X-Ree Woodworker 1/2 x 1 1/2 карбид на вртено алатка за бит за рутер на топката за бит (дрво

X-Ree Woodworker 1/2 x 1 1/2 карбид на вртено алатка за бит за рутер на топката за бит (дрво

DEN 322.40

Достапност

Име на производот : Даргон топка рутер бит; Дијаметар на дупче за дупчење : 13мм/1/2 " Севкупниот дијаметар : 65,29мм/2 5/8"; радиус за сечење : 23,82мм/1 ". Длабочина на сечење : 9,52мм/3/8" ; Сечење диа : 1 1/2 ". Вкупна должина : 65мм/2,56"; Материјал : карбид написен (Долгост вкупно : 65 мм/2,56 ''; Материјал : Inclinado. Тежина : 158g; Содржина на пакет : 1 x Dargon Ball Router BIT1 BIT1 X Case (PESO : 158 g; Contenido del Paquete : 1 x Dargon Ball Router Bit1 X Estuche. Име на производ : бит на рутер на топката Даргон; Дијаметар на дупче за дупчење : 13мм/1/2 ". Севкупниот дијаметар : 65.29мм/2 5/8 "; Радиус за сечење : 23,82мм/1". Длабочина на сечење : 9,52мм/3/8 "; сечење дија : 1 1/2". Вкупна должина : 65мм/2,56 "; Материјал : Карбид написен (вкупно должина : 65 мм/ 2,56 ''; Материјал : Inclinado. Тежина : 158g; Содржина на пакет : 1 x Даргон топка рутер BIT1 x Case (PESO : 158 g; Contenido del Paquete : 1 x Dargon Ball Router Bit1 X Estuche. Woodworker 1/2 "x 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 /2 "Карбид го вртеше Даргон топката рутер Бит за сечење алатки за формирање декоративен раб на таблети, плакети и кабинети.


За производот

Избор на клиент

Електронски свиреж, издржлив судија Електронски свиреж, електронски свирче за обука, ABS High Decibel за спорт за судија на конкуренција
  • Новак

Електронски свиреж, издржлив судија Електронски свиреж, електронски свирче за обука, ABS High Decibel за спорт за судија на конкуренција

DEN 205.76

Без електронски свиреж на допир : Во споредба со традиционалните свирки со Lanyard, прицврстувачот на елект

Алаза Крпи За Садови Кујнски Крпи За Чистење Ќелав Орел Со Крпи За Садови Со Американско Знаме Абсорбента Кујнски Крпи Без Влакненца Чај Мек
  • Новак

Алаза Крпи За Садови Кујнски Крпи За Чистење Ќелав Орел Со Крпи За Садови Со Американско Знаме Абсорбента Кујнски Крпи Без Влакненца Чај Мек

DEN 159.84

Кадифе Големина : 11х11 инчи / 28х28 см; Материјал : корален кадифе; Пакување : 6 пакувања кујнски крпи, кои мож�

Аргус облека ООД
  • Новак

Аргус облека ООД

DEN 604.80

ArgClothing LtdSilicone Anal Butc Plug Vaginal Expander Erotic Anal Tube Vagina Dilator секс играчки за жени мажи геј ArgClothing Ltd.Silicone Anal Butc Plug Vaginal

Дрвен Украсен Сад, Рачно Изработен Сад За Тесто Од Дрво, Сад За Занаети Од Природно Коренско Дрво Големи Чинии За Салата Декор Сад За
  • Новак

Дрвен Украсен Сад, Рачно Изработен Сад За Тесто Од Дрво, Сад За Занаети Од Природно Коренско Дрво Големи Чинии За Салата Декор Сад За

DEN 415.84

Уникатен Дизајн : Нашата голема дрвена чинија е единствена со рустикална, но елегантна привлечност од л�

Хемакај Пу Кожна Кутија За Накит Црвена Цветна Шема Пренослив Накит За Патување Обетки За Организатори Прстени Ѓердани Кутии За Држачи
  • Новак

Хемакај Пу Кожна Кутија За Накит Црвена Цветна Шема Пренослив Накит За Патување Обетки За Организатори Прстени Ѓердани Кутии За Држачи

DEN 0.67

стп кожа QuightКвалитетни Материјали Que кутија За Накит е изработена од стп кожа и еколошки лесонит, со мек

иневгого Црни Корпи За Складирање Лимон Со Капаци за Организирање Корпа За Складирање Со Рачки Кутија За Коцки За Складирање Оксфордска
  • Новак

иневгого Црни Корпи За Складирање Лимон Со Капаци за Организирање Корпа За Складирање Со Рачки Кутија За Коцки За Складирање Оксфордска

DEN 303.84

●Уникатна Декорација●Нашите корпи за складирање доаѓаат со стилски и уникатни отпечатоци Кутиите за �