Бит за вежбање на работни места, златен оксид, 25 парчиња.

Бит за вежбање на работни места, златен оксид, 25 парчиња.

DEN 191.84

Достапност

Продаден на 'Работнички дупки бит сет, насока на сечење десна рака, дупчал бит материјал од кобалт челик, метрика за димензија на бит, метричка мерка, број на парчиња 25, големина на бит со големина 1,0мм-13.0мм за 0,5 мм, дупчалка за малку агол на точката 135 степени, финиш за бит за вежба Црно/злато, список број 550спек, точка на сплит на типот P3, вклучува индекс на метална вежба “.


За производот

Избор на клиент

Дебеломер за бирање цигемај, Алатка За Мерење Дебеломер, Бирање На Дебеломер Верние Брзо И Правилно Измерете Издржлив За Алатка За Професионална
 • Новак

Дебеломер за бирање цигемај, Алатка За Мерење Дебеломер, Бирање На Дебеломер Верние Брзо И Правилно Измерете Издржлив За Алатка За Професионална

DEN 161.44

Изработени од висококвалитетна пластика, отпорност на абење, издржливи во употреба Професионална алат�

Симплистичка Геометриска Матрица За Јорган Од Штала Од Студиор12 | Занаетчиски Декор За Дома Со ШЕМА | Боја Декоративен Знак За Дрво | Шаблон
 • Новак

Симплистичка Геометриска Матрица За Јорган Од Штала Од Студиор12 | Занаетчиски Декор За Дома Со ШЕМА | Боја Декоративен Знак За Дрво | Шаблон

DEN 3.33

СТИЛ : Лесно креирајте совршени додатоци за да ја Направите вашата куќа Дом Одличен за Подароци или Реви

10 ПАРЧИЊА Екструдер Млазници Постави 3д Печатач Месинг Млазници Цврст Екструдер Млазници Најголемиот Дел За Makerbot Cr-10S S4 S5 Ender 3 3Pro
 • Новак

10 ПАРЧИЊА Екструдер Млазници Постави 3д Печатач Месинг Млазници Цврст Екструдер Млазници Најголемиот Дел За Makerbot Cr-10S S4 S5 Ender 3 3Pro

DEN 159.84

КвалитетОвие млазници се изработени од висококвалитетен месинг материјал, тој е отпорен на корозија, о�

8gb Дигитален Диктафон, Музички Телефонски Рекордер Еден Клучен Аудио Снимање Диктафон Дигитален Диктафон И Mp3 Плеер Конференција
 • Новак

8gb Дигитален Диктафон, Музички Телефонски Рекордер Еден Клучен Аудио Снимање Диктафон Дигитален Диктафон И Mp3 Плеер Конференција

DEN 1552.00

Диктафон 8 GB : диктафон усвојува микрофони со врвен квалитет за поддршка на 1536kbps PCM јасно и стерео снимањ�

Торба За Складирање Санитарни Салфетки, Торба За Шминка, Торба За Тампон, Торбичка За Подлога, Торба За Менструална Чаша, Пена Од
 • Новак

Торба За Складирање Санитарни Салфетки, Торба За Шминка, Торба За Тампон, Торбичка За Подлога, Торба За Менструална Чаша, Пена Од

DEN 223.84

Големина на Торба За Складирање Санитарни Салфетки : 4, 7х6, 6х6, 6 инчи / 12х17х17 см ● Материјал за торба за пе�

2023 година Нова сребрена шуплива loveубов кубна цирконија невестинска снимање на ryубовниот ринг, целосен дијамант цирконија солитер
 • Новак

2023 година Нова сребрена шуплива loveубов кубна цирконија невестинска снимање на ryубовниот ринг, целосен дијамант цирконија солитер

DEN 2.33

Ова е совршен подарок за прстени за симболизирање на вашата loveубов во посебните денови, како што се свад

ДОИТУЛ Метална Решетка за Облека 2 парчиња Над Куките На Вратите Закачалката Вратата Задниот Капут Облеката Висечките Куки Без Дупчење Врата
 • Новак

ДОИТУЛ Метална Решетка за Облека 2 парчиња Над Куките На Вратите Закачалката Вратата Задниот Капут Облеката Висечките Куки Без Дупчење Врата

DEN 150.24

Направено од издржлив материјал, обезбедувајќи квалитет и долговечност Погоден за закачување палта, об

Монокуларен Телескоп ЈИВУЛА 40Х60 За Возрасни Со Држачи За Стативи За Гледање Птици Лов Патување Концерт Патување Кампување Пешачење
 • Новак

Монокуларен Телескоп ЈИВУЛА 40Х60 За Возрасни Со Држачи За Стативи За Гледање Птици Лов Патување Концерт Патување Кампување Пешачење

DEN 0.67

[HD зум] 10 пати зголемување на дијаметарот на објективот со едно око и 60мм, обезбедуваат јасни и светли сл�

Fliurich Менструална Чаша Почиста - 2 Режими За Дива Чаша Вриење &засилувач; Парење, 5in1 миење Колекции Пренослив Менструален Чаша Со Висок
 • Новак

Fliurich Менструална Чаша Почиста - 2 Режими За Дива Чаша Вриење &засилувач; Парење, 5in1 миење Колекции Пренослив Менструален Чаша Со Висок

DEN 639.84

Unique уникатни 2 Режими Стерилизација❀ Новиот котел за менструални чаши Флиурих е дизајниран за 2 режими

Ресторански Софтвер Широк Стегач Капак Мејсон Тегла-Мејсон Тегли со Капак За Активирање-Чувајте течности Или сува стока, Сервирајте Десерти,
 • Новак

Ресторански Софтвер Широк Стегач Капак Мејсон Тегла-Мејсон Тегли со Капак За Активирање-Чувајте течности Или сува стока, Сервирајте Десерти,

DEN 672.16

ХЕРМЕТИЧКИ КАПАК НА ЗАПТИВКАТА : Со капак на заптивката на стегачот, овие мали стаклени тегли ја заклучу

Магнетна Камера За Безжична Кука Со 7 IPS Монитор - Двојна HD 720P Камера Вградена Долготрајна Батерија На Полнење Резервен Заден Поглед Пренослив
 • Новак

Магнетна Камера За Безжична Кука Со 7 IPS Монитор - Двојна HD 720P Камера Вградена Долготрајна Батерија На Полнење Резервен Заден Поглед Пренослив

DEN 5608.00

Резолуција : 1280х720п Растојание На Пренос : До 200 стапки(на отворено растојание) хоризонтална магнетна сил

Кингс ОСАМЕН Врв Јакна
 • Новак

Кингс ОСАМЕН Врв Јакна

DEN 0.67

100% Полиестерска Ткаенина Двонасочен Материјал За Истегнување ТриЛаминат Мека Школка Високо Отпорен На

1 Поставете масажер за очи и масажер со очи за очите загреана масажер за очите за олеснување и опуштете се и намалете го напрегањето
 • Новак

1 Поставете масажер за очи и масажер со очи за очите загреана масажер за очите за олеснување и опуштете се и намалете го напрегањето

DEN 3.33

Package Content : you will receive 1 exquisite gift box, which contains 1 heated eye massager and 1 silver eye massage stick, the heating pad inside the heated eye massager provides a comfor

Даски За Сечење За Кујна, Пластична Даска За Сечкање Комплет од 4 Со Нелизгачки Стапала и Жлеб За Сок Од Длабоко Капе, Рачка За Лесно Држење,
 • Новак

Даски За Сечење За Кујна, Пластична Даска За Сечкање Комплет од 4 Со Нелизгачки Стапала и Жлеб За Сок Од Длабоко Капе, Рачка За Лесно Држење,

DEN 271.84

БОНУС ЛУПЕЧ : оваа пластична табла за сечење доаѓа со дополнителен тежок лупач, кој би бил вашиот најдоб�

Унисекс Ув Заштита Од Сонце Ракави За Раце, Ракави За Ладење Печатена Текстура На Леопард, Штит За Покривање На Раката За Спортови
 • Новак

Унисекс Ув Заштита Од Сонце Ракави За Раце, Ракави За Ладење Печатена Текстура На Леопард, Штит За Покривање На Раката За Спортови

DEN 0.33

Машинско Перење Dim димензија : 1 Пар; Големина : С10х7х41см, М12, 5х8х43см, Л13, 5х9х45см, ХЛ14, 5х9, 5х47см, 2ХЛ15, 5х10х50см..