Drone Contixo F18 2K FPV RC со камера за возрасни - Quadcopter со мотор без четки - почетници GPS Drone за деца -5G WiFi- Следете ме - Автоматско враќање - Точка на интерес - Модуларна батерија ?

Drone Contixo F18 2K FPV RC со камера за возрасни - Quadcopter со мотор без четки - почетници GPS Drone за деца -5G WiFi- Следете ме - Автоматско

DEN 2.67

Достапност

✈ Ultra HD камера и 5 G FPV менувач-2 K Wi Fi камера (2048*1152 P) фаќаат многу детали за после третман од 1080p еден; Аголот на FOV 110 ° ги проширува вашите погледи; 5 G Помалку прекината фреквенција, обезбедувајќи појасна и побрза слика без одложување на оддалеченост од 1500 метри Нашиот FPV дрон ви дава супериорно искуство со фотографија. ✈ Побезбеден лет со GPS-асистент со GPS систем за локација, ќе ја лоцирате позицијата на F18 токму во секое време. Кога беспилотното летало изгуби сигнал или со мала моќност или секогаш кога ќе притиснете на едно враќање на копчето, тој автоматски ќе лета назад. ✈ Мотор без четка без четки-Предностите на ИТ преку четкани мотори се сооднос на моќност до тежина, голема брзина и електронска контрола. Нема изгорување заради внатрешно триење и не е потребно одржување. Пропелерите со брзо ослободување работат непречено и моќно со висока ефикасност. ✈ 20-минутно време на летање-Уживајте во максимум 20-минутно време на летање во исто време. Со модуларниот дизајн, лесно е да се разменува и безбедно да се наполни. Покрај тоа, има и основни функции, како што е Holding Hold, Mode без глава и еден клучен почеток. ✈ Паметни и моќни перформанси-Следете ги и режимите на орбитата, ослободете ги рацете за да земете идеално селфи. И може да лета на режија на начин да ја нацртате апликацијата Contixo Drone ако се активира режимот Waypoint. ✈ Ultra HD камера и 5 G FPV менувач-2 K Wi Fi камера (2048*1152 P) фаќаат многу детали за после третман од 1080p еден; Аголот на FOV 110 ° ги проширува вашите погледи; 5 G Помалку прекината фреквенција, обезбедувајќи појасна и побрза слика без одложување на оддалеченост од 1500 метри. Нашиот FPV дрон ви дава супериорно искуство со фотографија. ✈ Побезбеден лет со GPS-асистент со GPS систем за локација, ќе ја лоцирате позицијата на F18 токму во секое време.


За производот

Избор на клиент

6 Парчиња Распетие Железни Нокти Страст На Исус Христос Распетие Нокти Метални Челични Реплики Распетие Нокти Римско Распнување
 • Новак

6 Парчиња Распетие Железни Нокти Страст На Исус Христос Распетие Нокти Метални Челични Реплики Распетие Нокти Римско Распнување

DEN 447.20

Пакетот Вклучува : ќе добиете 6 парчиња распетие железни клинци, должината на секое парче е 6 инчи / 15 см, �

Лунарна Торба За Перење Цвеќиња, Ливадско Пролетно Време Цветаат Ливчиња Кои Цветаат Нова Сезона Со Летечки Пеперутки, Корпа За Попречување
 • Новак

Лунарна Торба За Перење Цвеќиња, Ливадско Пролетно Време Цветаат Ливчиња Кои Цветаат Нова Сезона Со Летечки Пеперутки, Корпа За Попречување

DEN 0.33

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

LIXINTIAN 10AWG SAE Приклучок Продолжен Кабел, SAE Брзо Конектор Исклучи ПРИКЛУЧОК SAE Автомобилски Продолжен Кабел, Соларен Панел SAE Приклучок-30cm/1ft
 • Новак

LIXINTIAN 10AWG SAE Приклучок Продолжен Кабел, SAE Брзо Конектор Исклучи ПРИКЛУЧОК SAE Автомобилски Продолжен Кабел, Соларен Панел SAE Приклучок-30cm/1ft

DEN 1294.40

SAE Кабел, 10 AWG Добра електрична спроводливост, многу густа и издржлива Должина : 30см / 1фт SAE соларен приклу

Омефар Алуминиумска Легура Прилагодлив Основен Држач, 12мм Стандарден Holоскоп Микроскоп Држач За Микроскоп За Камера За Лупа за 12ММ
 • Новак

Омефар Алуминиумска Легура Прилагодлив Основен Држач, 12мм Стандарден Holоскоп Микроскоп Држач За Микроскоп За Камера За Лупа за 12ММ

DEN 2.67

Јеацисо е професионален снабдувач на Украси за Домаќинство Ние сме специјализирани за производство и п

Линеарен Електричен Погон, Линеарен Активатор НА Движење 12v Професионален Различен Контролен Мозочен удар од 450мм за Земјоделство На Отворено
 • Новак

Линеарен Електричен Погон, Линеарен Активатор НА Движење 12v Професионален Различен Контролен Мозочен удар од 450мм за Земјоделство На Отворено

DEN 2.67

ГЛАВНА ПРИМЕНА : Електричната прачка за притискање може да се користи за електричен кревет, електричен �

Логика На лента 3 инчи х 110 Двор 2,2 Мил Црвена/Бела, Тешка Лента За Пакување, Список За Пакување Затворен 6 Пакет, Совршен За Пакување,
 • Новак

Логика На лента 3 инчи х 110 Двор 2,2 Мил Црвена/Бела, Тешка Лента За Пакување, Список За Пакување Затворен 6 Пакет, Совршен За Пакување,

DEN 492.80

Лентата истовремено комуницира со упатствата и заптивките за ракување Печатена лента чувствителна на �

Mxjcc Дигитални Диктафони 8GB Аудио Рекордер Глас Активиран Рекордер За Предавања, Состаноци, Интервјуа Снимање Уред Магнетофон СО МИКРОФОН
 • Новак

Mxjcc Дигитални Диктафони 8GB Аудио Рекордер Глас Активиран Рекордер За Предавања, Состаноци, Интервјуа Снимање Уред Магнетофон СО МИКРОФОН

DEN 3.33

€Притиснете REC / ЗАЧУВАЈ копче за да започнете / зачувате снимање, ПОЗАДИНСКО осветлување ОЛЦД екран СО �

Персонализирајте Полиестер Што Може Да Се Пере Унисекс Детски Детски Маски Безбедносни Маски Печатени Празници Животни Цртан Филм-Ликови Филмови
 • Новак

Персонализирајте Полиестер Што Може Да Се Пере Унисекс Детски Детски Маски Безбедносни Маски Печатени Празници Животни Цртан Филм-Ликови Филмови

DEN 2.00

100% Полиестер ●Симпатичен дизајн● : забавниот дизајн за деца ја освои љубовта на многу деца Вашите деца

Лаоџија Диктафон, Дигитален Диктафон Глас Активиран Рекордер Намалување НА Бучавата Mp3 Плеер HD Снимање 10h Континуирано Снимање За Состанок
 • Новак

Лаоџија Диктафон, Дигитален Диктафон Глас Активиран Рекордер Намалување НА Бучавата Mp3 Плеер HD Снимање 10h Континуирано Снимање За Состанок

DEN 335.84

Висок Капацитет Во Батеријата и Меморијата овој уред за снимање вградена батерија од 270m Ah може постоја�

ТМА Безжична Правосмукалка Со Моќно Вшмукување Од 250w 25Kpa, Голема Батерија Од 8 Ќелии за 40 Минути Траење, 4 Филтри, 1,3 L Чаша За Прашина,
 • Новак

ТМА Безжична Правосмукалка Со Моќно Вшмукување Од 250w 25Kpa, Голема Батерија Од 8 Ќелии за 40 Минути Траење, 4 Филтри, 1,3 L Чаша За Прашина,

DEN 0.67

250w Brushless Motor & 25kpa Одлично Вшмукување : Моќен 250w високоефикасен мотор без четки генерира максимално 25kpa од�

АМБИЦИОЗНИ УБ-130С 51 инчен 130см Параболичен Внатрешен Сребрен Рефлектор Чадор Студио Лесен Чадор Со Крпа За Покривање На Дифузорот
 • Новак

АМБИЦИОЗНИ УБ-130С 51 инчен 130см Параболичен Внатрешен Сребрен Рефлектор Чадор Студио Лесен Чадор Со Крпа За Покривање На Дифузорот

DEN 1.67

Параболичниот рефлектор Шениу прифаќа параболичен дизајн, кој има голема длабочина и порамномерна про�

Доитул Рачни Алатки Рачни Алатки Керамички Алатки 5 парчиња Дијамант Дупчалка За Дупчалка За Плочки Стакло Мермер Гранит Фиберглас Керамичка
 • Новак

Доитул Рачни Алатки Рачни Алатки Керамички Алатки 5 парчиња Дијамант Дупчалка За Дупчалка За Плочки Стакло Мермер Гранит Фиберглас Керамичка

DEN 148.64

Обложени со висок квалитет, пилите со дијамантски дупки создаваат висока прецизност, мазно сечење без с

Кофоза 50 Годишна Свадба За Неа Г Ѓа Секогаш Во Право 50 годишнина Предлог Валентин Роденденски Подароци За Сопруга Сребрен Нерѓосувачки
 • Новак

Кофоза 50 Годишна Свадба За Неа Г Ѓа Секогаш Во Право 50 годишнина Предлог Валентин Роденденски Подароци За Сопруга Сребрен Нерѓосувачки

DEN 1.00

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : компактното огледало за шминка врежано со зборовите "Ограничено Издание 50 години да с�

Зеродеко растенија декор растенија декор рачно изработена ткаена храна корпа за сервирање: ткаење стил корпа празник забава бонбони
 • Новак

Зеродеко растенија декор растенија декор рачно изработена ткаена храна корпа за сервирање: ткаење стил корпа празник забава бонбони

DEN 1.33

Отворен дизајн ви овозможува лесно да видите сè во корпата Одличен избор за подароци за пријатели, семе�

Среќен Држач За Сунѓер За Лице, Држач За Сунѓер За Смешковци Со Инсталација На Вшмукување Чаша, Организатор На Сунѓер За Мијалник
 • Новак

Среќен Држач За Сунѓер За Лице, Држач За Сунѓер За Смешковци Со Инсталација На Вшмукување Чаша, Организатор На Сунѓер За Мијалник

DEN 255.84

●Врвен Материјал За Храна, Среќен држач За сунѓер за лице е изработен од нетоксична висококвалитетна п�

Егзотични Шарени Летни Лисја Печатење Склопувачка Пречка за Перење АЛИШТА, 60 ЛИТРИ Водоотпорни Корпи За Перење Корпа За Перење Облека Играчки
 • Новак

Егзотични Шарени Летни Лисја Печатење Склопувачка Пречка за Перење АЛИШТА, 60 ЛИТРИ Водоотпорни Корпи За Перење Корпа За Перење Облека Играчки

DEN 399.84

Голема Пречка За Перење : 19,3"H x 11,8" W x 15,9 " L (49 x 30 x 40,5 см), околу 60 L Оваа пречка за перење е доста голема, може�

Жените излегуваат врвови, се кријат стомачни туники летни маици со краток ракав, симпатична проток Хенли маица обични облечени блузи
 • Новак

Жените излегуваат врвови, се кријат стомачни туники летни маици со краток ракав, симпатична проток Хенли маица обични облечени блузи

DEN 3.33

95% полиестер, 5% спандекс Стандард за испорака 712 дена; Забрзани 35 дена Испорака во рок од 24 часа Направени