуши суво суво, ви овозможува да се исуши суво суво, ви овозможува да се исуши суво суво.


За производот

Избор на клиент

Mhyfc Мажи Воен Часовник Водоотпорен Рачен ЧАСОВНИК ПРЕДВОДЕН Кварцен Часовник Надворешен Спортски Часовник Термометар За Компас
 • Новак

Mhyfc Мажи Воен Часовник Водоотпорен Рачен ЧАСОВНИК ПРЕДВОДЕН Кварцен Часовник Надворешен Спортски Часовник Термометар За Компас

DEN 3.00

Материјал : полиестер ,јажето за чадор е долго околу 2,2 метри по расклопување Откриена низа паракорд : Не�

Кимлиер Хидраулична Цевка Експандер Алатка За Нишање Комплет 7 Експандер Глави 3/8 до 1-1/8 Инчен Бакар Цевка Експандер Алатка Со Цевка
 • Новак

Кимлиер Хидраулична Цевка Експандер Алатка За Нишање Комплет 7 Експандер Глави 3/8 до 1-1/8 Инчен Бакар Цевка Експандер Алатка Со Цевка

DEN 1793.92

Челик Големина : 7 парчиња цевка експандер глави 3 / 8, 1 / 2, 5 / 8, 3 / 4, 7 / 8, 1, 11 / 8 инч Материјал : Изработен од ви�

Им.Создадете Кеси за обвивка за Смалување-100 парчиња Чиста Обвивка За Смалување На Топлина за Сапун-Пвц Капак за Далечински Управувач
 • Новак

Им.Создадете Кеси за обвивка за Смалување-100 парчиња Чиста Обвивка За Смалување На Топлина за Сапун-Пвц Капак за Далечински Управувач

DEN 1.67

НАЈДОБАР ИЗБОР оваа торба за собирање топлина е најдобрата ролна за обвивка за смалување на топлина за

Mdesign Ткаенина Расадник/Игротека Плакарот За Складирање Кутија За Отпадоци, Предната Рачка/Прозорец За Коцка Мебел Полици Единица,
 • Новак

Mdesign Ткаенина Расадник/Игротека Плакарот За Складирање Кутија За Отпадоци, Предната Рачка/Прозорец За Коцка Мебел Полици Единица,

DEN 0.33

ИНСТАНТ ОРГАНИЗАЦИЈА : овие канти за организатори за меко складирање го држат нередот во плакарот под к�

Хаиџун Мобилен Телефон Кеси Компатибилен со iPhone 11 Pro Max 6.5 Случај со 360° Ротација Ремен Клип Торбичка Футрола, Воена Одделение Заштита
 • Новак

Хаиџун Мобилен Телефон Кеси Компатибилен со iPhone 11 Pro Max 6.5 Случај со 360° Ротација Ремен Клип Торбичка Футрола, Воена Одделение Заштита

DEN 1.67

1 Сосема нов и квалитетен Куќиштето го одржува вашиот телефон безбеден и заштитен со стил Куќиштето ово�

Коло канцеларија 5 Тројно Месечево Олтарно Ѕвоно за Вика, Пагански, Олтари, Медитација, Метафизички, Decorуали, Декорација Или Подарок
 • Новак

Коло канцеларија 5 Тројно Месечево Олтарно Ѕвоно за Вика, Пагански, Олтари, Медитација, Метафизички, Decorуали, Декорација Или Подарок

DEN 269.12

Претставување на божицата со симбол на тројна месечина Моќна и прекрасна алатка за вашиот олтарен прос�

50 парчиња Мали Речни Карпи за Сликање, 2-3 инчи Рамни Занаетчиски Карпи за Сликање &засилувач; 30 парчиња Четки За Боја, Мазни И Рамни
 • Новак

50 парчиња Мали Речни Карпи за Сликање, 2-3 инчи Рамни Занаетчиски Карпи за Сликање &засилувач; 30 парчиња Четки За Боја, Мазни И Рамни

DEN 255.84

ПОВЕЌЕ КОМБИНАЦИИ : ќе добиете 50 сликарски камења и 30 четки во рамна форма, што е најдобрата форма за сли�

5 Џеб Виси Ѕид Датотека Папки Носителот Организатор За Канцеларија, Домашно Училиште Или Студио Чување Џеб Шема Каскадни Ткаенина
 • Новак

5 Џеб Виси Ѕид Датотека Папки Носителот Организатор За Канцеларија, Домашно Училиште Или Студио Чување Џеб Шема Каскадни Ткаенина

DEN 1.00

Материјал : Изработен од долготраен и отпорен на прашина премиум 600д Полиестер, Отпорен на Вода и лесен з

Размена 6, 18х24во.
 • Новак

Размена 6, 18х24во.

DEN 262.40

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

6W DC 5V Аквариумска Кислородна Мини Пумпа, Пренослива Супер Тивка Usb Надворешна Кутија За Риболов Погодна За Додатоци За Одгледување
 • Новак

6W DC 5V Аквариумска Кислородна Мини Пумпа, Пренослива Супер Тивка Usb Надворешна Кутија За Риболов Погодна За Додатоци За Одгледување

DEN 555.36

●Органските Силиконски Подлошки За Нозе Имаат функција за апсорпција на удари и поголема апсорпција н�

Идеалиј Американско Знаме Фарма Кокошки Петел Фиока Повлекува Рачки Кабинет Облекување Маса Гардероба Копчето Повлечете Рачка
 • Новак

Идеалиј Американско Знаме Фарма Кокошки Петел Фиока Повлекува Рачки Кабинет Облекување Маса Гардероба Копчето Повлечете Рачка

DEN 3.00

Апс Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло Големина : [Копче На Вратата]3,5евизија 2,8 СМ / 1,38€1,10 ИНЧИ [Завртка]0,4 € 2,5 �

Нортон Пејцетер витрифицирана врска со абразивна монтирана точка, алуминиум оксид, форма А3, 1/4 дијаметар на вретено, дијаметар 1 Дијаметар
 • Новак

Нортон Пејцетер витрифицирана врска со абразивна монтирана точка, алуминиум оксид, форма А3, 1/4 дијаметар на вретено, дијаметар 1 Дијаметар

DEN 0.33

38а абразивно е кул сечење, помалку изгореници^разновидни форми и големини^идеално кога почетната цена е

Сиксизма 5-Ножеви Вентилатор За Камин Вентилатор За Шпорет На Топлина Издржлив Тивок Вентилатор За Горилник За Дрва Домашен Ефикасен Вентилатор
 • Новак

Сиксизма 5-Ножеви Вентилатор За Камин Вентилатор За Шпорет На Топлина Издржлив Тивок Вентилатор За Горилник За Дрва Домашен Ефикасен Вентилатор

DEN 460.80

Вентилаторот на шпоретот ја дистрибуира топлината на печкатаПовеќе топлина и помалку energy.It може ефикас

Гзифц Лента За Часовници За Брзо Ослободување За Гармин Феникс 7 7Х 6Х Про Гледајте Лесен Зглоб За Феникс 6 Про За Гармин Феникс 5х 5 Часовник
 • Новак

Гзифц Лента За Часовници За Брзо Ослободување За Гармин Феникс 7 7Х 6Х Про Гледајте Лесен Зглоб За Феникс 6 Про За Гармин Феникс 5х 5 Часовник

DEN 0.33

100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

Gigesute 7/9 Проверете Фармерки Кутија За Складирање Оддел, Плакарот Облека Фиока Делител Мрежа, Панталони Фиока Делител, Перат Дома Организатор,
 • Новак

Gigesute 7/9 Проверете Фармерки Кутија За Складирање Оддел, Плакарот Облека Фиока Делител Мрежа, Панталони Фиока Делител, Перат Дома Организатор,

DEN 1.67

Висококвалитетни материјали : Изработени од мрежест најлон со фина изработка и меки шевови за издржлив�

Крафт Торби За Подароци 1 Ролна Повеќекратна Употреба Ознака За Подароци СО Јаже За Подароци Со Јаже За Завиткување Додатоци ЗА Јажиња
 • Новак

Крафт Торби За Подароци 1 Ролна Повеќекратна Употреба Ознака За Подароци СО Јаже За Подароци Со Јаже За Завиткување Додатоци ЗА Јажиња

DEN 3.33

Доволно долго за употреба на пакување, доволно должина и за внатрешна и за надворешна употреба Користет

Панк Унисекс 2023 Нова Лична Торба За Свиткување, Водоотпорна Торба За Тенок Прашка Против крадец, Торба За Гради Со Вкрстено Тело За Рамо
 • Новак

Панк Унисекс 2023 Нова Лична Торба За Свиткување, Водоотпорна Торба За Тенок Прашка Против крадец, Торба За Гради Со Вкрстено Тело За Рамо

DEN 3.00

€●Безбедно И Безбедно Складирање Q : Чувајте ги вашите вредни најважни работи заштитени со Личната Тор�

Qoolbuy 12 -тина фиџет коцка, Dodecagon fidget играчки за возрасни и деца, ја олеснува стресот и анксиозноста против депресијата играчка со аутизам,
 • Новак

Qoolbuy 12 -тина фиџет коцка, Dodecagon fidget играчки за возрасни и деца, ја олеснува стресот и анксиозноста против депресијата играчка со аутизам,

DEN 3.33

? ? Неверојатни пупки, брзини, копче за триаголник, масажа на прсти и топка за стрес ? 【Супериорни играчки