Нов ултразвучен индустриски овлажнител ладилник за ладилник со контролер 9кг/ч

Нов ултразвучен индустриски овлажнител ладилник за ладилник со контролер 9кг/ч

DEN 2.00

Достапност

Ви благодариме за вашата понуда Предметот ќе се испорачува во зависност од времето за ракување по примената на целосна исплата. Оценете го продавачот на времето што беше потребно за да ја испратите по пошта, а не времето што ви требаше да ја примите предметот !! Ние испраќаме да се обратиме. Ве молиме, проверете дали вашата адреса се совпаѓа со вашата адреса за испорака пред да платите. Сликите се само за повикување. Ве молиме, земете ја ставката што ја добивате како стандард. Ве молиме, наведете го вашиот личен услов, како што се бои, пакети, вредност на декларација итн., На порака кога ќе ни платите. Белешки : Ние нема да бидеме одговорни за какво било одложување за време на испораката, но не ограничувајќи се на проверка на царинските пошта, штрајк, виша сила и др. Како купувач, ваша должност е да го платите данокот кога ќе нарачате од странство. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ или други скриени трошоци. Ви благодариме за вашето kindубезно разбирање. Ако ни испратите е -пошта до нас, во нашето работно време ќе одговорат во рок од 24 часа. Ако не сте задоволни со производот или услугата, ве молиме контактирајте ме и не ни давате негативни или природни повратни информации, ние мора да ви дадеме задоволително решение. Контактирајте нè преку порака. Ултразвучна машина за управување со индустриски овлажнувач со полиња за примена на овлажнител контролор 9 KG/h : 1. Најчесто се користи за навлажнување на работилницата во фабриката за текстил.


За производот

Избор на клиент

5 пакуваат мултифункционални панталони за панталони Организатор на плакари, може да стават вратоврска за шамија на панталони, 4 слоеви
  • Новак

5 пакуваат мултифункционални панталони за панталони Организатор на плакари, може да стават вратоврска за шамија на панталони, 4 слоеви

DEN 303.84

Заштеда на панталони за заштеда на простор 4 слоеви на решетката за панталони што не се лизгаат може да д

Телегарб писмо ќебе налепница Декал смешна повредена личност повредена операција за лекување на операција, хумористичен фрактура
  • Новак

Телегарб писмо ќебе налепница Декал смешна повредена личност повредена операција за лекување на операција, хумористичен фрактура

DEN 977.60

[Прекрасни налепници] Клук со бакнеж ви ја обезбедува крајната флексибилност за спроведување на видот

Колезо 3 цевка силна епоксидна лепак глина магија поправка лепак смола цемент кит за дрво железо пластична цевка за занаетчиство DIY
  • Новак

Колезо 3 цевка силна епоксидна лепак глина магија поправка лепак смола цемент кит за дрво железо пластична цевка за занаетчиство DIY

DEN 1152.00

100% сосема нов и висок квалитет Безбедни и неопходни алатки за домашна градина Погодно за градинарство, �

Заштитен уред за заштитени фолосафенар, железничка инсталација Практична заштита на отпорност на корозија, безбеден показател
  • Новак

Заштитен уред за заштитени фолосафенар, железничка инсталација Практична заштита на отпорност на корозија, безбеден показател

DEN 1433.60

Главна функција : Користејќи го овој уред за да ја заштитите вашата куќа електрична опрема, која ќе се вк

Stren flex TTS1-906-4 тип 2 најлонски триаголник Триаголник Веб-прашка со челик за вклопување во челик, 1 парчиња, 9600 фунти вертикално оптоварување
  • Новак

Stren flex TTS1-906-4 тип 2 најлонски триаголник Триаголник Веб-прашка со челик за вклопување во челик, 1 парчиња, 9600 фунти вертикално оптоварување

DEN 7431.84

Крај на челик Направено од најлон Лесно се поврзува со повеќето куки за дигање 9600 фунти вертикален капа�

Колекција на модел Wocoyo
  • Новак

Колекција на модел Wocoyo

DEN 576.00

Материјал : Симулација на симулација на легура на цинк, минијатурен играчки автомобил, гумени гуми, мазн