100W USB C до USB C кабел, IDSONIX 20V/5A PD Type C Charding Cord - 1,6ft, за MacBook Mac, iPad Pro 11 12.9 Air 4 5 5 -та 4 -та 6 -та 6 -та генерација, Samsung Galaxy S10 S21 S21 S22 22 Plus Ultra

100W USB C до USB C кабел, IDSONIX 20V/5A PD Type C Charding Cord - 1,6ft, за MacBook Mac, iPad Pro 11 12.9 Air 4 5 5 -та 4 -та 6 -та 6 -та

DEN 255.84

Достапност

100 W Супер Брзо кабел за полнење - Овој 100 W USB C до USB C кабел поддржува брзо полнење PD 30, до 20 V/5 A (100 W), 58% побрзо од оној на кабелот за полнење 60 W. Неверојатно брзо полнење на вашиот Samsung S22 до 89% во 35 мин. Пар со полнач од 100 W, кабелот ќе наплати Mac Book Pro 16 '' до 38% за 30 мин. Заштедувајќи многу време. (*Белешка : Вистинската брзина на полнење зависи и од вашиот уред и со полначот на wallидот. Паметен чип за е-маркер-Овој USB-C кабел има вграден напреден е-маркер паметен чип кој обезбедува брзо полнење до 20 V5 A. Каблите за брзо полнење на 100 W USB C автоматски ги прилагодуваат напонот и струјата на поврзаните уреди за да се избегнат проблемите со пренапон и прекумерна струја. Тие исто така овозможуваат трансфер на податоци преку USB 2.0 со брзина до 480 Mbps (еднаква на максимум 60 Mb/s). ( Видео излезот не е поддржан. Изграден до последниот - USB C кабелот е изработен од високо квалитетни алуминиумски конектори, најлон плетенка и ретардант на пламен TPE, што може да издржи повеќе од 12,000 циклуси на свиткување на тестот со 200% поголема јачина на затегнување , конзервирано бакарно јадро и TPE материјал за подобрување на издржливоста и обезбедување безбедност во исто време. Широка компатибилност - компатибилен со Mac Book M1, i Pad Pro 2018, Samsung S21 S20, Nintendo Switch, Google Pixel 4 A 5 G, Go Pro Hero5 6 7 и други C- Конекторски уреди. Гаранција за квалитет : Idsonix нуди 18-месечна гаранција и техничка поддршка за живот, така што ако имате какви било проблеми со овој кабел за полнење USB-C, ве молиме слободно контактирајте не преку е-пошта и ние ќе ви се вратиме веднаш штом можно е во рок од 24 часа. 100 W брзо полнење. Idsonix USB C до USB C кабел 100 W (20 V/5 A) PD Кабел за брзо полнење, поддршка на испорака на електрична енергија до 100 W. Опремено со е-маркер паметен чип. Паметно одговараат на струјата на поврзаниот уред и стабилноста на напонот.


За производот

Избор на клиент

haultop 2 Пакет Батерија Управувана Сијалица, Е26 База Батерија Сијалица, Безжичен Далечински Управувач Светилки, Batt Батерија Напојува Сијалица
  • Новак

haultop 2 Пакет Батерија Управувана Сијалица, Е26 База Батерија Сијалица, Безжичен Далечински Управувач Светилки, Batt Батерија Напојува Сијалица

DEN 391.68

€E26 Батерија Управувана Сијалица●со дизајнот на батеријата, пак светла со далечински управувач без ха�

Nordace Eclat Паметен ранец за патувања за мажи и жени со USB порта за полнење, отпорен на вода - лесен и издржлив лаптоп за секојдневно, пешачење,
  • Новак

Nordace Eclat Паметен ранец за патувања за мажи и жени со USB порта за полнење, отпорен на вода - лесен и издржлив лаптоп за секојдневно, пешачење,

DEN 1.00

Просторот и џебовите за складирање : Ранецот Nordace Eclat има простран ентериер за да ги смести сите ваши дне�

Haаолејски соларни тревници светилки патеки светла на отворено водоотпорна соларна градина за градинарски пејзаж патека дворови двор патека
  • Новак

Haаолејски соларни тревници светилки патеки светла на отворено водоотпорна соларна градина за градинарски пејзаж патека дворови двор патека

DEN 1.33

Водоотпорен и испоротник : Робустен бакар и стакло, прецизните делови се запечатени со силиконски прсте

Кленплус Бела Црна Електрична Гитара музика 50 Вестерн Рокенрол Лепенка Везено Железо На Значка Шие На Лепенка Облека Везење Апликација Налепница
  • Новак

Кленплус Бела Црна Електрична Гитара музика 50 Вестерн Рокенрол Лепенка Везено Железо На Значка Шие На Лепенка Облека Везење Апликација Налепница

DEN 0.33

Големина : 51 / 8Х1, 5 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на пов

Миксер во прав за нокти, лесен за употреба батерија со алуминиумска алуминиумска нокти мелница за носење отпорни за ресторан за домашна
  • Новак

Миксер во прав за нокти, лесен за употреба батерија со алуминиумска алуминиумска нокти мелница за носење отпорни за ресторан за домашна

DEN 133.44

【Мешање за мешање на прашок за уметност на нокти】 Лесен за употреба, оваа мелница за мешање на прашок з�

Лаптоп ГРАФИЧКА Картичка Графичка Картичка Видео Картичка Прикажи Картичка Видео Адаптер ВЕНТИЛАТОР VGA Вентилатор За Ладење За DELL Прецизност
  • Новак

Лаптоп ГРАФИЧКА Картичка Графичка Картичка Видео Картичка Прикажи Картичка Видео Адаптер ВЕНТИЛАТОР VGA Вентилатор За Ладење За DELL Прецизност

DEN 1.33

За да ја организирате испораката за вас веднаш, ве молиме испратете ни го бројот на моделот на вашиот ла�

Riayer 10 пакет ќорсокак Невидливиот терминал краеви навојни обетки спарени, се вклопуваат 1/8 кабелски комплет хардвер, хардвер за кабелски
  • Новак

Riayer 10 пакет ќорсокак Невидливиот терминал краеви навојни обетки спарени, се вклопуваат 1/8 кабелски комплет хардвер, хардвер за кабелски

DEN 1.33

Материјал : Направено од T316 не'рѓосувачки челик со висока затегнување и јачина на замор, морско одделени

феваки Стринг Светлосни Столбови За Надворешни Стринг Светла 2 Пакет, 9.3 СТАПКИ Висина Прилагодлив Метален Столб Со Куки за Виси Стринг Светла,Градина,
  • Новак

феваки Стринг Светлосни Столбови За Надворешни Стринг Светла 2 Пакет, 9.3 СТАПКИ Висина Прилагодлив Метален Столб Со Куки за Виси Стринг Светла,Градина,

DEN 735.84

●ВРВЕН КВАЛИТЕТ●столбовите за светло со жици се тежок дизајн и изработени од силен метал, површината с

10 Парчиња Монети За Воен Предизвик Ви Благодариме За Вашата Услуга Воени Услуги Предизвик Монети Воена Благодарност Монети Индивидуални
  • Новак

10 Парчиња Монети За Воен Предизвик Ви Благодариме За Вашата Услуга Воени Услуги Предизвик Монети Воена Благодарност Монети Индивидуални

DEN 1593.60

Пакетот Вклучува : овој пакет доаѓа со 10 парчиња предизвик монети, овие монети се печатени со некои знач�